Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nex a działa ta metoda z owinieciem tą folia, bo u mnie tez zakłoca cb

co ?????????????????? [br]Dopisany: 19 Październik 2008, 21:45_________________________________________________ROB miło że wpadłeś :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nex a działa ta metoda z owinieciem tą folia, bo u mnie tez zakłoca cb

dziala, zawsze cos pomaga, moj kuzyn mial problem bo przetwornice inne te duze resetowaly mu kompa w lagunie 2, owiniecie rozwiazalo problem. Ale te male nie powinny zaklucac CB :mysli:. Sprobojcie Waski je owinac tak jak mowie

Opublikowano

dzięki za spocika , było fajnie :>

Wąski , Ty chłopie mnie przeskoczyłeś w szyderce :notworthy: :notworthy: :naughty::decayed:

Ogruś dzięki za te podróbki perfum z chochli :decayed:

Opublikowano

Ja Wam do pięt nie dorastam :)

Opublikowano

Trzeniu to jest szyderca roku? :polew: :polew: :polew:

:hi: :hi: :hi:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu słyszałem że koleżanka Was objechała :gwizdanie:

Opublikowano

a właśnie , nex miło było poznać :hi:

a Ty Ogr zdrajco masz przejeb.... zdrajco :naughty: :naughty: :naughty:

no... laska w escorcie nas wydymała... jeszcze takiej świruski to nie widziałem :shocked: :shocked:

Opublikowano

Org zdrajca :gwizdanie:

Opublikowano

Org zdrajca :gwizdanie:

no tak , zawsze mogłem na niego liczyć a dzisiaj razem z Tobą na mnie jechał...

zresztą nieważne , wyszkole Pabla i będzie wam jechał :decayed:

Jarko , dzięki za kubki :kox:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 22:04_________________________________________________własnie rozbiłem jeden kubek :wallbash:

Opublikowano

PABLO dlaczego mowia na Ciebie kapelusz?

:hi: :hi: :hi:

A kto tak mówi :mysli:

Zwariowałem, uwazaj bo pewnie niedługo też będziesz pan kapelusz :polew:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 22:08_________________________________________________Trzeniek nie pier :decayed:

Opublikowano

Pablo pamiętaj... są wilczki i są owieczki :naughty:

Odpowiedz sobie na pytanie kim chcesz być :naughty:

mogę z Ciebie zrobić wilczka jak chcesz :decayed: albo nawet wilkołaka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

PABLO tak slyszalem ale nie wiem o co chodzi :naughty:

Opublikowano

Pablo pamiętaj... są wilczki i są owieczki :naughty:

Odpowiedz sobie na pytanie kim chcesz być :naughty:

mogę z Ciebie zrobić wilczka jak chcesz :decayed: albo nawet wilkołaka :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu owieczko nie drażnij smoka bo Cię zje :decayed: nawet z kościami :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a właśnie , nex miło było poznać :hi:

a Ty Ogr zdrajco masz przejeb.... zdrajco :naughty: :naughty: :naughty:

no... laska w escorcie nas wydymała... jeszcze takiej świruski to nie widziałem :shocked: :shocked:

mnie rowniez

:hi: byle nie kapelusz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moze to laska była z pimpteamu :decayed::polew:

Opublikowano

eskortem? :decayed:

Opublikowano

Kto robił zdjęcia :gwizdanie:

Opublikowano

Jezdzi tam jedna piczka eskortem :decayed:

Opublikowano

Kto robił zdjęcia :gwizdanie:

znowu zapomniales nickow? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.