Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana uszczelki pod głowicą 1.9TDI


dero686

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Niedawno przyszło mi wymieniać uszczelkę pod głowicą... Oddałem auto do mechanika , który wymienił wszystko i wyszło to 1100zł , czy to normalna cena wymiany uszczelki pod głowicą ? wydaje mi się trochę drogo .

Czy należy teraz przeczyścić układ chłodzenia ? ponieważ płyn w chłodnicy został stary...może być ?

Niestety mechanik nie do końca dobrze przykręcił plastikową obudowę paska rozrządu i pasek o nią mocno szorował , niby ją dokręcił/naprostował lecz z przodu na środku jest jakaś plastikowa śrubka nie do końca wkręcona , niema tam jak dojść śrubokrętem ponieważ chłodnica jest blisko , czy ta śrubka plastikowa musi być dokręcona , ponieważ po dłuższym czasie chyba wypadnie sama ; ] obudowa jest jeszcze gdzieś przykręcona ? nie chcę żeby w trasie znowu zaczęła mi trzeć o rozrząd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kołek plastikowy z gwintem raczej,nie powinien wypasc,ale sprobowac mozesz go dokrecic np.nożem z góry,Jesli olej nie poszedl w płyn chlodzacy to nie ma potrzeby zmieniac,chyba ze jest juz stary ten płyn to mozesz go zmienic to juz zalezy od własciciela.Piszesz ze zaplaciłes 1100pln,ale napisz co bylo zmieniane w silniku np,rozrzad,pompa wody??? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie teraz rozrząd nie był teraz zmieniany , jest dobry zmieniony 30tyś km temu , teraz została wymieniona uszczelka pod głowicą na foto jest wykaz co i za ile wymienione , + dodatkowo kupiłem nowy olej za 80zł . Uważacie że to normalna cena czy trochę drogo ? Dość dużo sie tych nowych części uzbierało...p05061121010001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena bardzo w porzadku, chcialbym zeby u mnie w miescie byl taki mechanik, o ile dobrze zrobil swoja robote:)

ciekawe jakiej firmy uszczelka wsadzil, zeby sie nie okazalo ze za 40tys znowu trzeba bedzie ja wymieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...