Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: ale uważam że niesłusznie dostał kartkę :decayed:
Opublikowano

Opublikowano

świat jest dziwny :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemka panowie :hi:

potrzebuje sie dowiedziec czy ktos z was nie wie moze gdzie kupie nową w dobrej cenie turbawke do mojej fury, ewentualnie dobrze zregeneruje starą????? najlepiej zeby to było gdzies blisko :)

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 19:51_________________________________________________trzeniu bez głupich docinek prosze :polew:

Opublikowano

dobra :evil2:

Opublikowano

Ozzi, załóż nowy wątek :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 19:56_________________________________________________Trzeniu, te kropki zlikwiduj i będzie git przy takim rozjechanym :good:

Opublikowano
dobra :evil2:

dzięki :)

Ozzi, załóż nowy wątek

nie wiem jak sie to robi :polew:.

a tak powaznie to moze z krk ktos bedzie wiedział a jak nie to wtedy załoze.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 19:58_________________________________________________nie jest to az tak bardzo paląca sprawa ale musze sie juz przymiezac do wymianki :wallbash:

Opublikowano

Jak to w ogóle jest że tu co chwile ktoś tubo wymienia... :mysli:

Opublikowano

ja dolewam 4 litry na 10000 km bo na turbawce na wirniku luz ;)

Opublikowano

ja dolewam 4 litry na 10000 km bo na turbawce na wirniku luz ;)

:gwizdanie:

Opublikowano

no mi jakos nie ucieka bardzo olej ale turbawka sie sypie pomału luzy na wirniku juz brdzo słychac :confused4:

Opublikowano

ja dolewam 4 litry na 10000 km bo na turbawce na wirniku luz ;)

:gwizdanie:

no castrol edge sport 10w60, przynajmnjiej na nim nie kopci kompletnie, mobil 10w40 i castrol 10w40 to byla porazka jak silnik zimny z siwym dymkiem :)

Opublikowano

no własnie tak jest. i wqr....a mnie to bo widac mnie jak jakiegos wartburga na dwusówie

Opublikowano

było se TDI kupić :tongue4:

Opublikowano

no i kopcic na czarno jak tir.... dziekuje wole bez :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:20_________________________________________________Narazie panowie jak by ktos miał jakis pomysł to PV albo GG dzięki

Opublikowano

no i kopcic na czarno jak tir.... dziekuje wole bez :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:20_________________________________________________Narazie panowie jak by ktos miał jakis pomysł to PV albo GG dzięki

Moze Turbo GTRS od Pozka? Ma duzy potencjał :naughty:
Opublikowano

no i kopcic na czarno jak tir.... dziekuje wole bez :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 20:20_________________________________________________Narazie panowie jak by ktos miał jakis pomysł to PV albo GG dzięki

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good:

Opublikowano

przyjdzie i na nas czas :(

Na wielu juz przyszedł :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.