Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no wiem, ale audi i tak odbieram dopiero po nowym roku więc spoko, zdążę :wink4:

czyli za rok :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za rok :kox:

Opublikowano

517db8c28e2a17e1.jpg

proszę :naughty:

Wypasny :kox:
Opublikowano

ale agresor straszny, zrobię filmik z karmienia :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale agresor straszny, zrobię filmik z karmienia :wink4:

to jeszcze nie zrobiłes :thumbdown:

Opublikowano

ale agresor straszny, zrobię filmik z karmienia :wink4:

Co to za waz wogóle jest?
Opublikowano
  • Autor

Co to za waz wogóle jest?

Pablo go kiedyś nazwał : Pytongiem :polew: :polew:

Opublikowano

Co to za waz wogóle jest?

Pablo go kiedyś nazwał : Pytongiem :polew: :polew:

O kur... :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2:
Opublikowano

to jeszcze nie zrobiłes :thumbdown:

no jak jak wczoraj go przywiozłem :chytry:

co to za wąż wogóle jest ?

Nie ma polskiej nazwy, ale jest z rodziny pytonów dywanowych, łacińska nazwa Morelia Spilota Cheynei :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 16:31_________________________________________________

Co to za waz wogóle jest?

Pablo go kiedyś nazwał : Pytongiem :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: w hucie tak mówią na wszystko co pełza :polew: :polew:
Opublikowano

siema, słuchajcie dostał ktoś kiedys z was mandat z fotoradaru? Jak to wygląda bo przyszło mi z komisariatu wezwanie na wstawienie sie 8 stycznia do białego domku z sekcji ruchu drogowego , jako świadek w sprawie własnej. O co to moze chodzić? będą mi pokazywać fotki z fotoradaru? nie przysyłają ich do domu?

Moze ktos z was miał kiedys takie coś i coś wie na ten temat

Opublikowano

Hi, Handluje ktoś akumulatorami?, potrzebuję na jutro (najlepiej do południa) do fabii sdi 75 Ah, plus z prawej ale nie jakiś no name

Opublikowano

siema, słuchajcie dostał ktoś kiedys z was mandat z fotoradaru? Jak to wygląda bo przyszło mi z komisariatu wezwanie na wstawienie sie 8 stycznia do białego domku z sekcji ruchu drogowego , jako świadek w sprawie własnej. O co to moze chodzić? będą mi pokazywać fotki z fotoradaru? nie przysyłają ich do domu?

Moze ktos z was miał kiedys takie coś i coś wie na ten temat

ja byłem , idziesz się rozpoznać na focie[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________

Hi, Handluje ktoś akumulatorami?, potrzebuję na jutro (najlepiej do południa) do fabii sdi 75 Ah, plus z prawej ale nie jakiś no name

wąski?

Opublikowano

ciekawe ile mi przysolą

Opublikowano

Piotrek a Robert jest w KR?, masz jakiś nr kom?

Opublikowano

zapomniałem że Robert będzie w pracy dopiero 5.01.2009 także Ci nie pomoże...

może jakiś Feuvert czy coś takiego?

Opublikowano

Dzięki znalazłem opcję

Opublikowano
  • Autor

a to już wiem dlaczego Waski sie nie oddzywa odnosnie moich dystansów :polew: :polew:

Opublikowano

przecież mu dałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przecież mu dałeś :gwizdanie:

jasne, tak samo jak zapalniczke i popielniczke ;(

Opublikowano

Wąski się wogóle nie odzywa ostatnio, ma w du... kolegów, postawa godna klubowicza :polew: :polew:

Nex jak ja byłem to widać na fotce tylko tablicę rejestracyjną, w takim wypadku (jeśli masz dużo punktów) weź kogoś kto ma mało i powiedz że to on jechał :naughty: a jeśli bedzie widać twarz to nic nie poradzisz :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.