Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jestem > pojadę brykę obejrzeć w niedziele, auto jest z Włoch więc trochę za ładnie wygląda no i przebiegu nie sprawdzę,

muszę się wybrać wreszcie na ten spot do galerii bo ciężko coś zagadać jak się nie zna osobiście ;( :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jestem > pojadę brykę obejrzeć w niedziele, auto jest z Włoch więc trochę za ładnie wygląda no i przebiegu nie sprawdzę,

muszę się wybrać wreszcie na ten spot do galerii bo ciężko coś zagadać jak się nie zna osobiście ;( :kox:

A mieszkasz w KRK czy w Suchej? :mysli:
Opublikowano

kolego w auto z wloch ja bym sie nie pakowal, doskonale wszyscy wiedza, ze nie szanuja tam specjalnie aut, nie wszyscy wiadomo ale wiekszosc to olej miala tylko dolewany a nie wymieniany :no:

Opublikowano

mieszkam w poza krakiem w strone wawy a pracuje w suchej :) taki joke od życia dla mnie

irko to samo starszemu powiedziałem, ale i tak jedziemy obejrzeć w niedziele

Opublikowano

zalezy z ktorej czesci wloch jest, jezeli z poludnia to odpusc sobie :)

Opublikowano

Ja mam autka z Włoch :decayed: rok śmigam, 15tyś zrobiłem i nie narzekam :cool1: Co było złego to sie na wstępie ujawniło. A co do lakieru, czy blacharki to jak dla mnie duże znaczenie miało żeby tylko bardzo nie był bity. Auto ma w końcu 9 lat i chyba ciężko wymagać żeby był nieskazitelny - bynajmniej ja nie wymagałem :tongue4:

A tak w ogóle to Witam :hi:

Opublikowano
  • Autor

hmm z Włochami jest różnie z reguły sa juz raz malowane zanim lub jak juz trafią do Polski .... fakt nie jest to określenie stanu ale ja tez bym sie nie pakował w Auto z słonecznej Italii :gwizdanie:

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Elo elo ziomalstwo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Elo elo ziomalstwo :naughty:

kiedy przyjeżdzacie do Kraka ? :wink4:

Opublikowano

Elo wszystkim :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Elo elo ziomalstwo :naughty:

kiedy przyjeżdzacie do Kraka ? :wink4:

Jak zgubimy ogony :gwizdanie:

Opublikowano

mieszkam w poza krakiem w strone wawy a pracuje w suchej :) taki joke od życia dla mnie

irko to samo starszemu powiedziałem, ale i tak jedziemy obejrzeć w niedziele

No ja tez w suchej pracuje,pewnie nie raz Cie juz widzialem :mysli:
Opublikowano
:hi: piękna pogoda :) aby tak do jutra :good:
Opublikowano
  • Autor

:hi: piękna pogoda :) aby tak do jutra :good:

no własnie fajna i chyba trza umyć furmanke :naughty:

Opublikowano

:hi: piękna pogoda :) aby tak do jutra :good:

no własnie fajna i chyba trza umyć furmanke :naughty:

Coś kiepsko się bawiliście wczoraj skoro ty już o tej porze jesteś na chodzie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Poziek Ja nawet od 10-tej byłem w firmie :naughty:

Opublikowano

taki filmik jest prosto złożyc, ja bym celował w cos bardziej ambitniejszego :gwizdanie:

no ale do tego pasowały by miec wiecej materiałów :wink4:

no to może ma ktoś kamerę to można byłoby coś pokręcić :naughty:

ja mam ale taką na mini kasety więc jeśli ktoś ma możliwość później zrzucenia tego na DVD to mogę zabrać. Tak wogóle to fajnie byłoby zrobić jakieś nocne ujęcia :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.