Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kiedy chcesz :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poczekaj bo juz nie wiemkamil za 50 a ty za ile :decayed:

Opublikowano

i tak bedziez musiał wyjąć :gwizdanie:

ale wyjme dopiero jak kupie a nie dwa razy :)

Opublikowano

i tak bedziez musiał wyjąć :gwizdanie:

ale wyjme dopiero jak kupie a nie dwa razy :)

dokładnie oto chodzi

Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 23:47

i tak bedziez musiał wyjąć

ale wyjme dopiero jak kupie a nie dwa razy

mozesz wyjąć i pojechac kupic i załozyc nową :) na jedno wyjdzie :decayed:

Opublikowano

gdyby nam sie chcialo ja wyjac to pewnie nie pytalibysmy na forum, nie slyszeliscie co powiedzial Marek??

Klub jest po to zeby sobie pomagac...wiec jako dobrzy klubowicze powinniscie........................isc do samochodu i wykrecic za nas :polew: :polew:

Opublikowano

poczekaj bo juz nie wiemkamil za 50 a ty za ile :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: widziałeś link z b7 :naughty: :naughty: :naughty: masz godzinną sesję za taką :polew:
Opublikowano
Cytat: ozi_wells Dzisiaj o 23:47

i tak bedziez musiał wyjąć

ale wyjme dopiero jak kupie a nie dwa razy

mozesz wyjąć i pojechac kupic i załozyc nową :) na jedno wyjdzie :decayed:

nie bo poki co mam oswietlenie, a chce takie ledowe na allegro zamowic;p[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 00:00_________________________________________________Panowie bo robie zamowienie, czy ktos jest chetny na dlugopisy???

Opublikowano
Umieść cytat

gdyby nam sie chcialo ja wyjac to pewnie nie pytalibysmy na forum, nie slyszeliscie co powiedzial Marek??

Klub jest po to zeby sobie pomagac...wiec jako dobrzy klubowicze powinniscie........................isc do samochodu i wykrecic za nas

a swistak siedzi... :polew:

Cytat: ozi_wells 05 Grudzień 2008, 23:55

poczekaj bo juz nie wiemkamil za 50 a ty za ile

widziałeś link z b7 masz godzinną sesję za taką

to chyba zadzwonie do Kamila :)

Opublikowano

idę sprawdzić czy mikołaj zawitał do mnie może cos ciekawego znajde pod poduszką

milej nocy

Opublikowano
Umieść cytat

gdyby nam sie chcialo ja wyjac to pewnie nie pytalibysmy na forum, nie slyszeliscie co powiedzial Marek??

Klub jest po to zeby sobie pomagac...wiec jako dobrzy klubowicze powinniscie........................isc do samochodu i wykrecic za nas

a swistak siedzi... :polew:

Cytat: ozi_wells 05 Grudzień 2008, 23:55

poczekaj bo juz nie wiemkamil za 50 a ty za ile

widziałeś link z b7 masz godzinną sesję za taką

to chyba zadzwonie do Kamila :)

mozesz w ostatecznosci kupic sobie taka b7 a Ogrowi dac swoja :) tez sie zgodzi ;p[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 00:05_________________________________________________

idę sprawdzić czy mikołaj zawitał do mnie może cos ciekawego znajde pod poduszką

milej nocy

to idz odrazu do garazu, moze Ci odrazu oswietlenie tablicy wymienil ;p

Spij dobrze :hi:

Opublikowano

dobra spadam, narazie panowie

Opublikowano

i ja uciekam, o 4 trza wstac, koniom wody dac :naughty:

Opublikowano

Hejka Ozi [br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 00:11_________________________________________________hejka wszystkim bo widze że zmykacie :decayed:

Opublikowano

kamil porobisz jakies ładne zdjątka mojej furce :gwizdanie:

spoko, na zimówkach chcesz ? :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 00:19_________________________________________________

tu nie chodzi o zrobienie zdjęć tylko o fachowe przerobiebie ich a Kamil jest w tym dobry :good:

nie masz racji, z gównianego zdjęcia nawet mistrz photoshopa nie za wiele zrobi, więc chodzi głównie o zrobienie dobrego zdjęcia, w ps można je tylko dopracować :cool1:

true true :gwizdanie:

Opublikowano

ni spać, zwiedzać :)

Opublikowano

powitać

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 10:16_________________________________________________

kamil porobisz jakies ładne zdjątka mojej furce

spoko, na zimówkach chcesz ?

no chyba narazie nie mam wyjscia :) będzie sesja zimowa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witajta :hi: sie rozpisali :gwizdanie:

Waski oddaj zapalniczke i popielniczke :disgust: albo 350 zł :naughty::polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.