Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czerwony Wahadłowiec :P


ghostHH90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :hi:

oto moja Kochana Alunia :evil:

DANE:

Audi A4 B5

rocznik: 1997

przebieg: buda 268 tys ;( silnik 70 tys :evil: (po wymianie przez poprzedniego właściciela)

silnik: 1,8 nigdy nie zagazowany

nadwozie: Avant

kolor: czerwony oprócz maski w kolorze srebrnym

WYPOSAŻENIE:

2x el. szyby

el. lusterka

Climatronic

4x poduszka powietrzna

zestaw audio 6+1 (tuba Nokia w bagażniku)

alu 15" Borbet

PRZERÓBKI:

ciemne przednie kierunki

PLANOWANE PRZERÓBKI:

przyciemnienie szyb

obniżenie i utwardzenie zawieszenia

zakup podłokietnika (o zgrozo bez niego na długich trasach jak za karę... ;/ )

felgi min. 17"

na zewnątrz (jeszcze przed montażem czarnych kierunków):

DSC00531.jpg

DSC00532.jpg

DSC00533.jpg

i w środku:

DSC00529.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe poprawki lakiernicze i będzie dobra :a4fan:

Powodzenia w modzeniu ! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie chodziło o przedni zderzak np :) brak kratki oraz odprysk lakieru masz ;) co do tej maski hmm jak już to czarna albo czerwona :mysli:

Ale to w końcu Twoje autko ;) My tylko możemy chwalić albo krytykować albo hmm nakierować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie powiem Ci że nawet z tą srebrną maską prezentuje się całkiem ciekawie ;) chodzi mi po głowie żeby okleić ją np. folią a'la Carbon ;)

Chyba żartujesz? :thumbdown: maluj ta maskę pod kolor auta, ewentualnie na czarno + dach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie chodziło o przedni zderzak np :) brak kratki oraz odprysk lakieru masz ;) co do tej maski hmm jak już to czarna albo czerwona :mysli:

Ale to w końcu Twoje autko ;) My tylko możemy chwalić albo krytykować albo hmm nakierować :evil:

aaa... o to chodzi heh :D no fakt zderzak wymaga wymalowania bo wygląda jakby nie był wogóle matowany przed malowaniem ;/ co do kratki to już jest więc można odchaczyć jako załatwione ;)

no i właśnie o to chodzi.. jak coś jest nie tak wytknąć błędy i nakierować jak je usunąć ;)[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 17:35_________________________________________________

w sumie powiem Ci że nawet z tą srebrną maską prezentuje się całkiem ciekawie ;) chodzi mi po głowie żeby okleić ją np. folią a'la Carbon ;)

Chyba żartujesz? :thumbdown: maluj ta maskę pod kolor auta, ewentualnie na czarno + dach :good:

z tą folią to był pierwszy pomysł co tu z nieszczęsną maską zrobić... hmm... czerwony z czarnym? jakoś nie podchodzą mi razem te kolory ale sama idea jest interesująca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuning.jpg

tu masz z czarną maską :)

Już jest lepiej niż z srebrną :good: do tego dach, lusterka, grill, tylna klapę i może być ciekawie :naughty:

A najlepiej to pomaluj w kolor auta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluj wszystko w kolor..lampy pozmieniaj też ;) tzn z przodu odmłodnieje trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuning.jpg

tu masz z czarną maską :)

naprawdę nie podchodzą mi te kolory no nie wiem dlaczego... ale podziękował za fatygę ;)

maluj wszystko w kolor..lampy pozmieniaj też ;) tzn z przodu odmłodnieje trochę.

chyba tak będzie najlepiej wyglądał ;) co do lamp to Macie jakieś pomysły? lepiej np. czarne soczewki? czy lepiej iść w stronę orginału i zamontować zespolone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żeby ksenon mieć w pełni prawnie trzeba mieć samo-poziomowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie żeby ksenon mieć w pełni prawnie trzeba mieć samo-poziomowanie ?

W autach powyżej 2000r jeżeli są xenony, to muszą być samopoziomujące się soczewki. W modelach poniżej 2000R tylko spryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przejdzie jak masz regulację w aucie ;) z montażem sprysków jest trochę zabawy podobno :przebiegly:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 00:01_________________________________________________reuglacje w sensie manualną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...