Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Dziwne pstrykanie (chyba przekaznika)...[updated]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otoz jadac autem,albo i stojąc...(kluczyc przekrecony, komp dziala)...co jakis czas pstryka mi jakis przekaznik..raz czesciej raz rzadziej...na pewno raz na minute...roznie...zadna kontrolka sie nie zapala, zaden monit sie nie ukazju na kompie...co to moze byc???

P.S-odglos wydobywa sie z okolic deski rozdzielczej...pozatym auto sprawne, wszystko dziala...ale co to pstryka?;-)

Pozdrawiam i dziekuje z gory za podpowiedzi.

Opublikowano

hej,

a moze to tylko zegarek? :lol: co minute przesowa wskazowke, to by sie zgadzalo :mrgreen: gdy zakupilem audi na poczatku tez mi cos cichutko pstrykalo i pozniej doszedlem ze to wlasnie zegarek :wink:

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
hej,

a moze to tylko zegarek? :lol: co minute przesowa wskazowke, to by sie zgadzalo :mrgreen: gdy zakupilem audi na poczatku tez mi cos cichutko pstrykalo i pozniej doszedlem ze to wlasnie zegarek :wink:

pozdrawiam

nie mam w aucie zegarka wskazowkowego ;-)

Opublikowano

Jeżeli jest pod maską to może być elektrozwór par paliwa, a jak to on to tylko jego wymiana może pomóc.

Opublikowano
  • Autor
Jeżeli jest pod maską to może być elektrozwór par paliwa, a jak to on to tylko jego wymiana może pomóc.

Witam.

Masz na mysli czy pstrykanie jest pod maska?

P.S-zauwazylem ze pstrykanie jest nawet przy wylaczonym silniku (ale przekrecona stacyjka), niedzialajacej klimie, i niegrajacym radiu...jutro bede jechal w dzien bez swiatel...zobaczymy...;-)

Opublikowano
Jeżeli jest pod maską to może być elektrozwór par paliwa, a jak to on to tylko jego wymiana może pomóc.

dokladnie tak

Opublikowano
  • Autor
Jeżeli jest pod maską to może być elektrozwór par paliwa, a jak to on to tylko jego wymiana może pomóc.

dokladnie tak

Pstrykanie wydobywa sie z identycznego miejsca gdzie pstrykaja migacze itp...

Opublikowano

Hmmm... Może nie chodzi o pstrykanie, tylko o... (no i weź tu napisz dźwięk :wink: ) - takie coś jakby klapy klimatyzacji się 'odzywały". Zauważyłem coś takiego u siebie i o ile pamietam, tylko wtedy, kiedy klima jest OFF. Nie przejmuję się tym, bo po chwili (chyba) to ustaje. Generalnie wydaje mi się, że tak jakby chciało domknąć którąś klapę, ale nie daje rady - może mam jakieś błędy - jeszcze nie sprawdzałem, albo poprostu "ten typ tak ma"...

Opublikowano
  • Autor
Hmmm... Może nie chodzi o pstrykanie, tylko o... (no i weź tu napisz dźwięk :wink: ) - takie coś jakby klapy klimatyzacji się 'odzywały". Zauważyłem coś takiego u siebie i o ile pamietam, tylko wtedy, kiedy klima jest OFF. Nie przejmuję się tym, bo po chwili (chyba) to ustaje. Generalnie wydaje mi się, że tak jakby chciało domknąć którąś klapę, ale nie daje rady - może mam jakieś błędy - jeszcze nie sprawdzałem, albo poprostu "ten typ tak ma"...

Na 100% jest to pstrykanie jakiegos przekaznika...;-)

Jutro jak mi sie uda, to nagram filmik aparatem cyfrowym z dzwiekiem, i podrzuce link do tego, i sami zobaczycie/uslyszycie ;-).

[ Dodano: 2006-09-25, 15:01 ]

Hmmm... Może nie chodzi o pstrykanie, tylko o... (no i weź tu napisz dźwięk :wink: ) - takie coś jakby klapy klimatyzacji się 'odzywały". Zauważyłem coś takiego u siebie i o ile pamietam, tylko wtedy, kiedy klima jest OFF. Nie przejmuję się tym, bo po chwili (chyba) to ustaje. Generalnie wydaje mi się, że tak jakby chciało domknąć którąś klapę, ale nie daje rady - może mam jakieś błędy - jeszcze nie sprawdzałem, albo poprostu "ten typ tak ma"...

...witam...przed chwila nagralem pstrykanie;-)

- silnik wylaczony

- wszystko wylaczone tylko przekrecona stacyjka

(w tle gdzies jakas kosiarka chyba chodzila, ale pstrykanie slychac)

link do pstrykania

http://lukasz.murka.net/Audi/MOV00548.MPG

Pozdrawiam i zycze dobrych interpretacji ;-).

P.S-mozna w winapmie, ale lepiej w jakims odtwarzaczu filmow...

  • 4 lata później...
Opublikowano

Odnawiam troszkę wątek:)) U mnie też słychać takie pstrykanie, dokładnie gdzieś w okolicy lewego kolana:)) i też mam wrażenie że jakiś przekaźnik... czy ktoś już to rozpracował??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.