Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W takim razie zaczne od logow i zobaczymy co to moze byc.

Dzieki panowie za pomoc :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przyjedz na spota to Ci zdjagnozują koledzy auto ja tez to miałem i wyszło ze mam dziure w węzu , zrobiłem i mam spokuj , [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 21:38_________________________________________________zapraszamy serdecznie i KFC niedaleko :)

Opublikowano

W takim razie jak dozyje do niedzieli to zjawie sie na spocie :>

Opublikowano

ja tez jestem tu nowy ale mile zaskoczony , atmosfera super koledzy z klubu bardzo mili i sympatyczni , duzo się dowiedziałem o A4 i nadodatek nie musiałem odwiedzać mechanika , podłączyli mnie pod kompa i naprawili. Zapraszamy :good:

Opublikowano

ja tez jestem tu nowy ale mile zaskoczony , atmosfera super koledzy z klubu bardzo mili i sympatyczni , duzo się dowiedziałem o A4 i nadodatek nie musiałem odwiedzać mechanika , podłączyli mnie pod kompa i naprawili. Zapraszamy :good:

czyli KFC sie zwróciło?

Opublikowano

heh

jak jest problem to zawsze jest czas napisac na forum :)

Opublikowano

tu nie chodzi o KFC tu chodzi o nas samych czyli członków klubu , jestesmy w klubie i pomagamy sobie , w tym rzecz o to tu chodzi:good:

Opublikowano

tu nie chodzi o KFC tu chodzi o nas samych czyli członków klubu , jestesmy w klubie i pomagamy sobie , w tym rzecz o to tu chodzi:good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

głebokie :cwaniak1:

Opublikowano

kamil porobisz jakies ładne zdjątka mojej furce :gwizdanie:

Opublikowano

kamil porobisz jakies ładne zdjątka mojej furce :gwizdanie:

tu nie chodzi o zrobienie zdjęć tylko o fachowe przerobiebie ich a Kamil jest w tym dobry :good:

Opublikowano

no dlatego pytam :)

Opublikowano

czy wie ktos z Was jaka dlugosc maja zarowki rurkowe ktore wchodza w oswietlenie tablicy z tylu w b7 avant (jesli to ma znaczenie) bo nie chce mi sie wyciagac... z gory dzieki

Opublikowano

i tak bedziez musiał wyjąć :gwizdanie:

Opublikowano

kamil porobisz jakies ładne zdjątka mojej furce :gwizdanie:

za 50 dych na pewno :kox:

Piotr dzięki za zaproszenie :good: teksty niektóre wymiatały :kox:

Opublikowano
kamil porobisz jakies ładne zdjątka mojej furce

za 50 dych na pewno

:kox:

Opublikowano

) bo nie chce mi sie wyciagac... z gory dzieki

a jaka żarówka w oswietleniu tablicy rejestracyjnej jest w B6 bo się spaliła?

Opublikowano

tu nie chodzi o zrobienie zdjęć tylko o fachowe przerobiebie ich a Kamil jest w tym dobry :good:

nie masz racji, z gównianego zdjęcia nawet mistrz photoshopa nie za wiele zrobi, więc chodzi głównie o zrobienie dobrego zdjęcia, w ps można je tylko dopracować :cool1:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 23:51_________________________________________________

a jaka żarówka w oswietleniu tablicy rejestracyjnej jest w B6 bo się spaliła?

może trzeba wyjąć i zobaczyć :gwizdanie: czy to za trudne :gwizdanie:
Opublikowano
) bo nie chce mi sie wyciagac... z gory dzieki

a jaka żarówka w oswietleniu tablicy rejestracyjnej jest w B6 bo się spaliła?

pewnie taka sama jak wyjmiecie to sie dowiecie :polew:

nie masz racji, z gównianego zdjęcia nawet mistrz photoshopa nie za wiele zrobi, więc chodzi głównie o zrobienie dobrego zdjęcia, w ps można je tylko dopracować

no to kiedy???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.