Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo a Ty gdzie wczoraj szalałeś? :naughty: na czaterii? :decayed:

Nigdzie.

czemu?[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:49_________________________________________________

z Gracjanem :naughty:

taaaaa , i śpiewali razem : MÓJ INTERNECIE , MÓJ INTERNECIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany sprzedam telefon HTC DIAMOND bez simlocka z automapa 5.0 i uchwytem do samochodu.

Dużo za niego chcesz :?:

Długo używany :?:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:53_________________________________________________Kamil, coś takiego mi wyszło:

wersja 3.0 trial

57b86757843d9522med.jpg

wersja 2.51 full

2cbd3309bb1ec889med.jpg

Opublikowano

Pany sprzedam telefon HTC DIAMOND bez simlocka z automapa 5.0 i uchwytem do samochodu.

Dużo za niego chcesz :?:

Długo używany :?:[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 23:53_________________________________________________Kamil, coś takiego mi wyszło:

wersja 3.0 trial

57b86757843d9522med.jpg

wersja 2.51 full

2cbd3309bb1ec889med.jpg

Malutko (ma ze dwa miesiace), zero jakichkolwiek sladów uzytkowania.

a z 1000pln

Opublikowano

cos nie ma działania,

pobawiłes w tone mapping ?

muszą byc przesycone kolory

hdr11bj5.jpg

ja mam photomatix pro 2.5.4

Opublikowano
  • Autor

Kamil fotka extra :good:

Opublikowano

Malutko (ma ze dwa miesiace), zero jakichkolwiek sladów uzytkowania.

a z 1000pln

:mysli: muszę pomyśleć... Ma gwarancję :?:

_________________________________________________

cos nie ma działania,

pobawiłes w tone mapping ?

muszą byc przesycone kolory

Tam jest trochę tych suwaków... Powoli sie nimi bawię :decayed:

Opublikowano

Malutko (ma ze dwa miesiace), zero jakichkolwiek sladów uzytkowania.

a z 1000pln

:mysli: muszę pomyśleć... Ma gwarancję :?:

_________________________________________________

cos nie ma działania,

pobawiłes w tone mapping ?

muszą byc przesycone kolory

Tam jest trochę tych suwaków... Powoli sie nimi bawię :decayed:

Chyba ma, nawet nie wiem, cena niska bo musze sprzedac do wtorku, dorwalem RNSE :)

Opublikowano

Malutko (ma ze dwa miesiace), zero jakichkolwiek sladów uzytkowania.

a z 1000pln

:mysli: muszę pomyśleć... Ma gwarancję :?:

_________________________________________________

cos nie ma działania,

pobawiłes w tone mapping ?

muszą byc przesycone kolory

Tam jest trochę tych suwaków... Powoli sie nimi bawię :decayed:

Chyba ma, nawet nie wiem, cena niska bo musze sprzedac do wtorku, dorwalem RNSE :)

Taka niska to ona nie jest :gwizdanie:

Opublikowano

dobra trzeba odespać wczorajsze balety, spijcie spokojnie ja padam na pysk :hi:

Opublikowano
  • Autor

też spadam , :hi:

Opublikowano
:hi: śpijcie dobrze :decayed:
Opublikowano

nara :hi:

Opublikowano

hmm biorac pod uwage ze dwa miechy temu dalem za niego 1649pln i NIE MA SIMLOCKA to chyba jednak jest no chyba ze polecialy na leb na szyje to nie wiem juz sam[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:27_________________________________________________ja tez spadam. papa

Opublikowano

Cos takiego mi teraz wyszło... Chyba nieco lepiej :mysli:

fc728e6ca5a4de25med.jpg

A bawiłeś się RAWami :?: Robiłeś HDR np ludziom, w ruchu :?:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:28_________________________________________________

hmm biorac pod uwage ze dwa miechy temu dalem za niego 1649pln i NIE MA SIMLOCKA to chyba jednak jest no chyba ze polecialy na leb na szyje to nie wiem juz sam

Patrzyłem teraz, są już od 1400 do 2400...

Dobra, pomyslę i do jutra dam Ci znać.

I ja równiez spadam, miłej nocy :hi:

Opublikowano

Cos takiego mi teraz wyszło... Chyba nieco lepiej :mysli:

fc728e6ca5a4de25med.jpg

A bawiłeś się RAWami :?: Robiłeś HDR np ludziom, w ruchu :?:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:28_________________________________________________

hmm biorac pod uwage ze dwa miechy temu dalem za niego 1649pln i NIE MA SIMLOCKA to chyba jednak jest no chyba ze polecialy na leb na szyje to nie wiem juz sam

Patrzyłem teraz, są już od 1400 do 2400...

Dobra, pomyslę i do jutra dam Ci znać.

I ja równiez spadam, miłej nocy :hi:

w ruchu nie zrobisz, obiekt w hdrze musi byc nieruchomy

rawy sa lepsze do hdrów, poniewaz wiecej jest na nich detali i kolorów, lepiej sie obrabiają

chociaz ja i tak na jpgach robie

Opublikowano

No ale przecież rawa zrobisz w ruchu :mysli:

Opublikowano

zrobić zrobisz, ale jak potem zrobisz dokładnie dwa takie same zdjecia ? :)[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 00:41_________________________________________________tak na szybko, cos takiego ma ci wyjsc

bbbbbxz9.jpg

Opublikowano

No ale jak masz rawa to Ci jedno foto do hdra wystarczy. Podobno da się wyciągnąć po 1,5ev.

Chyba najszybciej będzie jak mi wartości napiszasz jakie masz na suwakach... Bo Sam to za szybko nie dojdę, no ale może :mysli:

Opublikowano

jutro ci zrobie tutorial, teraz ide spac

pozdro

Opublikowano

wszyscy wymiękli więc czas do spania , nara :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.