Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak tam Panowie? po wigilli ? Ja własnie sącze zacny trunek by sie lepiej karp ułożył :naughty:

Moze coś jutro wymyślimy ? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja po Wigilii w miarę... Karpia nie jadłem :decayed:

Co do jutra to kulig :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to moze coś wymyślimy na jutro :naughty:

Opublikowano

co tu taka cisza? Wstawać pijaki świąteczne,

Opublikowano

Ja wlasnie popijam Whisky+pepsi po obiadku :)

Opublikowano
  • Autor

a Ja lecze kaca :kox:

Opublikowano

E to ja wczoraj kulturka 0,5 z bratem wiec nie ma co leczyc :decayed:

Opublikowano

jak sie pogoda dzisiaj utrzyma to swiateczne slizganko wieczorem???

Opublikowano
  • Autor

jak sie pogoda dzisiaj utrzyma to swiateczne slizganko wieczorem???

no Ja raczej odpadam bo bede w stanie z %

Opublikowano

:hi:

Jak tam panowie pojedzeni czy przejedzeni po wczorajszym bo wczoraj jechałem póznym wieczorem przez centrum to troszkę karetek po drodze śmigało pewnie po przeżartych ościami :decayed:

A na dodatek na Bora Komorowskiego gdzieś koło 1:00 w nocy gość escortem zaliczył dzwona w słup i auto do kasacji :confused4:

Ach te wypadki w okolicach wigilii :wallbash:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2008, 15:14_________________________________________________http://wp.tv/i,Najladniejszy-samochod-roku-Audi-A4,mid,195065,klip.html?ticaid=6734a

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

no wiecie ja tak z rodzinką po świętowałem że nie wiem kiedy się wyleczę :drunk: A co do posiłków to powiem tyle :radocha: 10 kg wiecej

Opublikowano
  • Autor

halo , dzieje sie coś tu ? :wallbash:

Opublikowano

Cześć kudłaty :hi:

Ja się czuję jak bym był w ciąży :decayed:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2008, 23:37_________________________________________________

halo , dzieje sie coś tu ? :wallbash:

Też jestem w małym :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Ja się czuję jak bym był w ciąży :decayed:

to pozdrów TATE Twego dziecka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja się czuję jak bym był w ciąży :decayed:

to pozdrów TATE Twego dziecka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Cuber ty zboku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cuber link=topic=23938.msg629066#msg629066 date=1230244720]

Ja się czuję jak bym był w ciąży :decayed:

to pozdrów TATE Twego dziecka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Cuber ty zboku

to Ty zaczołeś od męskich ciąż :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra zamykamy lepiej temat :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dobra zamykamy lepiej temat :decayed::polew: :polew: :polew:

Pablo , no Ja nie wiedziałem że lubisz facetów , bo dziwne by było jak by Cię kobieta miała zapłodnić :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra zamykamy lepiej temat :decayed::polew: :polew: :polew:

Pablo , no Ja nie wiedziałem że lubisz facetów , bo dziwne by było jak by Cię kobieta miała zapłodnić :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

A wez bo mi się nie dobrze robi jak piszesz o takich rzeczach a nie chce tego wszystkiego zwrócić co dziś zjadłem :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pablo , przeciez to nie Ja pisałem o ciąży :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.