Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja udostępnię działkę

A jest tam grill,czy trzeba przywiesc :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gril jest ,woda też ,kupimy tależyki i coś do picia :) tylko bez żadych ekcesów bo tam są chodowcy gołębi pocztowych :)

Opublikowano

Gril jest ,woda też ,kupimy tależyki i coś do picia :) tylko bez żadych ekcesów bo tam są chodowcy gołębi pocztowych :)

O to wezme pare listów do wysłania :kox: Kulturka pelna,jak mi sie uda to przyjade
Opublikowano

To robimy listę :)

Cuber

Waski

Tukan ???

Miron 78 i....

Opublikowano
  • Autor

Waskipl :notworthy:

Opublikowano

przyszła mi belka pod skrzynię :kox:

Opublikowano

przyszła mi belka pod skrzynię :kox:

robert będziesz miał jakoś czas w następnym tygodniu?

dzisiaj nie mogłem przyjechać bo pilnie potrzebowałem auta cały dzień

Opublikowano

przyszła mi belka pod skrzynię :kox:

robert będziesz miał jakoś czas w następnym tygodniu?

dzisiaj nie mogłem przyjechać bo pilnie potrzebowałem auta cały dzień

pisz tylko jeden dzień wcześniej :)

Opublikowano

ok. dziękuję , no chyba że w sobotę możemy to załatwić? :mysli:

Opublikowano

ok. dziękuję , no chyba że w sobotę możemy to załatwić? :mysli:

no tak ale którą ...... w tą mam wolne :gwizdanie:

Opublikowano

waskipl - wstępnie byłbym zainteresowany - tylko konkrety proszę - gdzie i o której - i rozumiem będziecie sami ?

Opublikowano

waskipl - wstępnie byłbym zainteresowany - tylko konkrety proszę - gdzie i o której - i rozumiem będziecie sami ?

a z kim mamy być ....

Opublikowano
  • Autor

to co z tym grillem wkońcu ?

spot w galerii a potem jazda do Waskiego tak ? :naughty:

Opublikowano

to co z tym grillem wkońcu ?

spot w galerii a potem jazda do Waskiego tak ? :naughty:

aaaaaa jeżeli tak to może być d*pa - jak będę z żonka i dzieciakiem to na grila raczej nie pojadę - w galerii to czemu nie ( ja z Wami oni na zakupach ) ale na grila będzie bida :confused4:

Opublikowano

Nie spot u Waskiego :good: od razu bo tak to skończymy o 24 :)[br]Dopisany: 14 Sierpień 2008, 23:42 _________________________________________________

to co z tym grillem wkońcu ?

spot w galerii a potem jazda do Waskiego tak ? :naughty:

aaaaaa jeżeli tak to może być pupa - jak będę z żonka i dzieciakiem to na grila raczej nie pojadę - w galerii to czemu nie ( ja z Wami oni na zakupach ) ale na grila będzie bida :confused4:

dlaczego :mysli:

Opublikowano

będę śledził temacik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Waski i o to chodzi :good:

Opublikowano

będę śledził temacik :wink4:

nie ma sprawy ale zawsze mogą przyjechać ,może moja żona się skusi o junoir :) pograją w piłkę :)

Opublikowano

Patrzcie jaki Pablo ma opis na GG :gwizdanie:

kur wa leże i rycze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jaki bo nie widze :gwizdanie: nie mam gg bo nie jestem u Siebie :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.