Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:szukaj:

Nie cwaniakuj tylko patrz jak myjesz bo z prawej dalej brudne nadkole :polew: :polew: :polew:

Odezwal sie 6-generacji :tongue4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Straszna cisza :)

Miałem jechać na wypoczynek a tu junior się rozchorował :(

Opublikowano

Straszna cisza :)

Miałem jechać na wypoczynek a tu junior się rozchorował :(

siedząc w domu niczego nie zmienisz - porozmawiaj z żonką , pojedź sam , przynajmniej poopowiadasz synowi jak było :decayed:

Opublikowano

Straszna cisza :)

Miałem jechać na wypoczynek a tu junior się rozchorował :(

kiszka, może szybko się pozbiera ;)
Opublikowano

mam nadzieję :)

Straszna cisza :)

Miałem jechać na wypoczynek a tu junior się rozchorował :(

siedząc w domu niczego nie zmienisz - porozmawiaj z żonką , pojedź sam , przynajmniej poopowiadasz synowi jak było :decayed:

nie lubię sam jezdzić :)

Opublikowano

mam nadzieję :)

Straszna cisza :)

Miałem jechać na wypoczynek a tu junior się rozchorował :(

siedząc w domu niczego nie zmienisz - porozmawiaj z żonką , pojedź sam , przynajmniej poopowiadasz synowi jak było :decayed:

nie lubię sam jezdzić :)

To wez Mirona :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

mam nadzieję :)

Straszna cisza :)

Miałem jechać na wypoczynek a tu junior się rozchorował :(

siedząc w domu niczego nie zmienisz - porozmawiaj z żonką , pojedź sam , przynajmniej poopowiadasz synowi jak było :decayed:

nie lubię sam jezdzić :)

To wez Mirona :gwizdanie: :polew:

widzę że chętny :polew:

w niedzielę spot normalnie ??[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 22:44 _________________________________________________Cuber mam dla Ciebie autko

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5926909[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 22:51 _________________________________________________lub

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B60732

Opublikowano
  • Autor

Waski myślałem ze to dla CIebie :naughty:

a Ja własnie sobie znów drinkuje , tym razem Pepsi + Wyborowa :evil:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 22:55 _________________________________________________Waski a tego Bobcata to ja bym sie pożyczył na pare godzin :gwizdanie: musimy pogadac .... :gwizdanie:

Opublikowano

Waski a tego Bobcata to ja bym sie pożyczył na pare godzin :gwizdanie: musimy pogadac .... :gwizdanie:

Sasiad Cie wku*wił? :decayed:
Opublikowano

ten jest lepszy

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B60734[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 23:00 _________________________________________________albo ten jak czołg

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B60727

Opublikowano

jak się nic nie zmieni to w niedziele też się zjawie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Sasiad Cie wku*wił? :decayed:

popłakałem sie ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak się nic nie zmieni to w niedziele też się zjawie :wink4:

przyjedz przyjedz , tylko nie zapomnij Wyborowej ze sobą przywieść :cool1:

Opublikowano

jak się nic nie zmieni to w niedziele też się zjawie :wink4:

przyjedz przyjedz , tylko nie zapomnij Wyborowej ze sobą przywieść :cool1:

a co się szykuje - o czymś nie wiem :mysli:

Opublikowano

u nas zawsze się coś szykuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 23:05 _________________________________________________może grilla :mysli:

Opublikowano

u nas zawsze się coś szykuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 23:05 _________________________________________________może grilla :mysli:

Jestem na tak :)
Opublikowano

można zjeść

Opublikowano
  • Autor

w sumie Waski byś mógł grilla zrobic :naughty:

Opublikowano

ja udostępnię działkę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.