Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no koledzy wspólczuję - u nas też był żywioł ( Gliwice , Rybnik , Knurów , Ruda Śl, i A4 blisko mnie ) te miejsca nieciekawie miały - a my jeszcze barany zlota o 19.00 mieliśmy - jadąc nic na 10 metrów widać nie było ( tak waliło że na zlota corsą żonki jechałem a A4 w garażu )

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no koledzy wspólczuję - u nas też był żywioł ( Gliwice , Rybnik , Knurów , Ruda Śl, i A4 blisko mnie ) te miejsca nieciekawie miały - a my jeszcze barany zlota o 19.00 mieliśmy - jadąc nic na 10 metrów widać nie było ( tak waliło że na zlota corsą żonki jechałem a A4 w garażu )

i to jest postawa godna VIPA :naughty:
Opublikowano

Vip na zlocie w corsie :polew:

Opublikowano

Vip na zlocie w corsie :polew:

Bo jakbyś modem był to byś tigrą przyjeżdżał :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:52 _________________________________________________ale się w tym klubie porobiło :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2008, 22:53 _________________________________________________mimo że byłem corsą ( to byłem jednym z nielicznych na xenonie ) :decayed:
Opublikowano
ale się w tym klubie porobiło

nie dlugo to może zamiast spocik audi bedzie spocik opla

nasz moderator też teraz kręci opelkiem

Ja dzis na spociku będe czarną Tigerką

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To tylko szaraki bujają się audikami... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek ;(

Kurcze Ja powiem tak ze na Woli nic nie padało z nieba w centrum okolice rynku głównego tez była cisza :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy coś mi się opuszczecie w pisaniu :) cisza

I co z tym grilem :mysli: zapewne jutro się okaże jaka pogoda będzie :)

ale głowa mnie boli :drunk:

Opublikowano

Co do grila to jutro zobaczymy jaka aura będzie :wink4:

Byłem na zakupach i oglądnąłem niunię po wczorajszym gradobiciu, na szczęście nie ma śladu, twarda sztuka z niej :naughty:

Opublikowano

No a ja juz dzis mowie ze odpadam z grilla,impreza mi sie własnie zaczeła :drunk: Wiec na jutro plan jest spanie..Ale za tydzien postaram sie byc na 100% :)

Opublikowano

Co do grila to jutro zobaczymy jaka aura będzie :wink4:

Byłem na zakupach i oglądnąłem niunię po wczorajszym gradobiciu, na szczęście nie ma śladu, twarda sztuka z niej :naughty:

u mnie tylko małe pęknięcie na przedniej szybie

Opublikowano

u mnie tylko małe pęknięcie na przedniej szybie

uuu to kiszka, rypana pogoda :disgust:
Opublikowano

czemu nie odbierasz kom?

Opublikowano

czemu nie odbierasz kom?

hehe miałem milczący włączony :tongue4:
Opublikowano

powiedzcie mi czy tez wam sie blokuje wspomaganie hamulca jak jedziecie na luzie lub na sprzegle sie toczycie czy tylko ja mam uposledzona furmanke? juz ze trzy razy byloby po audiku, moderatorze ty mnie uprzedzaj o takich pulapkach bo ja chce zyc :decayed:

Opublikowano

ciekawe :)

powiedzcie mi czy tez wam sie blokuje wspomaganie hamulca jak jedziecie na luzie lub na sprzegle sie toczycie czy tylko ja mam uposledzona furmanke? juz ze trzy razy byloby po audiku, moderatorze ty mnie uprzedzaj o takich pulapkach bo ja chce zyc :decayed:

może serwo pada lub jest nieszczelny przewód :) a hamulec jaki jest ?

Opublikowano

powiedzcie mi czy tez wam sie blokuje wspomaganie hamulca jak jedziecie na luzie lub na sprzegle sie toczycie czy tylko ja mam uposledzona furmanke? juz ze trzy razy byloby po audiku, moderatorze ty mnie uprzedzaj o takich pulapkach bo ja chce zyc :decayed:

mnie to sie tylko forum blokuje cholera, wam też tak wolno chodzi ?
Opublikowano

straszna cisza tu :) mało :spam:

Opublikowano

hejka

:wink4:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 21:27 _________________________________________________cisza, cisza.. wszyscy walą browara :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.