Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: spicie
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry dzien :hi:

Opublikowano

wlasnie siedzę na jakimś zadupiu przed michałowicami, dwa razy zgasło mi autko, przez chwilę tracił obroty, zaczął terkotac i zgasł. Teraz nie mogę odpalic. Nie mam :sick3: pojecia co to moze byc. Wcześniej jedynie było słychać dwumas na półprzegle i na ciepłym silniku długo kręcił zanim odpalil. Jakieś sugestie?

Opublikowano
  • Autor

Bry wszytskim spamerom :tongue4::hi:

Opublikowano

wlasnie siedzę na jakimś zadupiu przed michałowicami, dwa razy zgasło mi autko, przez chwilę tracił obroty, zaczął terkotac i zgasł. Teraz nie mogę odpalic. Nie mam :sick3: pojecia co to moze byc. Wcześniej jedynie było słychać dwumas na półprzegle i na ciepłym silniku długo kręcił zanim odpalil. Jakieś sugestie?

Karol... mam nadzieję że to nie to ... ;( czytaj --->> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&highlight=

swoją drogą Kubica to szyderca :evil: :evil: :evil:

http://sport.onet.pl/0,1248769,1867403,wiadomosc.html

i jego cytat --->>"RB: Broda czy golenie?

Golenie, O brodach pogadajcie z moim kolegą z zespołu."

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak wogóle to dzień dobry :hi: :hi: :hi:

o kurfaaa :shocked: :shocked: mam śnieg na aucie :naughty: :naughty: :naughty:

i ostatnie... Kurfa Cuber obudziłeś mnie w nocy :baseball::rant::grzywa::nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Kurfa Cuber obudziłeś mnie w nocy :baseball::rant::grzywa::nabijasie:

pewnie nie tylko Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

JoB Ziomusie ? :) Kerczi, nie za wesoBo... Chyba czeka Cie lawetka i do serwisu. Co do dBugiego krcenia na ciepBym to Marek27 tak kiedy[ miaB. Czujnik paliwa, czy jako[ tak.

Opublikowano
  • Autor

Jarko nie pisz z telefonu bo sie czytac nie da :gwizdanie: albo kup NOKIE :polew:

Opublikowano

:hi:

Robert :notworthy: ......za noweczsny system walki z przeciwnikami na drodze, wystarczy zajechać komuś drogę i dawaj na szybę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to juz wiemy ;( UKRECONY WAŁEK ROZRZADU ---> Kto może załatwić silnik 2.0 TDI do B7????[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 13:57_________________________________________________

wlasnie siedzę na jakimś zadupiu przed michałowicami, dwa razy zgasło mi autko, przez chwilę tracił obroty, zaczął terkotac i zgasł. Teraz nie mogę odpalic. Nie mam :sick3: pojecia co to moze byc. Wcześniej jedynie było słychać dwumas na półprzegle i na ciepłym silniku długo kręcił zanim odpalil. Jakieś sugestie?

Karol... mam nadzieję że to nie to ... ;( czytaj --->> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&highlight=

TRZENIU PRAWIE WYKRAKAŁEŚ....

silnik z jakim oznaczniem najlepiej kupic??

Opublikowano
  • Autor

No to juz wiemy ;( UKRECONY WAŁEK ROZRZADU ---> Kto może załatwić silnik 2.0 TDI do B7????

;( Ja pierdziu , przerąbane

piękna padaka z tymi silnikami 2,0 TDi w takim razie

Opublikowano

Jarko nie pisz z telefonu bo sie czytac nie da :gwizdanie: albo kup NOKIE :polew:

Hehe, no właśnie będę musiał :good: tak to jest jak się chce spróbować czegoś innego :gwizdanie:

Kerczi, współczuję :disgust:

A może zamiast silnika kup Sobie stare dobre B5 :decayed::wink4:

Opublikowano

kurde bo mogłem kupić 3.0 albo 1.9 to musialo mnie ponosic :/[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 14:14_________________________________________________sorry za lamerskie pytanie ale z 2.5 jest za duzo roznic zebym wrzucil prawda?

Opublikowano

o kurfa :shocked::confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: Karol ;(

popytam o silnik...

http://img233.imageshack.us/my.php?image=20081122019av5.jpg[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 14:46_________________________________________________Kerczi wyślij mi numer do siebie na pw

Opublikowano

jak tak nie odpusci to mozna jechac na lotnisko na dywizjonów :evil: :>

Opublikowano

jak tak nie odpusci to mozna jechac na lotnisko na dywizjonów :evil: :>

a Ty po co? przecież z napędem na ośkę będziesz jeździł jak kapelusz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

zawsze jest jeszcze ręczny. pobawic to sie zawsze mozna :D

Opublikowano

zawsze jest jeszcze ręczny. pobawic to sie zawsze mozna :D

w domu też się tak bawisz? :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

NIE. W tej kwestii akurat z Ciebie przykładu nie biore... :polew:

Opublikowano

czesc :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.