Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś ostatnio mało tu piszecie :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

coś ostatnio mało tu piszecie :mysli:

Ty tez :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: faktycznie puchy ale co się dziwić, pogoda pikna sam się na basenik dziś wybrałem i było za***iście, a teraz siedzę na lotnisku :gwizdanie:

i znowu koledze nie dałes znac :bicz3:

:foch:

eeee no faktycznie :polew: :polew: w takim razie daję znać że jak jutro będzie tak ładnie jak dziś to też spadam na basenik :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

eeee no faktycznie :polew: :polew: w takim razie daję znać że jak jutro będzie tak ładnie jak dziś to też spadam na basenik

hmmm ale pewnie na ten na który Ja zbardzo nie chce isc :naughty:

Opublikowano

eeee no faktycznie :polew: :polew: w takim razie daję znać że jak jutro będzie tak ładnie jak dziś to też spadam na basenik

hmmm ale pewnie na ten na który Ja zbardzo nie chce isc :naughty:

hehe nie pewnie tylko napewno :kox: :kox: :kox: wczoraj o 10 rano nie było nikogo prawie, potem przybyło troche ludzików ale i tak było lux :wink4:
Opublikowano
  • Autor

No Ja tez w takim razie uderze ale na basenik "Polfa" :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe niedziela, godzina dziewiąta RANO a Oni posty na forum piszą :blink:

_________________________________________________

Imprezka się udała :good: wielkie dzięki Cuberos :notworthy: wiesz za co :wink4:

dzisiaj na spota chyba nie dam rady przybyć, dalszy ciąg świętowania :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Sorki panowie ale rownież nie dałem rady na spota podbić bo zrobiłem sobie wycieczkę do naszych południowych sąsiadów :)

A teraz taki se filmik :decayed:http://pl.youtube.com/watch?v=pHk2HSzXry0

:polew:

Opublikowano

Sorki panowie ale rownież nie dałem rady na spota podbić bo zrobiłem sobie wycieczkę do naszych południowych sąsiadów :)

A teraz taki se filmik :decayed:http://pl.youtube.com/watch?v=pHk2HSzXry0

:polew:

byslismy Cie szykac w górach :przebiegly:

o tych felgach mówiłem :

http://allegro.pl/item433557459_oryginalne_felgi_audi_s8_a8_8x18_5x112_245_40_18.html tylko to opony :kwasny:

tak by to wygladało, na zywo pewnie lepiej

aud1zb5.jpg

Opublikowano

No widze Kamil ze dobrze kminisz nad tymi felami :>

Jak dla mnie będzie :kox:

Kupuj :wink4:

Opublikowano

mnie nie leżą

Opublikowano

jak dla mnie też jakoś dziwnie się to prezentuje :kwasny:

Opublikowano

jak dla mnie też jakoś dziwnie się to prezentuje :kwasny:

dyplomata :naughty:

Opublikowano

jak dla mnie też jakoś dziwnie się to prezentuje :kwasny:

dyplomata :naughty:

malowanki takie :gwizdanie:

Opublikowano

jak dla mnie też jakoś dziwnie się to prezentuje :kwasny:

dyplomata :naughty:

malowanki takie :gwizdanie:

Ale czasem takie malowanki fajnie wychodzą :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie też jakoś dziwnie się to prezentuje :kwasny:

dyplomata :naughty:

malowanki takie :gwizdanie:

Ale czasem takie malowanki fajnie wychodzą :decayed:

to pomaluj sobie koła na różowo :rolleyes:

Opublikowano

Na czerwonych obręczach mu pasuje :wink4:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fele jak Fele nie wygląda źle , na zywo trzeba by zobaczyć coś takiego :gwizdanie:

dzieki za spota wszytkim

ps. trąbki z parowozu dają rade :notworthy:

Opublikowano

no wzór felg jest ok, malowanie też mi sie podoba

a jak by to wygladało na żywo to sie moze zobaczy

Opublikowano

wydaje mi się, że w macie by lepiej wyglądały :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.