Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Kapitan Bomba rozpier* :polew: :polew:

daj linka :)

http://www.youtube.com/watch?v=eBWJFfElaWQ

prosze :wink4:

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 13:18 _________________________________________________

chu..wy odcinek :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no sa lepsze :polew:

Opublikowano

56f3b837f01f53dd.jpg

Pamiętacie przesłanie :naughty:

Opublikowano

normalne...........Krakusy :decayed:

Opublikowano

4d0297a670467aae.jpg

kolejny klubowicz widmo

Opublikowano
  • Autor

Ogruś piekne foto :kox: a czyja to czerwona strzała z parktroniciem :mysli:

Opublikowano

Was jest więcej niż myślicie..............jesteście wszędzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Was jest więcej niż myślicie..............jesteście wszędzie :decayed:

a to, to juz wiemy od dawna :evil:

Opublikowano

Was jest więcej niż myślicie..............jesteście wszędzie :decayed:

Ma szczęście że to pojął bo już stałem za nim.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Was jest więcej niż myślicie..............jesteście wszędzie :decayed:

:good: :good:

Opublikowano

Ta czerwona A4 jest zapewne z huty bo często ją widzę, może ktoś kupił ją od klubowicza i teraz jezdzi nią z punktu A do B :disgust:

Chyba ze boi się podbić na spota :decayed:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 16:09 _________________________________________________Widzieliście tą reklamę??

http://pl.youtube.com/watch?v=haVljmK21-4

Niezle zrobiona :)

Opublikowano

4d0297a670467aae.jpg

kolejny klubowicz widmo

Wiedziałem, że się znajde w necie :rolleyes: Widziałem jak Twoja koleżanka/dziewczyna robiła zdjęcie :rolleyes:

Ja to "stare widmo" widmo jestem :confused4::wallbash: :wallbash: Ech..... Kolega Cuber zagadywał nawet do mnie kiedyś na gadaczu....

Opublikowano
  • Autor

Ja to "stare widmo" widmo jestem :confused4::wallbash: :wallbash: Ech..... Kolega Cuber zagadywał nawet do mnie kiedyś na gadaczu....

No i w końcu Cie dopadli :naughty: a więc zapraszamy na spoty do Galerii :cool1:

Opublikowano

cuber powiedz kto blotnik z tylu malowal zebym wiedzial gdzie nie dawac do lakiernika :polew:

dzisiaj zobaczylem :decayed:

jedzie ktos gdzies na weekend? bo potrzebuje jakis pomysl

Opublikowano

cuber powiedz kto blotnik z tylu malowal zebym wiedzial gdzie nie dawac do lakiernika :polew:

dzisiaj zobaczylem :decayed:

jedzie ktos gdzies na weekend? bo potrzebuje jakis pomysl

tez szukam pomyslu na weeekend albo wakacje bo mam wolne
Opublikowano
  • Autor

cuber powiedz kto blotnik z tylu malowal zebym wiedzial gdzie nie dawac do lakiernika :polew:

dzisiaj zobaczylem :decayed:

chodzi ci o te dwie mazie pędzelkiem ? Jesli tak to poprzedni własciciel pomalowal zapewne bo w skrytce jak kupowalem był pędzelek z farbka w kolorze audika ,Ja nic nie tykalem przy blotnikach tylnych :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba chyba z xandmarem pogadać komu jeszcze do KR ramki wysłał :gwizdanie:

Następnom razom zrobimy odbiór na spocie :cool1:

Kolego Sławku, na spocika zapraszamy :guma:

Opublikowano

a to są przeciez stare ramki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.