Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Montaż klamki z zamkiem centralnym


płotek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Jak w temacie. Chce sobie założyć do mojej A4 klamkę z blokadą drzwi. Moje pytanie, czy ktoś to już robił?? gdzie mogę się podłączyć żeby mi on działał? Z podświetleniem nie powinienem mieć problemów ale z samą centralką to mogę mieć. Czekam na pomoc.

Takie coś, tylko tą od strony kierowcy

http://moto.allegro.pl/klamka-wewnetrzna-przednia-prawa-audi-a4-b5-94-99-i1614667953.html[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 11:12_________________________________________________Czekałem, czekałem i nikt nie chciał mi pomóc. Więc sam się za to zabrałem, wymieniłem, siedziałem cały dzień z podłączeniem i działa :good: jest zajeb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dobrze wiedziec,powiedz ktory masz pin od sterowania gdzie?co?i jak? podlaczone.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Uaktualnione :naughty:

dobre, teraz to każdy czeka.

W sumie to nic trudnego. Nie mam żadnych pinów porobionych ani żadnych kostek. Podłączyłem wszystko lutując i owijając taśmą izolacyjną. Oczywiście miałem wtyczki, gniazda i przewody od kolegi z forum którego kupiłem komplet lampek w drzwi i wysłał mi przez przypadek, ale wszystko się przydało teraz :kox:

Wyłącznik:

- czerwono siwy ( plus podświetlenia )

- żółto nieb. ( zamykanie, otwieranie)

- czerwono nieb. ( zamykanie otwieranie )

- brązowy ( stały minus )

Przewody w zamku w drzwiach

- 3 x brązowy ( oświetlenie wnętrza auta )

- żółto nieb. ( zamykanie, otwieranie )

- czerwono nieb. ( zamykanie, otwieranie )

Podłączenie podświetlenia

Brązowy podłączamy do masy, ja go przykręciłem do śruby mocującej silnik opuszczania szyby. Czerwono siwy ( nasz plus ) do przewodu czerwono siwego ( też plus ) który idzie od przycisków opuszczania szyb. Ja taki miałem i tam go podłączyłem. Można je sprawdzić miernikiem elektrycznym, co na którym przewodzie jest, ja miałem tam 2 wartości napięcia, ale podłączyłem pod 12V.

Podłączenie zamykania

Czerwono niebieski z drzwi przecinamy i podłączamy do niego te 2 pozostałe przewody z wyłącznika, czyli żółto nieb. i czerwono nieb.

Tyle. Ma działać :naughty: Pamiętajcie że plus od podświetlenia przycisków opuszczania szyb niknie po jakimś czasie, nie wiem ile??, ale po przekręceniu kluczyka i cofnięciu znów jest na jakiś czas. Tak po prostu jest.

Życzę udanych podłączenie i pozytywnych wyników, mam nadzieję że pomogłem :) jak coś to pisać :)

Ja tylko prawie spaliłem samochód :wallbash::polew: ale teraz wszystko działa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat i jutro się za to zabieram. Mam nadzieje, że u mnie będzie wszystko tak samo. W nowej klamce przewody się zgadzają tylko mam nadzieje, że to podświetlenie też będzie tak jak u Ciebie. Dziwi mnie tylko to że z klamki drzwi tylko jeden przewód idzie do nowej klamki z przycisiem

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 12:47 ----------

Zrobiłem wg opisu kolegi i niestety spaliłem tylko 6 bezpieczników więc odpuszczam... Próbowałem też inaczej kombinować ale bezpieczników zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...