Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie siedzę na jakimś zadupiu przed michałowicami, dwa razy zgasło mi autko, przez chwilę tracił obroty, zaczął terkotac i zgasł. Teraz nie mogę odpalic. Nie mam :sick3: pojecia co to moze byc. Wcześniej jedynie było słychać dwumas na półprzegle i na ciepłym silniku długo kręcił zanim odpalil. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie siedzę na jakimś zadupiu przed michałowicami, dwa razy zgasło mi autko, przez chwilę tracił obroty, zaczął terkotac i zgasł. Teraz nie mogę odpalic. Nie mam :sick3: pojecia co to moze byc. Wcześniej jedynie było słychać dwumas na półprzegle i na ciepłym silniku długo kręcił zanim odpalil. Jakieś sugestie?

Karol... mam nadzieję że to nie to ... ;( czytaj --->> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&highlight=

swoją drogą Kubica to szyderca :evil: :evil: :evil:

http://sport.onet.pl/0,1248769,1867403,wiadomosc.html

i jego cytat --->>"RB: Broda czy golenie?

Golenie, O brodach pogadajcie z moim kolegą z zespołu."

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak wogóle to dzień dobry :hi: :hi: :hi:

o kurfaaa :shocked: :shocked: mam śnieg na aucie :naughty: :naughty: :naughty:

i ostatnie... Kurfa Cuber obudziłeś mnie w nocy :baseball::rant::grzywa::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa Cuber obudziłeś mnie w nocy :baseball::rant::grzywa::nabijasie:

pewnie nie tylko Ciebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoB Ziomusie ? :) Kerczi, nie za wesoBo... Chyba czeka Cie lawetka i do serwisu. Co do dBugiego krcenia na ciepBym to Marek27 tak kiedy[ miaB. Czujnik paliwa, czy jako[ tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko nie pisz z telefonu bo sie czytac nie da :gwizdanie: albo kup NOKIE :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiemy ;( UKRECONY WAŁEK ROZRZADU ---> Kto może załatwić silnik 2.0 TDI do B7????[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 13:57_________________________________________________

wlasnie siedzę na jakimś zadupiu przed michałowicami, dwa razy zgasło mi autko, przez chwilę tracił obroty, zaczął terkotac i zgasł. Teraz nie mogę odpalic. Nie mam :sick3: pojecia co to moze byc. Wcześniej jedynie było słychać dwumas na półprzegle i na ciepłym silniku długo kręcił zanim odpalil. Jakieś sugestie?

Karol... mam nadzieję że to nie to ... ;( czytaj --->> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&highlight=

TRZENIU PRAWIE WYKRAKAŁEŚ....

silnik z jakim oznaczniem najlepiej kupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz wiemy ;( UKRECONY WAŁEK ROZRZADU ---> Kto może załatwić silnik 2.0 TDI do B7????

;( Ja pierdziu , przerąbane

piękna padaka z tymi silnikami 2,0 TDi w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko nie pisz z telefonu bo sie czytac nie da :gwizdanie: albo kup NOKIE :polew:

Hehe, no właśnie będę musiał :good: tak to jest jak się chce spróbować czegoś innego :gwizdanie:

Kerczi, współczuję :disgust:

A może zamiast silnika kup Sobie stare dobre B5 :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde bo mogłem kupić 3.0 albo 1.9 to musialo mnie ponosic :/[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 14:14_________________________________________________sorry za lamerskie pytanie ale z 2.5 jest za duzo roznic zebym wrzucil prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...