Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mega13 na allegro są jakieś takie po 30 zł, podróbki Presidenta Georgia,

takie coś: http://www.teltad.pl:81/product_info.php?cPath=111_114&products_id=945

Czytałem na cb-radio.pl że całkiem niezłe, jak na swoją cenę; na zapasową może być :decayed:

Wąski masz coś kiepskiego dostawcę klocków ;(

Najpierw tylne do B5-tki z urwaną sprężyną, a teraz okazało że moje mają urwany bolec we wtyczce do czujnika i cały czas świeci mi się kontrolka zużycia klocków :kwasny:, na szczęście mały drucik załatwił sprawę.

dziwne :mysli: a może ten kto je zakładał za bardzo się nie zna :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie , zna ktoś jakiś dobry zakład który zajmuje się naprawą klimatyzacji?

Opublikowano
  • Autor

Panowie , zna ktoś jakiś dobry zakład który zajmuje się naprawą klimatyzacji?

u mnie na osiedlu ul.Macedonska :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu już wiem jak to załatwiłeś :)

jak?

mam nadzieję że nie jesteś na mnie za to zły :wink4:

Rozumiem Robert że skoro nie odpisujesz to jesteś zły?[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 18:42_________________________________________________dzięki , nie wiesz czy trzeba się tam jakoś wcześniej umawiać? :mysli:

Opublikowano

dzięki :notworthy:

Opublikowano

joł :hi:

Jarko co do tego samopoziomowania to sprawdz jeszcze czy idzie napiecie na silniczki wogóle

Opublikowano

Robercie, tylne klocki nawet nie wyciągnąłem z opakowania :gwizdanie:

A te z czujnikami, hmmm, ciężko byłoby uszkodzić ten drucik bo jest osłonięty plastikiem :cool1:

:tongue4:

A o co jesteś zły? :wink4:

Opublikowano

Żebyś później nie psioczył że czapeczka jest lipna... Wieczorkiem Ci powiem co i jak :gwizdanie:

joł :hi:

Jarko co do tego samopoziomowania to sprawdz jeszcze czy idzie napiecie na silniczki wogóle

Jeden silniczek działa i zrobiłem dzisiaj testy - zakładałem go do obydwu lamp i w każdej działał. Wniosek jest taki że ten drugi nie działa :decayed:

Tylko zastanawia mnie dlaczego - bo końcówek nie powinien mieć inaczej i to że jest innej firmy też nie powinno mieć znaczenia - bo on w ogóle nie reaguje. Musi być padnięty, chociaż :mysli:

Opublikowano

Panowie , zna ktoś jakiś dobry zakład który zajmuje się naprawą klimatyzacji?

a co potrzebujesz zrobić ? pogadaj z Ogrem coś ostatnio robił :)[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 19:22_________________________________________________

Robercie, tylne klocki nawet nie wyciągnąłem z opakowania :gwizdanie:

A te z czujnikami, hmmm, ciężko byłoby uszkodzić ten drucik bo jest osłonięty plastikiem :cool1:

:tongue4:

A o co jesteś zły? :wink4:

JA o co :polew: masz pecha pierwszy raz ktoś ma takie przejścia :) i tarcze nie wentylowane :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 19:24_________________________________________________

Trzeniu już wiem jak to załatwiłeś :)

jak?

mam nadzieję że nie jesteś na mnie za to zły :wink4:

Rozumiem Robert że skoro nie odpisujesz to jesteś zły?[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 18:42_________________________________________________dzięki , nie wiesz czy trzeba się tam jakoś wcześniej umawiać? :mysli:

Coś Cię powariowali z tym ZŁYM :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 19:25_________________________________________________Grześ miło że wpadłeś ,i za przysługę na poczcie :)

Opublikowano

to dobrze że nie :rolleyes:

Opublikowano

to dobrze że nie :rolleyes:

a ogólnie to za co :gwizdanie: coś się taki miły zrobił :polew:

Opublikowano

zawsze jestem miły :rolleyes:

Opublikowano

zawsze jestem miły :rolleyes:

plebiscyt roku Szyderca :tongue4:

Opublikowano

dałem zdjecia do galerii

Opublikowano

zawsze jestem miły :rolleyes:

plebiscyt roku Szyderca :tongue4:

ja? :shocked: chyba znowu pomyliłeś nicki :naughty:

czy ja kiedykolwiek byłem wobec Ciebie nie miły? :naughty: [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 20:43_________________________________________________Kamil będziesz jutro na 8:00 ?

Opublikowano

bede, ale o której wjedziesz na hale to juz nie wiem :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ty mnie nawet nie denerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwuj , o 9:00 ma juz być wszystko skończone :decayed:

Opublikowano

Robert nie ma sprawy ale że nie było kawy to już mała wtopa :gwizdanie:

Te czapeczki to na strasznie lipne wyglądają :no:

A powiem wam tylko, że PS3 to mega kosmos :kox: :kox: :kox:

Piotrek pamiętasz pytania ?? Jest elektroniczna wersja na psa z pilotami :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie , nie kumam :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.