Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest poślizg :kox:

i to jaki :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SIema,Cuber szykuj zimowy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

SIema,Cuber szykuj zimowy :decayed:

??

Opublikowano

SIema,Cuber szykuj zimowy :decayed:

??

No chodzi o to zebys juz zakladal opony zimowe :wink4: O ile wogóle bedziesz :evil:
Opublikowano
  • Autor

zobaczymy :decayed:

Opublikowano

Ja jednak odpadam dzisiaj... Miłej zabawy :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja jednak odpadam dzisiaj... Miłej zabawy :good:

cykor :tongue4:

Opublikowano

Ja jednak odpadam dzisiaj... Miłej zabawy :good:

jarko a gdyby parking geant??? to wyrobisz sie??

Opublikowano

hej hej helloł

Opublikowano
  • Autor

no to napiszcie co gdzie i jak , Ja sie dostosuje :naughty:

siemasz Nex :hi:

Opublikowano

Ja jednak odpadam dzisiaj... Miłej zabawy :good:

jarko a gdyby parking geant??? to wyrobisz sie??

To nie o to chodzi, może pod geanta na chwilke przyjade - po kasę na polary :naughty:

Opublikowano

Ja jednak odpadam dzisiaj... Miłej zabawy :good:

jarko a gdyby parking geant??? to wyrobisz sie??

To nie o to chodzi, może pod geanta na chwilke przyjade - po kasę na polary :naughty:

LOL Paskuda...

Opublikowano

Ja jednak odpadam dzisiaj... Miłej zabawy :good:

jarko a gdyby parking geant??? to wyrobisz sie??

To nie o to chodzi, może pod geanta na chwilke przyjade - po kasę na polary :naughty:

kurde nie mam Ci kiedy dać, dziś znowu na bani i nie wyjade

Opublikowano

Tak na poważnie do w przyszłym tyg. odbieram polary i nie mam czym zapłacić za haft... A głównie właśnie Krakusy nie zapłaciły, więc Was trochu pomęczę :tongue4:

Opublikowano

Tak na poważnie do w przyszłym tyg. odbieram polary i nie mam czym zapłacić za haft... A głównie właśnie Krakusy nie zapłaciły, więc Was trochu pomęczę :tongue4:

musimy się ustawić jakoś jutro do południa Ci pasuje?

Opublikowano

Tak na poważnie do w przyszłym tyg. odbieram polary i nie mam czym zapłacić za haft... A głównie właśnie Krakusy nie zapłaciły, więc Was trochu pomęczę :tongue4:

musimy się ustawić jakoś jutro do południa Ci pasuje?

Po południu :) Jak coś to w niedzielę na spocie. No chyba że jestem teraz na BW, a za niedługo będę na Piastów.

Opublikowano

Tak na poważnie do w przyszłym tyg. odbieram polary i nie mam czym zapłacić za haft... A głównie właśnie Krakusy nie zapłaciły, więc Was trochu pomęczę :tongue4:

musimy się ustawić jakoś jutro do południa Ci pasuje?

Po południu :) Jak coś to w niedzielę na spocie. No chyba że jestem teraz na BW, a za niedługo będę na Piastów.

jestem nietomny teraz za bardzo, jutro zadzwonie to Ci podrzuce

Opublikowano

Tak na poważnie do w przyszłym tyg. odbieram polary i nie mam czym zapłacić za haft... A głównie właśnie Krakusy nie zapłaciły, więc Was trochu pomęczę :tongue4:

musimy się ustawić jakoś jutro do południa Ci pasuje?

Po południu :) Jak coś to w niedzielę na spocie. No chyba że jestem teraz na BW, a za niedługo będę na Piastów.

jestem nietomny teraz za bardzo, jutro zadzwonie to Ci podrzuce

hehe, z klawiaturą jeszcze Sobie radzisz to chyba nie jest tak źle :naughty:

No chyba że masz tak jak Tytus :gwizdanie:

Opublikowano

nie musze udawać że mi się mylą guziki :)[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 19:30_________________________________________________ide spac, pozdro

Opublikowano

nie musze udawać że mi się mylą guziki :)

mnie się nie mylą :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.