Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy cięzko pracują na paliwo :D

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moze nie na paliwo ale ciężko :decayed:

Opublikowano

moze nie na paliwo ale ciężko :decayed:

eee tam ciężko od razu, ciężko to mają Ci z Dirty Jobs :decayed:
Opublikowano

mega13 jak tam aparacik :?: :)

Opublikowano

Pablo mam prosbe jak bedziesz w pracy zobacz ze mi ile kosztuje LCD Sony Bravia 40''Podziekowal.Siema wszystkim :hi: Dzis w krk h*je miejskie daly mi 100zl i 5 pkt za wjazd w strefe ci*le :disgust:

Opublikowano

Dzis w krk h*je miejskie daly mi 100zl i 5 pkt za wjazd w strefe ci*le :disgust

:polew: no z nimi nie ma rozmowy

Odkąd mieszkam w krk już 2 razy dostałem mandat od tych krawężników.

Opublikowano

Pablo mam prosbe jak bedziesz w pracy zobacz ze mi ile kosztuje LCD Sony Bravia 40''Podziekowal.Siema wszystkim :hi: Dzis w krk h*je miejskie daly mi 100zl i 5 pkt za wjazd w strefe ci*le :disgust:

W pracy będę dopiero po ndz ale dowiem się wcześniej to dam Ci znać na gg :wink4:

A ja co chwile tamtędy jezdze i ani razu mi sie nie oberwało :kox:

Opublikowano

Powitac :hi:

Opublikowano

Siema Nims :hi:

Opublikowano

Kamil dzięki za wczorajszą naprawę :wink4:

Opublikowano

Pablo mam prosbe jak bedziesz w pracy zobacz ze mi ile kosztuje LCD Sony Bravia 40''Podziekowal.Siema wszystkim :hi: Dzis w krk h*je miejskie daly mi 100zl i 5 pkt za wjazd w strefe ci*le :disgust:

tez kiedys dostalem, ale zapomniałem zapłacic :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 20:28_________________________________________________

Kamil dzięki za wczorajszą naprawę :wink4:

:good:

docierasz czy juz dotarłes ? :decayed:

Opublikowano

Tytus i Tukan... nie dziwne że Was łapią , macie obce blachy :wink4:

ja to omijam szerokim łukiem szczególnie tych na KMY,KRA,KWI,KPR,KBC :naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 20:32_________________________________________________no dzisiaj przez te j**ane TIRy miałem chyba z 4 dohamowania z 230-70 :kwasny:

Opublikowano

ja to omijam szerokim łukiem szczególnie tych na KMY,KRA,KWI,KPR,KBC :naughty

dobrze nie tych co mają RT :wink4:

jak tam samochód i Piotruś :decayed:

Opublikowano

Sokół , myślę że spokojnie zrobię teraz z 20kkm :naughty:

Tytus byłem , pojechałem na papierosa a wyjechałem po 2h :decayed:

Piotruś zrobił mi całą diagnostykę wraz z czyszczeniem filtra powietrza , przeczyszczeniem przepływki choć go o to nie prosiłem..

to jest prawdziwy warsztat :notworthy: dodatkowo kawa , pyszne ciasto żony-nie do pomyślenia w PL jak ten 1% świetnych fachowców dba o klienta...

TrueOgre umówiłem Cię u Piotrusia na duży przegląd (220pkt) :decayed:

Opublikowano

no i po czyszczeniu przepływki jak ?

jezdzi juz normalnie ? :wink4:

Opublikowano

no i po czyszczeniu przepływki jak ?

jezdzi juz normalnie ? :wink4:

tak

Opublikowano

no to git :good:

dzisiaj na tvn o 23 jest "zły skręt" całkiem fajny dreszczowiec, takze polecam :naughty:

Opublikowano

Pablo mam prosbe jak bedziesz w pracy zobacz ze mi ile kosztuje LCD Sony Bravia 40''Podziekowal.Siema wszystkim :hi: Dzis w krk h*je miejskie daly mi 100zl i 5 pkt za wjazd w strefe ci*le :disgust:

tez kiedys dostalem, ale zapomniałem zapłacic :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 20:28_________________________________________________[quote

To lepiej szybko zapłać chyba ze czekasz na odwiedziny komornika :banan:

Opublikowano

Pablo mam prosbe jak bedziesz w pracy zobacz ze mi ile kosztuje LCD Sony Bravia 40''Podziekowal.Siema wszystkim :hi: Dzis w krk h*je miejskie daly mi 100zl i 5 pkt za wjazd w strefe ci*le :disgust:

tez kiedys dostalem, ale zapomniałem zapłacic :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 20:28_________________________________________________[quote

To lepiej szybko zapłać chyba ze czekasz na odwiedziny komornika :banan:

e tam gadasz, tez kiedys zapomnialem ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.