Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie śpimy, zwiedzamy :) Dobry

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie spać ......zwiedzać :polew:

Dzień Dobry :hi:

:hi: widzę że nie było świętowania wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

Nie spać ......zwiedzać :polew:

Dzień Dobry :hi:

:hi: widzę że nie było świętowania wczoraj :gwizdanie:

Obojętnie jakbym nie świętował albo balował , to i tak zawsze wstaje między 6 a 7 :polew: Taką opcje mi dobrali w wyposażeniu dodatkowym :kox:

Opublikowano

HUGO Tez tak chcę :gwizdanie: ile to kosztowało :mysli:

Opublikowano

pewnie tyle co B8 bo to zajefajna opcja jest :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu robisz jakiś upgrade hamulców czy zakładasz seryjne tarcze i klocki?

Opublikowano

Siema Panowie :hi:,

właśnie zmieniłem sobie klocki z przodu i ta pier**** kontrolka dalej świeci :wallbash:

... i znowu muszę zdejmować te koła :kwasny:

Tytus jakiej firmy założyłeś klocki, bo dziś rano też mi się zaświeciła kontrolka, więc czeka mnie wymiana, a nie wiem na co wymienić, widze że wszystkim klocki na jesień lecą :)

Opublikowano

Trzeniu robisz jakiś upgrade hamulców czy zakładasz seryjne tarcze i klocki?

312 nacinane chyba

Opublikowano

Ja założyłem ATE, ogólnie ludzie chwalą ale Trzeniu mówi że mu ostro pylą :decayed:, no ale jak się jeździ to się hamuje :wink4:

312 nacinane chyba

To chyba standard u Ciebie. Myślałem że może robisz jakąś rzeźbę jak Wąski - zacisk od A6 + tarcza 321mm

Opublikowano

Ja też jeżdżę na ATE i są ok jak na razie :wink4: a we wtorek też będę rano u Kamila, nie wiem jak chłopak to wytrzyma :polew:

Opublikowano

Trzeniu robisz jakiś upgrade hamulców czy zakładasz seryjne tarcze i klocki?

312 nacinane chyba

Co tak skromnie.Nie będzie ich widać w tych Twoich 19".Zakładaj takie http://www.mrctuning.com/brakekits4rs6.php :kox:

Opublikowano

Myślałem że może robisz jakąś rzeźbę jak Wąski - zacisk od A6 + tarcza 321mm

Wąski to mega rezacz a mnie się nie chce bawić w przeróbki :decayed:

we wtorek też będę rano u Kamila, nie wiem jak chłopak to wytrzyma :polew:

no to gumiok oszaleje ze szczęścia :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 10:54_________________________________________________

Co tak skromnie.Nie będzie ich widać w tych Twoich 19".Zakładaj takie http://www.mrctuning.com/brakekits4rs6.php :kox:

taaaa , wolę założyć normalne w cenie VATu tamtych :naughty:

Opublikowano

nie wiem jakiej firmy ostatnio założyłem ale 30tyś wytrzymały od stycznia to chyba dobry wynik

Opublikowano

nie wiem jakiej firmy ostatnio założyłem ale 30tyś wytrzymały od stycznia to chyba dobry wynik

ja na ATE zrobiłem 12 000km

Opublikowano

nie wiem jakiej firmy ostatnio założyłem ale 30tyś wytrzymały od stycznia to chyba dobry wynik

No taki średni, wszystko zależy od tego jak jeździsz :decayed:

Opublikowano

312 nacinane chyba

Tylko nie zakładaj czasem Power Disc'ów - straszne badziewie.

Zareklamowałem po 6 tyś jak klocki ATE zostały normalnie pożarte przez te tarcze.

Poza tym hałasują i nie ma widocznych różnic w hamowaniu.

Opublikowano

312 nacinane chyba

Tylko nie zakładaj czasem Power Disc'ów - straszne badziewie.

Zareklamowałem po 6 tyś jak klocki ATE zostały normalnie pożarte przez te tarcze.

Poza tym hałasują i nie ma widocznych różnic w hamowaniu.

ok , dziękuję. Tarcze będą ATE albo Ferrodo.

to mówisz że nie ma sensu kupować nacinanych? nie widać różnicy w hamowaniu? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tarcze Ferrodo ?

Moze miałes na myśli Brembo a klocki Ferrodo :naughty:

Opublikowano

Tarcze Ferrodo ?

Moze miałes na myśli Brembo a klocki Ferrodo :naughty:

no tak , pomyliłem się :embarrassed:

Opublikowano

Gdzieś ostatnio czytałem na forum że tarcze nacinane w wersji standardowej dają tylko ładny wygląd. Dopiero w tarczach sportowych nacięcia poprawiają w jakiś tam sposób własności tarczy. Zaraz poszukam linku.

_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42339.0.html;msg470918;highlight=tarcze+nacinane#msg470918

Wyjaśnienie wydaje się być sensowne.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.