Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jarko jak cos to mam dla ciebie te silniczki do lamp takze nie kupuj :wink4:

:mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 17:29

jarko jak cos to mam dla ciebie te silniczki do lamp takze nie kupuj

:mysli:

no dobra Wąski jestem pośrednikiem :gwizdanie:

Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 17:29

jarko jak cos to mam dla ciebie te silniczki do lamp takze nie kupuj

:mysli:

no dobra Wąski jestem pośrednikiem :gwizdanie:

:polew::bicz:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 17:39_________________________________________________zrobiłeś ?

Opublikowano

jeszcze nie bo Sokól wychodzi o 18 z roboty i przyjezdza do mnie to bedziemy rezac :).

a xenony mam miec po 21 dopiero

Opublikowano

nie umyłeś ich :gwizdanie: oj to jazda przez całą noc :polew:

Opublikowano

nie no co ty sokół juz to robił wiec pewnie damy rade :) a lampy juz umyłem.

Opublikowano

Ok i jak wyszło :) poprawiło się :mysli:

Opublikowano

wiesz co jest ok ta co była ciemniejsza to dalej troszke jest ale nie ma tragedii.

Opublikowano

No to się cieszę :)

Opublikowano

no jest dobrze powinienem dzisiaj zabłysnąc na miescie niebieskim swiatełkiem :naughty:

Opublikowano

no to będzie lans :naughty:

gdzieś Ty się Janusz podziewał? nie widziałem Cię z miesiąc :wink4:

Opublikowano
no to będzie lans

gdzieś Ty się Janusz podziewał? nie widziałem Cię z miesiąc

tu i tam :gwizdanie:

byłem ostatnio na zlocie ale ciebie nie bylo

Opublikowano

no jest dobrze powinienem dzisiaj zabłysnąc na miescie niebieskim swiatełkiem :naughty:

A co zakładasz ?

no to będzie lans :naughty:

gdzieś Ty się Janusz podziewał? nie widziałem Cię z miesiąc :wink4:

święto nowe lampy :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 17:53_________________________________________________Grześ i co wymyśliłeś

Opublikowano

jak będziesz się widział z Sokołem to przypomnij mu że ma do mnie zadzwonić , dzięki :wink4:

Opublikowano
jak będziesz się widział z Sokołem to przypomnij mu że ma do mnie zadzwonić , dzięki

nie widziales mnie miesiąc a juz sie chcesz mną wysłuzyc... :disgust:

a tak powaznie to mu powiem :)

Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 17:49

no jest dobrze powinienem dzisiaj zabłysnąc na miescie niebieskim swiatełkiem

A co zakładasz ?

6000k[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 17:57_________________________________________________spadam rezac panowie narazie :>

Opublikowano

hehehe , dobre :decayed:

to tylko prośba ale jak za trudna do spełnienia to uznaj że jej nie było :tongue4:

Opublikowano

hehehe , dobre :decayed:

to tylko prośba ale jak za trudna do spełnienia to uznaj że jej nie było :tongue4:

szydera :polew:

Opublikowano

jarko jak cos to mam dla ciebie te silniczki do lamp takze nie kupuj :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Siema, myślałem że będzie z 10 stron a tu delikatnie 2 stronki :gwizdanie:

Opublikowano

Siema, myślałem że będzie z 10 stron a tu delikatnie 2 stronki :gwizdanie:

bo co tu pisać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.