Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nasz szef sie tym zajmie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktos Wam podp... haslo :naughty:

jcjz2.jpg

Ci sami złodzeje co zawsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ktos Wam podp... haslo :naughty:

jcjz2.jpg

Ci sami złodzeje co zawsze :decayed:

co za gnoje k**wa mac :gwizdanie:

Opublikowano

Ktos Wam podp... haslo :naughty:

jcjz2.jpg

Ci sami złodzeje co zawsze :decayed:

co za gnoje kurfa mac :gwizdanie:

I znalazłem, już wiem czyja to sprawka :decayed:

Niestety w tej kwestii Cuberator za bardzo nic nie wskóra :disgust:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm moge jedynie zrobić tyle :

7d99d6a697e2f64d.jpg

Opublikowano

hmmmm moge jedynie zrobić tyle :

f7ff42575ac6385b.jpg

:good:

To teraz czekamy na reakcję :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie ma co sie przejmowac tematu był ale juz go nie ma loac to trzeba ciepłym moczem :gwizdanie:

Opublikowano

spuścić po kiju :gwizdanie:

Opublikowano

Tej drugiej wypowiedzi już nima :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

spuścić po kiju :gwizdanie:

dokładnie olać, niech sobie żyją swoim skopiowanym życiem :decayed:

Opublikowano

Ktos Wam podp... haslo :naughty:

jcjz2.jpg

No słabo... :confused4: Ale co powiedzieć mogę :embarrassed::wink4:

A tak w ogóle to spoty częstochowskie wyparowały już na dobre ?

Opublikowano

Ktos Wam podp... haslo :naughty:

jcjz2.jpg

No słabo... :confused4: Ale co powiedzieć mogę:embarrassed::wink4:

A tak w ogóle to spoty częstochowskie wyparowały już na dobre ?

spuścić po kiju :gwizdanie:

dokładnie olać, niech sobie żyją swoim skopiowanym życiem :decayed:

Opublikowano

Robert dzięki za kawę i trochę śmiechu :decayed:

A co do hasła, to niech sobie kopiują Panowie, przecież to nie chodzi o hasło tylko o ludzi :gwizdanie:

kumacie wiedzą do czego piję [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 15:19_________________________________________________Paintball w niedzielę o 11.00 tam gdzie zawsze :evil:

Opublikowano

Wiem że w sprawach technicznych jest odrębny dział, ale zamieszczam tutaj bo może ktoś tez ma podobny problem to ma na szybko odpowiedź:

"- Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam

wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie

mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

odpowiedzi (prawie ratujące życie)

- Przyswieć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę.

Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

- Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego

lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę.

I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest

górskie.

- Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących

informacji.

- Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle to ropniak. A

jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz."

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

...

- Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle to ropniak. A

jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz."

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

można się czegos nauczyć, właśnie nigdy nie mogłem rozponać kto tankuje gaz. Ale już na pewno nigdy się nie pomylę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak by co to w Myślenicach mamy nowe pole Paintballowe:

http://www.cawpaintball.pl/

Opublikowano

zwiedzać Krakusy :naughty:

http://picasaweb.google.com/jarkonh/2008082931Sobieszewo#

_________________________________________________

Kamil - fotki gotowe, czekam na to co obiecałeś :decayed:

Aha, mam coś dla Ciebie :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 16:54_________________________________________________

Jarko w galerii ze zlotu paradujesz w mojej plakietce....cholera ja z twoją też :naughty::polew::wink4:

http://picasaweb.google.com/jarkonh/2008082931Sobieszewo#5244028054156280946

http://picasaweb.google.com/jarkonh/2008082931Sobieszewo#5244028424282209778

:mysli:

Opublikowano

Robert dzięki za kawę i trochę śmiechu :decayed:

Proszę zapraszam częściej :wink4:

Ładne macie zdjęcia koledzy :tongue4:

Opublikowano

jak mi xenon raz swieci a raz nie to znak, ze sie sypie i czas na zmiane czy raczej jakies cyrki z instalacja?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.