Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C5] Problem z otwieraniem elektrycznej szyby


Maras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nastepujecy problem . Nie otwiera sie lewa tylna szyba . Wymienilem silniczek i reszte i nic jak bylo tak jest. Jak sie nacisnie na klawisz otwierania to slychac pykanie ale szyba ani drgnie . Co moze byc powodem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pyka to pewnie jest zasilanie :tongue4:

sprawdź może w ten sposób zdejmij z mocowania silniczek i podłącz wszystko jakoś do kupy czy się ruszy może coś zaklinowało szybę, mechanizm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pyka to pewnie jest zasilanie :tongue4:

sprawdź może w ten sposób zdejmij z mocowania silniczek i podłącz wszystko jakoś do kupy czy się ruszy może coś zaklinowało szybę, mechanizm :mysli:

Sprawdź mechanizm podnoszenia i opuszczania szyby - chyba linki się rozdrobniły na ślimaku.

bez komentarza :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek jest w porzadku bo podlaczalem go do kostki w drugich drzwiach i dzialal . Z linka tez jest wszystko wporzadku bo podnosilem i opuszczalem nia szybe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam podobny problem, mam 4 elektryczne szyby, w panelu na drzwiach kierowcy nie działa otwieranie tylnej prawej szyby, wogóle ten przycisk się nie podświetla, ale bezpośrednio z drzwi szyba działa poprawnie, mogło się tam coś rozłączyć, bo wygląda jakby nie było zasilania :mysli:

Kolego Maras sorki za zaśmiecanie wątku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie ma sprawy . Nie wiem kurde co to za powod prad jest i jak sie na klawisz nacisnie to pyka cos przy silniczku a szyba nie rusza[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 11:01_________________________________________________Problem rozwiazany . Okazalo sie ze kable w gumie na zgieciuw drzwiach sie porozrywaly. Wymienilem instalacje drzwi i wszystko lata .Takze temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...