Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat


emilmuha

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

czy do tych lamp mozna zamontowac xenony?

jesli ktos ma takie lampy to prosze o opinie na ich temat.

konkretnie mam na mysli jakosc(czy nie odpada odblask, jaka posiadaja trwalosc ...) i najwazniejsze to czy dobrze oswietlaja droge.

i oczwiscie czy warto w to inwestowac

http://www.allegro.pl/item298930417_lampy_przednie_audi_a4_b5_chrom_angel_eyes_fk.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez podlacze sie do tego tematu juz od dawna obserwuje te lampki i sie zastanawiam nad ich kupnem wiec jak by ktos mogl udzielic paru informacji tak jak kolega emilmuha napisal byli bysmy bardzo wdzieczni :thumbup: i moze ktos ma fotki jak to wyglada na a4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na jakie zarówki sa te lampki ale napewno sie da, HIDy teraz do kazdej lampki mozesz zalozyc, lampki wygladaja ladnie, a pozatym to FK i mysle ze nie bedzie z nimi wiekszych problemów :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od niedawna FK i jestem na razie zadowolony. poza tym słyszałem opinie ze to bardzo dobry towar. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz lampki FK, to zrób fotki i wrzuć na forum... Zobacztmy jak wyglądają na aucie... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilmucha , załozyłes juz te lampki ???? reczna regulacja ci działa????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w ogóle nie chodzi nawet reczna regulacja.krece tymi srubami na imbusy a tu lipa. dobrze ze swieca na dobrym poziomie, zobaczymy w lutym co bedzie na przeglądzie bo jak nie przejdzie to nie wiem co robic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie sruby w kazdej lampie od górnej strony. wyglada na to jakby jedna była od długich a druga od soczewki.są chyba tak umiejscowione jak w ori bo wyciecia w plastikach karoserii są idealnie powyzej tych srub, wiec mozna imbus bezproblemu tam wlożyc i regulowac, tylko ze u mnie krece , krece i ch.. nic lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co z regulacja pasuja stare silniczki czy tzreba przerabiac?

stare silniczki pasują :th:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 12:34 _________________________________________________Rob , pasuja silniczki z lamp z rocznika 95??? chyba nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...