Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozdro ja dziś o 15 na wesele hihihi tak że mnie jutro nie będzie :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema, kto sie wybiera jutro na spocika ???

Swieta, swieta i po swietach... cale szczescie, ze dopiero 5 stycznia ide do roboty :P

Opublikowano

ja dzisiaj do wiednia na sylwka wyjezdzam wiec na spocik nie dam rady.

Ostatnio latarnia staneła na drodze mojego poślizgu :confused4: :confused4: :no::(

Zabrakło quattro...

ups.jpg

Zrobiło się małe ała... ale w sumie szczescie w nieszczęsciu bo jakbym zawias albo lampe tylną rozwalił to dzisiaj bym sobie nigdzie nie pojechał...

Tak to się będe martwił po Nowym Roku...

I tak z AC pójdzie... :confused4:

Opublikowano

Ok kurde szkoda furaka ;( Udanego wyjazdu :good:

Opublikowano

Pocztówka z wakacji :

d74947fb3080a498.jpg

Opublikowano

:polew: :polew:

jakbys nie zaznaczył to bym nie zauwazył :decayed:

Opublikowano

Hehe... Pocztowka zajefajna :P

Opublikowano
  • Autor

Siema wszystkim :hi:

Własnie wróciłem z nart z Nowego Targu :gwizdanie: korki korki i jeszcze raz korki na zakopiance chyba pół Polski na sylwestra jedzie do Zakopanego.....

ps. Dzieki Waski za spotkanko na trasie :naughty:

Opublikowano
Własnie wróciłem z nart z Nowego Targu korki korki i jeszcze raz korki na zakopiance chyba pół Polski na sylwestra jedzie do Zakopanego.....

to ty Cuber na nartach jezdzisz ???? :mysli: nie wiedziałem :decayed:

ja byłem wczoraj w kluszkowcach. jak wracałem to w skomielnej korek chyba na 5 kilometrów[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 19:31_________________________________________________naszczęście w przeciwną strone :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przed myslenicami korek :gwizdanie:

od pcimia do lubnia , korek :gwizdanie: dobrze ze mozna starą drogą przejechac

od skomielnej do samego nowego targu korek :gwizdanie:

Opublikowano

przed myslenicami korek :gwizdanie:

od pcimia do lubnia , korek :gwizdanie:

od skomielnej do samego nowego targu korek :gwizdanie:

nie prościej napisać że wszystko za***ane? :decayed: hehe

ja na narty śmignę chyba w pt po nowym roku. Dużo śniegu tam jest?

Opublikowano

w kluszkowcach jest :good:, w białce słyszałem na CB ze tez jest fajnie, wierhomla tez działa kasprowy Alberto :decayed: tez ponoc ok. Kolejki najmniejsze w kluszkowcach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w Nowym Targu jest supppperowo :naughty: troszke lodu ale minimalnie :wink4:

Opublikowano

w kluszkowcach jest :good:, w białce słyszałem na CB ze tez jest fajnie, wierhomla tez działa kasprowy Alberto :decayed: tez ponoc ok. Kolejki najmniejsze w kluszkowcach :wink4:

jak to leciało Ozi? :mysli: Mistrz lewej narty , Alberto? :mysli::tongue4:

Opublikowano

alberto tomba mistrz lewej narty :decayed:

Opublikowano

hehe :kox:

Opublikowano

Siemano :hi:

Kurcze, na chwile wyjechałem, a tu takie rzeczy... Pablo, moje gratulacje :good:

_________________________________________________

Co do śnegu to w Białce i Bukowinie bardzo fajne warunki :)

Opublikowano

też bym się gdzieś wybrał, może klubowy wypad w piątek :naughty:

Opublikowano

Troszku mi auto przysypało...

7c65943421c8efaemed.jpg[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 21:32_________________________________________________

też bym się gdzieś wybrał, może klubowy wypad w piątek :naughty:

Ja dziękuję... Wolę w domu niż w korkach i kolejkach :tongue4:

Opublikowano

kurcze Wy to ale tam zime macie :shocked: :shocked: u nas grama śniegu niet :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.