Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak powznie to jakies ok 850pln

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o to mi chodziło , dzięki :wink4:

:hi:

Opublikowano

ale da sie to zmniejszyc do jakis niecalych 600pln

Opublikowano

dobranoc wszystkim. juz pora spać...

Opublikowano

ale da sie to zmniejszyc do jakis niecalych 600pln

jak? :naughty:

Opublikowano
:hi: :hi: Jest tu kto??
Opublikowano

Trzeniu , olej ZUS, po co Ci to... :polew:

Opublikowano

Trzeniu , olej ZUS, po co Ci to... :polew:

Mafia... haracz trza płacić :wallbash:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 08:58_________________________________________________

http://pl.youtube.com/watch?v=FzRH3iTQPrk

:decayed:

Opublikowano

Jarko potrzebuje starą przetwornicę :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 10:44_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/koniec-z-klamaniem-przy-oc,1230416

Opublikowano

ale da sie to zmniejszyc do jakis niecalych 600pln

jak? :naughty:

jakis ziom ktory prowadzi firme musi Cie zatrudnic na umowe o prace nakladcza na najnizsze wynagrodzenie 500kilka zloitych i wtedy on placi od Ciebie zus ale duzo nizszy, a najlepiej zatrudnic sie krzyzowo :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 15:14_________________________________________________Panowie i Panie - gdyby ktos potrzebowal ciasta domowe(serniki, orzechowce ponad 40 rodzajow) albo wyroby garmazeryjne, krokiety, uszka, kapusta z grochem i co tylko sobie wymarzycie a nie bedziecie mieli czasu zrobic albo checi to SPIZARNIA KAROLA zaprasza, dla KLUBOWICZOW rabaty, za smak RECZE GLOWĄ - wszystkie produkty takie jak babcia robila (BEZ KONSERWANTOW), domowymi sposobami i przepisami.

Opublikowano

Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie :(

Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo :P

W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...

Opublikowano

Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie :(

Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo :P

W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...

info poszło na priwa

pozdrawiam

Opublikowano

Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie :(

Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo :P

W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...

za 250pln to kolega Siemian ma cale radio z karta kodowa do sprzedania :wallbash:

Opublikowano

już nie ma.. wczoraj poszło w świat.. :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Piękny, tytuł, działa na wyobraźnię, aż się zastanawiałem (zanim przeczytałem)jak oni te palce w zimie wsadzają, przecież kobity grubo poubierane...

:polew: :polew:

Opublikowano

Piękny, tytuł, działa na wyobraźnię, aż się zastanawiałem (zanim przeczytałem)jak oni te palce w zimie wsadzają, przecież kobity grubo poubierane...

pewnie mają suwaki i guziki ekspresowe :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 22:43

_________________________________________________

hr]Panowie i Panie - gdyby ktos potrzebowal ciasta domowe(serniki, orzechowce ponad 40 rodzajow) albo wyroby garmazeryjne, krokiety, uszka, kapusta z grochem i co tylko sobie wymarzycie a nie bedziecie mieli czasu zrobic albo checi to SPIZARNIA KAROLA zaprasza, dla KLUBOWICZOW rabaty, za smak RECZE GLOWĄ - wszystkie produkty takie jak babcia robila (BEZ KONSERWANTOW), domowymi sposobami i przepisami.

puść jakieś cenniki i menu, może się skorzysta bo czasami w firmie jakieś większe jedzonko by się zorganizowało

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.