Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://www.gsmforum.pl/index.php?showtopic=27072&pid=170401&st=0&#entry170401

o to , tylko nie mogę tego zrobić bo się nie znam

jakto :shocked: ty nie potrafisz, przeciez masz wszystko dokładnie i prosto opisane... :polew:

a tak powaznie nie umiem ale sie dowiem moze ktos ze znajomków wie jak to zrobic.

Opublikowano

tak sobie to zrobiłem że straciłem wszystkie dane z telefonu :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Witajcie Pany :hi:

sprzęgło wg ASO 1140 zł

dwumas wg ASO - 3100 zł

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na spota doturlam sie zapewne TIGRą :gwizdanie:

w Poniedziałek odstawiam audika do ASO

Opublikowano

Witajcie Pany :hi:

sprzęgło wg ASO 1140 zł

dwumas wg ASO - 3100 zł

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Na spota doturlam sie zapewne TIGRą :gwizdanie:

w Poniedziałek odstawiam audika do ASO

:(

Opublikowano

Witajcie Pany :hi:

sprzęgło wg ASO 1140 zł

dwumas wg ASO - 3100 zł

Fajne 17 z zimówkami by za to były... :disgust:

Opublikowano

mogę służyć pomocą jak będę na spocie w niedziele

No w końcu mógłbyś się pojawić :gwizdanie:

Opublikowano

mogę służyć pomocą jak będę na spocie w niedziele

No w końcu mógłbyś się pojawić :gwizdanie:

chwila byłem już pare razy :wink4:

Opublikowano

mogę służyć pomocą jak będę na spocie w niedziele

No w końcu mógłbyś się pojawić :gwizdanie:

chwila byłem już pare razy :wink4:

ale dawno Cię nie było :tongue4:

Opublikowano

no dobra podaje się :) postaram poprawić frekwencję

Opublikowano

no dobra podaje się :) postaram poprawić frekwencję

bo jak nie to :baseball:

Opublikowano

no dobra podaje się :) postaram poprawić frekwencję

ja też przyjadę [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:47_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Cinquecento,jakiego,nie,znaliscie,23473.html

Opublikowano

super zmontowany filmik :notworthy:

Opublikowano

Pany potrzebuje zimówki w rozmiarze 195/50 R15 lub 185/55 R15 jak by ktoś coś wiedzial to proszę o info. Potrzebuję też pojedynczą oponkę Michelin Pilot Exalto 195/50 R15.

Opublikowano

no dobra podaje się :) postaram poprawić frekwencję

ja też przyjadę [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:47_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Cinquecento,jakiego,nie,znaliscie,23473.html

jeszcze kilka spotów i Jarko pomiażdzy te filmy :)

Opublikowano

Witam paniska :hi:

:hi:

Ale dziś na spamowaliście, dopiero co skończyłem czytać wasze wypociny :polew:

Cuber i Arson dzięki za odwiedziny :)

Witam

Dzięki Pablo za rabat, chyba będę częstszym klientem MM, masz umnie duże :beer1: :beer1:

Pozdrawiam

No problem :wink4:

KERCZI tak pracuję w tym drugim ale nie w gorszym Grzesiu bo mamy lepsze ceny i mało kto o tym wie :tongue4:

Opublikowano

no dobra podaje się :) postaram poprawić frekwencję

ja też przyjadę [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:47_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Cinquecento,jakiego,nie,znaliscie,23473.html

jeszcze kilka spotów i Jarko pomiażdzy te filmy :)

Jak mi Pablo program załatwi to pewnie tak będzie :decayed:

Opublikowano

jarko zaraz zadzwonię i daję Ci cynka :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.