Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cze hłopy :decayed:

widże ze dzisz pisaliscie z błendami :kox::D

jak zawsze :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cze hłopy :decayed:

widże ze dzisz pisaliscie z błendami :kox::D

zeby ci sie lepij czytalo ;)

dobre :decayed:

Opublikowano

cze hłopy :decayed:

widże ze dzisz pisaliscie z błendami :kox::D

zeby ci sie lepij czytalo ;)

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: za***iste :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Październik 2008, 23:34_________________________________________________Sokół wolne masz we wtorek stanowisko?

Opublikowano
  • Autor

zeby ci sie lepij czytalo

:polew: :polew: :polew: tos doj**al poplułem monitor :polew:

Opublikowano

raczej tak, od poniedziałku bedziemy mieli 4 mechaników także wszystko powinno isc sprawnie

jutro Ci rano zadzwonie i tak w wiadomej sprawie :)

Opublikowano

to weź mi zarezerwuj miejsce od rana , wymiana tarcz i klocków bo już blachą jeżdzę po tarczy :(

tylko weź Ty się za to , ok? :naughty: będę miał kogo zj***ć jak coś :decayed:

Opublikowano

cze hłopy :decayed:

widże ze dzisz pisaliscie z błendami :kox::D

zeby ci sie lepij czytalo ;)

Pojechali po polskiemu :polew:

Cuber poszło na pv :)

Opublikowano

dobrej nocki :hi:

Opublikowano

dobrej nocki :hi:

Heyka :)

Opublikowano

to weź mi zarezerwuj miejsce od rana , wymiana tarcz i klocków bo już blachą jeżdzę po tarczy :(

tylko weź Ty się za to , ok? :naughty: będę miał kogo zj***ć jak coś :decayed:

ok :good::decayed:

Opublikowano

to weź mi zarezerwuj miejsce od rana , wymiana tarcz i klocków bo już blachą jeżdzę po tarczy :(

tylko weź Ty się za to , ok? :naughty: będę miał kogo zj***ć jak coś :decayed:

ok :good::decayed:

poradzisz sobie? :decayed:

Opublikowano

to weź mi zarezerwuj miejsce od rana , wymiana tarcz i klocków bo już blachą jeżdzę po tarczy :(

tylko weź Ty się za to , ok? :naughty: będę miał kogo zj***ć jak coś :decayed:

ok :good::decayed:

poradzisz sobie? :decayed:

spokojnie

przeciez Twoje audi to praktycznie to samo co Zuk :decayed:

Opublikowano

to weź mi zarezerwuj miejsce od rana , wymiana tarcz i klocków bo już blachą jeżdzę po tarczy :(

tylko weź Ty się za to , ok? :naughty: będę miał kogo zj***ć jak coś :decayed:

ok :good::decayed:

poradzisz sobie? :decayed:

ja bym oponie nie uv :)

Opublikowano

to weź mi zarezerwuj miejsce od rana , wymiana tarcz i klocków bo już blachą jeżdzę po tarczy :(

tylko weź Ty się za to , ok? :naughty: będę miał kogo zj***ć jak coś :decayed:

ok :good::decayed:

poradzisz sobie? :decayed:

spokojnie

przeciez Twoje audi to praktycznie to samo co Zuk :decayed:

jak spierdzielisz robotę to powiem Twojemu ojcu i Cię wyrzuci :decayed:

Opublikowano

grozisz mi ? :decayed:

Opublikowano

grozisz mi ? :decayed:

ja? :embarrassed::no:

narazie nie :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

jerzu , twój avatar :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu robi robote.. :decayed: prawie tyle co sie miesci w schowku B6 :tongue4:

Opublikowano

Nie spać ......zwiedzać :polew:

Dzień Dobry :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.