Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobrej nocy :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: a o czym Pablo? chyba że Nas poznałeś :decayed:

:decayed:

Miłego klikania :hi:

Opublikowano

to gramy w środę czy nie?

Opublikowano

to gramy w środę czy nie?

szkoda że mam taki kawałek - też bym pograł :disgust:

Opublikowano

to zorganizuj skład i wpadniecie

a tydzień lub dwa później my wpadamy do was na rewanż :gwizdanie:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :decayed:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :decayed:

A my jak zwykle razem od rana czuwamy :decayed:

P.S

Widzę , że ten cfaniak Miron się tu u Was zadomowił :polew:

Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :decayed:

A my jak zwykle razem od rana czuwamy :decayed:

P.S

Widzę , że ten cfaniak Miron się tu u Was zadomowił :polew:

No próbuje zapuścić korzonki, ale upiera się że to przez przypadek :polew:
Opublikowano

Nie spać, zwiedzać :decayed:

A my jak zwykle razem od rana czuwamy :decayed:

P.S

Widzę , że ten cfaniak Miron się tu u Was zadomowił :polew:

mówiłem już kilka razy i powiem jeszcze raz...............Hugo - i tak Cie znajde / rezygnacja z przyjazdu do Sobieszowa przed niczym Cie nie uchroni - niech wiedzą że Twoja nieobecność to unikanie mojej osoby - powtarzam / to nic nie zmieni - tylko odwlecze sprawe :bicz:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 08:30 _________________________________________________A to że od czasu do czasu odwiedzam KR w celu sprawdzenia poziomu organizacji zlotu i reprezentacji klubu to tylko mój Vipowski obowiązek :decayed:

Opublikowano

BRY :hi: Dziękuje za spocika :) miło :) zapraszam kiedy macie ochotę :gwizdanie:

Przejazd :kox: tylko znów kto uwierzy że spalanie było 17,5 :shocked:

I ten klijent z psem :gwizdanie:

Opublikowano

Miron normalnie powiało grozą.Znowu kolejny tydzień życia w niepewności i strachu przed Tobą :shocked: I kolejna kasa wydana na psychoanalityka.

Opublikowano

klient z psem :mysli: czy chodzi o kolesia który przechodził przez jezdnie z psem ( Wy przejechaliście ) koleś dotarł na drugą strone i jedyne co mu zostało to smycz do nowego psa :mysli::polew:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za spocik/mega grill/mega towarzycho :good:

Waskipl - dzięki za grila, jako oganizator napisz na PW ile wynosiła składka - bo wpadłem tak z pustymi rękami ( a ja tak nie lubię ) :wink4:

Pablo GT - dzięki za tabliczki

Dobrze że nie było Trueogre - koleś mnie z leksza wnerwia - gril mógłby wyjść nieudany

Trzeniek - furka teraz KOX na maxa :good:

............jeszcze raz dzięki wszystkim - szkoda że zawsze muszę szybko zmykać - szkoda że nie wiedziałem że już od 17.00 byliście na działce, ja od 12.00 byłem w KR ( zawsze to godzinka dłużej z wami ) :wink4:

Pablo coś za dużo wypił że nie pamieta tabliczek :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 08:35 _________________________________________________

klient z psem :mysli: czy chodzi o kolesia który przechodził przez jezdnie z psem ( Wy przejechaliście ) koleś dotarł na drugą strone i jedyne co mu zostało to smycz do nowego psa :mysli::polew:

obroża :laghing2:

Opublikowano

Miron normalnie powiało grozą.Znowu kolejny tydzień życia w niepewności i strachu przed Tobą :shocked: I kolejna kasa wydana na psychoanalityka.

:polew::decayed:
Opublikowano

Miron normalnie powiało grozą.Znowu kolejny tydzień życia w niepewności i strachu przed Tobą :shocked: I kolejna kasa wydana na psychoanalityka.

:polew::decayed:

:polew: :polew:

Nasza Żabcia coś sie nie może obudzić :gwizdanie:

Opublikowano

Nasza Żabcia coś sie nie może obudzić :gwizdanie:

Buhahahahahahha spadłem z krzesła :polew:

Opublikowano

Nasza Żabcia coś sie nie może obudzić :gwizdanie:

Buhahahahahahha spadłem z krzesła :polew:

już pracuje nad zdjęciami :)

Opublikowano

Nasza Żabcia coś sie nie może obudzić :gwizdanie:

dziwisz się, Jarko mu takie tempo narzucił że masakra... Cuber, pij nie pierdo..... :polew: :polew:

Ja miałem spalanie 22,5 średnie po naszym przejeździe :decayed:

Opublikowano

Nasza Żabcia coś sie nie może obudzić :gwizdanie:

dziwisz się, Jarko mu takie tempo narzucił że masakra... Cuber, pij nie pierdo..... :polew: :polew:

Ja miałem spalanie 22,5 średnie po naszym przejeździe :decayed:

no to pięknie :) ale się trzymałem za Wami lub przed Wami :mysli:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 09:19 _________________________________________________a co z tym moim Stopem Grzesiu :gwizdanie:

Opublikowano
Ja miałem spalanie 22,5 średnie po naszym przejeździe :decayed:

a ja tak wolno jechałem i 16,8 średnie

to wynik zbliżony do średnich krakowskich :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.