Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zdejmowanie dokładek zderzaka


decrypter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdjęcie dokładek zderzaków jest tylko możliwe po uprzednim zdjęciu całego zderzaka.

Oto sposób na zdjęcie tylnego:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69572.0.html;highlight=demonta%C5%BC+zderzaka

Listy w drzwiach są na 2 śrubkach po czym należy je po prostu wysunąć w tył.

Progi,należy odkręcić 2 śrubki od strony nadkola z przodu jak i z tyłu ,poźniej jest 1 sztuka którą widać jak uchylimy drzwi,nad progiem na słupku,następnie potrzeba zdjąć delikatnie listwę która jest wciskana na próg,wykręcić sporą ilość śrubek które idą wzdłuż progu od góry jak i od dołu(spora ilość śrubek)i takim oto sposobem możemy delikatnie zdjąć cały próg.

listwa.jpg

Prosiłbym jak by ktoś miał jeszcze w miare dokładny opis zdjęcia przedniego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zderzaka to jest dużo roboty :shocked: z pół godziny na luzie pewnie lakiernik to zrobi w 15 min. a samych dokładek tak jak kolega wyżej napisał się nie zdejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie i założenie zderzaków jest bardzo proste mi to zajęło jakieś dwie godzinki dwa zderzaki ale naprawde spokojnie to robiłem myjąc oczywiście elementy pod zderzakami bez demontażu połamiesz coś ,po za tym dokładka jest skręcona z gorną częścią i wkręt można wykręcić dopiero po zdjęciu zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie,

opis super,takiego potrzebowałem,byłbym wdzięczny jakby ktoś posiadał taki na przedni zderzak.

pozdro[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 01:43_________________________________________________a chciałbym jeszcze zapytać o zdjęcie tych plasitkowych progów iż zabieram się za malowanie,odkręciłem wszystkie śruby od spodu i boku ale niechce wyjść więc zacząłem szarpać i zauważyłem że jakieś śruby są też od góry,ma ktoś jakiś przewodnik zdjęcia tego bez uszkadzania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry masz śruby musisz zdjąć tą listwę z wierzchu jest na zatrzask też mnie to czeka podobno trzeba ją delikatnie zdejmować żeby zatrzasków nie połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie delikatnie ale nie zawsze się da, ja demontowałem progi i te listwy kupiłem sobie nowe w aso, 80zł za dwie sztuki, demontaż progów jest prosty tylko tych śrób jest po ok 20 na próg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie

jutro się biorę za malowanie o ile pogoda dopisze,powiem tyle że robię to sam sprayem:),na razie psiknąłem listwy u drzwi na czarny mat i wyszło ładnie,widać że to dokładka z tym że jakby fabrycznie była czarna.I tak lepiej niż oryginalny szary. :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...