Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hejka KR - Trzeniek co Ci się stało z profilem :(

armagedon :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe - jutro u Was będę..........szkoda że rano :disgust:

Opublikowano

hehe - jutro u Was będę..........szkoda że rano :disgust:

to zadzwoń , jestem w Krk to możemy pogadać :naughty:

Opublikowano

o czym :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek przyznaj sie jaki felunek ? Et56 to pewnie jest z A3 :naughty:

Miron daj znac to mzoe z Trzenkiem sie ustawimy i gdzies na kawe pojedziemy :naughty:

Opublikowano

dokładnie jadę o 8.00 do Bibic ( Zielonka ) koło KR - więc będę tam ok. 9.30 tam sprawa do załatwienia 15 minut i mogę wracać ( np. MCdonald koło Makro wchodzi w grę na 15 minut )[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 14:49_________________________________________________jak Wam pasi możemy się zdzwonić rano

Opublikowano

Witam wszystkich po świętach, :hi: :hi:

Moje Audi samo się naprawiło wszedł cały plak w celu odpalenia i podtrzymania wolnych obrotów, pół osiedla w siwo białym dymie i po 20 minutach złapała wolne obroty, a po 30 minutach zaczęła wogóle przyjmować gaz i wyższe obroty. Teraz chodzi normalnie, pytanie jak długo...

Opublikowano

o czym :naughty:

j**any :polew:

o Twoim dzieciaku :naughty: tfffuuu tzn. o dzieciaku :decayed:

Miron no to dzwoń , ja z firmy do Bibic mam dosłownie 15 min samochodem :wink4:

jak coś to możemy walnąć z rana do Ikei na Klopsiki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dokładnie jadę o 8.00 do Bibic ( Zielonka ) koło KR -

Zielonki :tongue4: :tongue4: :tongue4: a ode mnie to 10 minut :tongue4:

Opublikowano

dokładnie jadę o 8.00 do Bibic ( Zielonka ) koło KR -

a ode mnie to 10 minut :tongue4:

i?

Opublikowano

i jestem szybszy od Ciebie o 5 minut!! [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 15:56_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=MN-UeUmNwkw

obczaicie całe, po 2 minucie miazdzy :polew: :polew:

Opublikowano

postaram się być może troszke wcześniej i wygospodarować troszke więcej niż 15 minut - więc dam znać jak będę się zbierał z Bibic - jak już mam Was wyciągnąć z pracy to conajmniej na 30 min. [br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 16:49_________________________________________________może być Ikea - w takim wypadku będę wracał przez KR i rozumiem będę przelatywał koło Ikei

( Trzeniek , Cuber ) Będę dzwonił :good:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=MN-UeUmNwkw

obczaicie całe, po 2 minucie miazdzy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema

Opublikowano
  • Autor

Ogrowy mam dla Ciebie ramke pod tablice rejestracyjną :decayed:

Opublikowano

mnie tez ktos kiedys objecał , i lipa :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mnie tez ktos kiedys objecał , i lipa :mysli:

no to zamów sobie :tongue4:

Opublikowano

jest i póki co żyje :wink4:

dzisiaj zaliczyłem wystrzał opony , na całe szczęście przy 40km/h

chyba jakiś znak od góry bo raczej jeźdzę po trasach i raczej z prędkościami 2xx

Niefajna sprawa, dobrze że miałeś to szczęście (40km/h) w nieszczęściu. No i chyba znak dla tych co twierdzą, że jak się jeździ po suchym/odśnieżonym to zimówki nie mają sensu, tu chodzi o temp. a nie śnieg, przy -5 taka letnia mieszanka jest twarda jak z plastiku (zarazem mniej odporna na naprężenia) pzdr.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.