Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj pod Buma stała beemka, seria 3 kombi na takich felach, tylko z polerowanym rantem, glebe miała niezla.

Opublikowano

widziałem je, za***iste są, tylko ta cena :kwasny:

Opublikowano

te drugie sa fajne i cena ok, ale bedą tarły o nadkola

Opublikowano

No ja mam 8'' na ET35 i przod juz wystaje...Fakt te beda duzo wystawac

Opublikowano

Sokół czarne fele+rant :kox: Mi sie te podobaja tylko cena http://moto.allegro.pl/item432094260_tenzor_czarne_audi_5x112_5x114_3_sklep_wawa.html

Piękne :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 20:20_________________________________________________

No ja mam 8'' na ET35 i przod juz wystaje...Fakt te beda duzo wystawac

Kolego masz pełną skrzynkę :>

Opublikowano

Juz kasuje :) Wyslij raz jeszcze

Opublikowano

Juz kasuje :) Wyslij raz jeszcze

Tukan jechałem wczoraj od Jabłonki przez Twoją miejscowość , kurfa myślałem że koła pogubie :disgust:

Opublikowano

Juz kasuje :) Wyslij raz jeszcze

Tukan jechałem wczoraj od Jabłonki przez Twoją miejscowość , kurfa myślałem że koła pogubie :disgust:

Przez Jordanów? Z jablonki na Jordanów jest droga taka sobie,ale przez Zawoje to jest tragedia :wallbash: :wallbash: Dobrze ze tam nie latam
Opublikowano

Juz kasuje :) Wyslij raz jeszcze

Tukan jechałem wczoraj od Jabłonki przez Twoją miejscowość , kurfa myślałem że koła pogubie :disgust:

a podobno na 19 to :kox::mysli:

Opublikowano

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

Opublikowano

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

No to stary kondolencje :decayed: Przez Zawoje jest tragedia :wallbash: Tam pasuje miec R14 profil 80 :thumbdown: Na serpentynach jest rageda zreszta wszedzie jest na tej drodze :kwasny:
Opublikowano

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

pewnie tak :polew: stawiam na 14 :gwizdanie:

Opublikowano

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

No to stary kondolencje :decayed: Przez Zawoje jest tragedia :wallbash: Tam pasuje miec R14 profil 80 :thumbdown:

w zawoji chyba jeszcze nikt nie widział 19tek bo patrzyli na mnie jak na kosmitę :decayed:

Opublikowano

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

No to stary kondolencje :decayed: Przez Zawoje jest tragedia :wallbash: Tam pasuje miec R14 profil 80 :thumbdown:

w zawoji chyba jeszcze nikt nie widział 19tek bo patrzyli na mnie jak na kosmitę :decayed:

na Ciebie to w Kra patrzą jakna wariata i murzyna :polew:

Opublikowano

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

No to stary kondolencje :decayed: Przez Zawoje jest tragedia :wallbash: Tam pasuje miec R14 profil 80 :thumbdown:

w zawoji chyba jeszcze nikt nie widział 19tek bo patrzyli na mnie jak na kosmitę :decayed:

To sie zgadza :good: Na tekiej drodze to nawet przez mysl 17 nie przechodzi :disgust:
Opublikowano

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

No to stary kondolencje :decayed: Przez Zawoje jest tragedia :wallbash: Tam pasuje miec R14 profil 80 :thumbdown:

w zawoji chyba jeszcze nikt nie widział 19tek bo patrzyli na mnie jak na kosmitę :decayed:

na Ciebie to w Kra patrzą jakna wariata i murzyna :polew:

tylko se nie jak na murzyna :decayed:

Opublikowano

Kamil widziałeś

http://moto.allegro.pl/item430945658_sliczne_audi_s4_avant_2_7_biturbo.html[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 20:48_________________________________________________

no własnie przez Zawoje jechałem :kwasny:

Robert... na tej drodze to nawet na 15tkach byś bluzgał :wink4:

No to stary kondolencje :decayed: Przez Zawoje jest tragedia :wallbash: Tam pasuje miec R14 profil 80 :thumbdown:

w zawoji chyba jeszcze nikt nie widział 19tek bo patrzyli na mnie jak na kosmitę :decayed:

na Ciebie to w Kra patrzą jakna wariata i murzyna :polew:

tylko se nie jak na murzyna :decayed:

A jak to wyglada :gwizdanie: tylko łańcucha brakuje na ...

Opublikowano

To S4 mialo juz chyba ze 4 włascicieli,pojawia sie na allegro znika i znowu ktos sprzedaje :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.