Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kerczi Ty nie masz licznika postów? :mysli:

przeciez ma 2 wiadomosci ;)

Wąski mam te modele w etce, co chcesz wiedzieć?

PV. a tak ogólnie to możesz mi nagrać abym ja też miał :)

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:32_________________________________________________chłopaki nie wyrabiają

http://www.tvn24.pl/12690,1573930,0,1,pedzil-ferrari-ponad-200-kmh--policji-nie-przegonil,wiadomosc.html

tylko 500zł? wstyd[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:39_________________________________________________

Kerczi Ty nie masz licznika postów? :mysli:

przeciez ma 2 wiadomosci ;)

Wąski mam te modele w etce, co chcesz wiedzieć?

PV. a tak ogólnie to możesz mi nagrać abym ja też miał :)

nagram Ci :)

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:32_________________________________________________chłopaki nie wyrabiają

http://www.tvn24.pl/12690,1573930,0,1,pedzil-ferrari-ponad-200-kmh--policji-nie-przegonil,wiadomosc.html

tylko 500zł? wstyd

Nasi sa dobrzy dla Amerykanów :):decayed: My malo ich karzemy a oni zrobia u nas tarcze :polew:
Opublikowano

CHAT DLA ZAINTERESOWANYCH CO BYSMY NIE SPAMOWALI

http://www.audi.domki.krakow.pl/

Opublikowano

Tylko tak abym umiał zgrać :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________

CHAT DLA ZAINTERESOWANYCH CO BYSMY NIE SPAMOWALI

http://www.audi.domki.krakow.pl/

coś nie robi

Opublikowano

Napiszę Ci instrukcję w notatniku :)

Opublikowano

Napiszę Ci instrukcję w notatniku :)

:good: sprawdzasz ?

Opublikowano

Napiszę Ci instrukcję w notatniku :)

:good: sprawdzasz ?

sprawdze jak rozwiniesz skrot PV :) bo nie kumam ;)

Opublikowano

Tylko tak abym umiał zgrać :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________

CHAT DLA ZAINTERESOWANYCH CO BYSMY NIE SPAMOWALI

http://www.audi.domki.krakow.pl/

coś nie robi

???

Opublikowano

Tylko tak abym umiał zgrać :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________

CHAT DLA ZAINTERESOWANYCH CO BYSMY NIE SPAMOWALI

http://www.audi.domki.krakow.pl/

coś nie robi

Smiga :)
Opublikowano

Tylko tak abym umiał zgrać :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________

CHAT DLA ZAINTERESOWANYCH CO BYSMY NIE SPAMOWALI

http://www.audi.domki.krakow.pl/

coś nie robi

Smiga :)

wszystko dziala
Opublikowano

Tylko tak abym umiał zgrać :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________

CHAT DLA ZAINTERESOWANYCH CO BYSMY NIE SPAMOWALI

http://www.audi.domki.krakow.pl/

coś nie robi

Smiga :)

wszystko dziala

u mnie nie co tam wpisać ?

Opublikowano

Tylko tak abym umiał zgrać :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________

CHAT DLA ZAINTERESOWANYCH CO BYSMY NIE SPAMOWALI

http://www.audi.domki.krakow.pl/

coś nie robi

Smiga :)

wszystko dziala

u mnie nie co tam wpisać ?

wpisz WĄSKI
Opublikowano

za stary już jestem :)

Opublikowano
Opublikowano

wbijać na czata :evil:

Opublikowano

co za spamerka....

Opublikowano

co za spamerka....

czyli nic nowego :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie szkoda gadać :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.