Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie kiepsko :thumbdown: rzucałem się całą noc w łóżku na myśl ile myszę zapłacić za klocki :decayed:

:polew: powiedz że przez to że Cię objechałem :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 10:26_________________________________________________Panowie od dzisiaj zamawiamy części u Trzenia :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie od dzisiaj zamawiamy części u Trzenia

:wink4:

Opublikowano

Sie pogubiłem.. To kto mi załatwi drugi silniczek :?: :mysli:

Opublikowano

Sie pogubiłem.. To kto mi załatwi drugi silniczek :?: :mysli:

Trzeniu z naszym szefem :gwizdanie: maja super układy :) ja po 15 latach takich nie mam :evil:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu z naszym szefem :gwizdanie: maja super układy :) ja po 15 latach takich nie mam

:naughty:

co za gość :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeniu z naszym szefem :gwizdanie: maja super układy :) ja po 15 latach takich nie mam

:naughty:

co za gość :gwizdanie:

A co :polew: nie prawda :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem :gwizdanie: co prawda a co nie :polew:

Opublikowano

no nie wiem :gwizdanie: co prawda a co nie :polew:

ale ja wiem :wink4:

Opublikowano

Trzeniu już wiem jak to załatwiłeś :)

Opublikowano

Trzeniu już wiem jak to załatwiłeś :)

jak?

mam nadzieję że nie jesteś na mnie za to zły :wink4:

Cuber dzięki :good:

Opublikowano
  • Autor

Cuber dzięki :good:

:hi:

Opublikowano

Słyszeliście Panowie co mówili dziś rano w radiu o HID-ach?? Mianowicie że Policja rozpocznie teraz akcję kontrolowania świateł i będzie zabierać dowody rejestracyjne a w nagrodę będzie obdzielać mandatami do 500zł :mysli: :mysli: :mysli:

Ja mam nadzieję że chodzi im o "Tumanów" którzy wkładają Hidy do zwykłych lamp albo zakładają te żarówki Xenonowe które poza tym że oślepiają jadących z przeciwka to światła dają jeszcze mniej niż zwykłe.

Opublikowano

Słyszeliście Panowie co mówili dziś rano w radiu o HID-ach?? Mianowicie że Policja rozpocznie teraz akcję kontrolowania świateł i będzie zabierać dowody rejestracyjne a w nagrodę będzie obdzielać mandatami do 500zł :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

czekam az zaczna sprawdzac :polew: powiem im odrazu że mam HID u mnie ciekaw jestem co zrobią :decayed:

Opublikowano

a u mnie jak sobie w końcu założę :mysli:

Opublikowano

Dziś w wiadomościach na RMFie albo o 9 albo o 10 to mówili, zaczęli od tych co mają lampy rozrególowane a potem napomknęli o xenonach. Tych z rozrególowanymi to jestem za tym żeby ścigali.[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 15:24_________________________________________________Pany nie ma ktoś jakiejś niepotrzebnej małej antenki CB do sprzedania??

Opublikowano
:hi: Dzięki za spocika wczoraj, Piotr powrót był mega :kox: :kox:
Opublikowano

mega13 na allegro są jakieś takie po 30 zł, podróbki Presidenta Georgia,

takie coś: http://www.teltad.pl:81/product_info.php?cPath=111_114&products_id=945

Czytałem na cb-radio.pl że całkiem niezłe, jak na swoją cenę; na zapasową może być :decayed:

Wąski masz coś kiepskiego dostawcę klocków ;(

Najpierw tylne do B5-tki z urwaną sprężyną, a teraz okazało że moje mają urwany bolec we wtyczce do czujnika i cały czas świeci mi się kontrolka zużycia klocków :kwasny:, na szczęście mały drucik załatwił sprawę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.