Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kapitan niewypał...kufa co to za ksywa ? Na co zmienisz nastepnym razem ? :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

Torpeda... ale o co Ci chodzi? :mysli::tongue4::wink4::naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Torpeda... ale o co Ci chodzi?

miałem zmieniać na "śmigło" ale "torpedę" też rozważę :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

poziu napisz lepiej kiedy będziesz miał to cudo z avatara :naughty:

Opublikowano

poziu napisz lepiej kiedy będziesz miał to cudo z avatara :naughty:

Na dniach mój siwy będzie do nabycia :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

:hi:

Miło kolegów powitać ,widzę że się porobiło :) tylko człowieka zabraknie na trzy dni i Tu.... :gwizdanie:

Trzenu

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Miło kolegów powitać

masz wpierdull :naughty:

Co nie odbierasz tf ? wypadało by przynajmniej oddzwonic jak sie juz nie odbiera :kwasny: wczoraj wyłaczył gosc komóre :gwizdanie: tłumacz sie tłumacz......

Opublikowano

:hi:

Miło kolegów powitać

masz wpierdull :naughty:

Co nie odbierasz tf ? wypadało by przynajmniej oddzwonic jak sie juz nie odbiera :kwasny: wczoraj wyłaczył gosc komóre :gwizdanie: tłumacz sie tłumacz......

:evil: nawet mnie nie denerwuj :) a tel.ściszyłem bo miałem jazdy z juniorem :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 08:34_________________________________________________widzę że nas kolega z Wieliczki odwiedził na spocie :)

Opublikowano

cześć Robert , możemy się umówić na piątek? :naughty:

Opublikowano

Hejka, fajnie że fotki wam się podobają, na następnym zlocie na lapku pokażę wam wszystkie bez cenzury :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

cześć Robert , możemy się umówić na piątek? :naughty:

Tak jest Kapitanie :good:

bomba

Opublikowano

kurfa Trzeniek zmień tego nicka bo za każdym razem jak na niego spojrzę to parskam śmiechem i mam cały monitor mokry :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurfa Trzeniek zmień tego nicka bo za każdym razem jak na niego spojrzę to parskam śmiechem i mam cały monitor mokry :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Kamil robisz ten filmik? :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber byłeś w v-techu ? Jak tam wykres :)

Opublikowano

Nie przyzna się teraz... :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm zadna tajemnica :gwizdanie: ale nie powiem :evil:

Opublikowano

hmmm zadna tajemnica :gwizdanie: ale nie powiem :evil:

i tak się dowiemy :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa Trzeniek zmień tego nicka bo za każdym razem jak na niego spojrzę to parskam śmiechem i mam cały monitor mokry :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Kamil robisz ten filmik? :gwizdanie:

nie mam z czego ;([br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 19:20_________________________________________________Robercie jak tam turbo ?

Opublikowano

kurfa Trzeniek zmień tego nicka bo za każdym razem jak na niego spojrzę to parskam śmiechem i mam cały monitor mokry :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Kamil robisz ten filmik? :gwizdanie:

nie mam z czego ;([br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 19:20_________________________________________________Robercie jak tam turbo ?

Dzisiaj nie miałem czasu zadzwonić,ale jutro rano to zrobię :)

Pozdrów tatę-biedny stał na przejeżdzie i nie chciał jechac jak go przepuszczałem,a potem się cofał bo 3 nadjechała :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.