Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

pytanko moje jest takie

mam upatrzony komplet skórzanych siedzeń, tylko teraz tak te siedzenia które chce kupić maja pełną elektryczną regulacje

i teraz tak czy nie wiecie jak to jest z podłaczeniem tego ??

czy trzeba cos zakodować czy trzeba jakas wiązke ciagnąc do modułu komfortu ??

czy cos trzeba dokupowac itp

moze ktos robił cos takiego i wie jak sie do tego zabrać ??

czy poporstu bedzi ełatwiej przełozyć samą skóre i zostawić ręczna regulacje

aha i czy uwazacie ze ta skóra jest warta tej ceny ??

http://www.allegro.pl/item294623423_skory_siedzenia_skorzana_tapicerka_kpl_audi_a4.html

wszytsko w stanie idealnym z poduszkami boczkami itp

jest to cały komplet

Opublikowano

Ladne i w dobrej cenie. Sprawdz ewentualnie jak chodza S-Line na e-bay'u, bo sa fajniejsze.

Opublikowano
  • Autor

wiesz wszytko fajnie ale jak mam dokupowac jeszcze kupe innych gadzeetów to mnie to nie bawi

chce to poprostu włozyć i chce zeby działało :)

a nie dokupowac sterowniki itp rzeczy

od Slina to minimum 5 tys :P

a dostań od sline w takim kolorze :P ja sie zastanawiam dlatego ze ja mam kolor wnętrza swing

i wiem ze temu kolesiowi bedzie to ciezko sprzedac bo wiecej jest czarnych niż szarych :P

wiec cene uzgodniłem sobie znim dobrą :) wiec dlatego sie pytam jak jest z tym podłaczeniem siedzeń elektrycznych

bo te siedzenia juz sa na allegro od listopada i gadam z nim z enikt nie dzwoni bo nie typowy kolor

dwa komplety czarnego posżły mu w 3 tyg

a ten kwitnie :P

Opublikowano

kolesiowi bedzie to ciezko sprzedac bo wiecej jest czarnych niż szarych

no znajdz mi czarną heheh w dobrej cenie :)

2,5 Tys to była by dobra cena :) a bywały takowe na allegro

Opublikowano

z tego co pamietam musisz ciagnac z komfortu, dolozyc przekazniki i bezpiecznik i stad do siedzen.

Opublikowano
  • Autor

a nie wiecie czy są gotowe wiązki w ASO ??

czy trzeba to samemu rezac albo dac jakiemus elektrykowi ??[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 08:30 _________________________________________________

kolesiowi bedzie to ciezko sprzedac bo wiecej jest czarnych niż szarych

no znajdz mi czarną heheh w dobrej cenie :)

2,5 Tys to była by dobra cena :) a bywały takowe na allegro

no bo czarne jak sa to sie sprzedaja nie ma z tym problemu a taka szara (SWING) to jest ja cięzko sprzedać niestety :)

dogadałem sie z gosciem za 3 tys z jego przesyka ale nie wiem czy to brać bo boje sie ze bedzie kupa roboty [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 08:32 _________________________________________________a mi chodziło ze jest wiecej czarnych środków w samochodach a nie ze jest wiecej czarnych skór na allegro :P

Opublikowano

A jakie sa Waszym zdaniem fotele "s-line" ? Macie na mysli pol-skore, czy moze pakiet Recaro (bardzo rzadki) ?

Ja mam wew. s-line i sa kubelki w pelnej skorze.

Opublikowano

byc moze sa gotowe przewody juz aucie, chociaz watpie.

w ASO wiazki sa kompletnie, dla danej czesci auta. czesci z nich nie kupisz. niestety kosztuja.

tylko polowanie na allegro lub rezanie...

Opublikowano
  • Autor

hmm to pozostaje zostawic reczną regulacje i przełozyć skóre ;)

hmm to chyba sobie odpuszcze

Opublikowano

e tam ja bym nie odpuszczal. wlasnie sprawdzilem na schemacie proscizna. podlaczasz tylko zasilanie do ukladu regulacji fotela. zadnych kabli do komfortu. ja myslalem o wersji o ukladzie z pamiecia. stad to info nt kabli wiazek. i przekaznikow.

jezeli nie uzupenialbys systemu pamieci to naprawde pryszcz.

Opublikowano
  • Autor

a no to chyba ze tak czyli to takie łopatologiczne

+ po stacyjce i do tego minus i powinno działać :)

wiesz siedzenie zazwyczaj ustawia sie raz :)

i tak jezdze :P

a samochdem jezdze tylko ja :) nikt inny :P

Opublikowano

Ja zmienialem na s-line i nie bylo zadnych klopotow. Jedynie nie ma podgrzewania siedzen bo musilbym dokupic inny sterownik klimatronika (bezsensowny koszt, a i podgrzewanie dla "klejnotow" nie jest dobre). Cena za siedzenia umiarkowana. Ja za komplet s-line z boczkami, podlokietnikiem itd dalem 1600zł z przesylka + 300zł przekladka i usprawnienie. Takze wlacz i SZUKAJ!!! :bicz2:

Opublikowano
  • Autor

ja podgrzewanie mam teraz wiec uwazam ze w tych tez jest ;)

kupiłes komplet skóry od Slina bo B6 za 1600 zł az mi si ewierzyc nie chce :P

ale zacznijmy od tego ze w tym kolorze to nie za specjalnie znajde od sline :)

Opublikowano

ni emusisz ciagnac od stacyjki. sadze ze po sasiedzku znajdziesz jakis + kluczowany stacyjka

Opublikowano
  • Autor

ni emusisz ciagnac od stacyjki. sadze ze po sasiedzku znajdziesz jakis + kluczowany stacyjka

no o to mi chodziło od stacyjninawet nie chciało by mi sie szukać kabelka :P

po sasiedzku mam zapalniczke :P i jeszcze cos sie znajdzie

no nic okaże sie

bo sam nie wiem co mam wybrac :)

Koła z oponami

czy komplet skóry

bije sie z myslami

W tym miejscu robisz OT, kasuję zbędne odpowiedzi.

[spedyt]

Opublikowano

Koła z oponami

czy komplet skóry

Piotrek .. co Ty z tymi fotelami .. kup po prostu sportsitze (takie jak u mnie ) i fele zmień. Tyle że jak zmienisz na 17" to jednak trzeba i zawias rezać bo strasznie wygląda

zobacz sam

3011329772qq6.jpg

Opublikowano
  • Autor

no wiem kup sobie sportsitze ale jak tego nie ma :) nawet na allegro jednego kompletu nie było :) i do tego w takim kolorze

a z tymi felgami to jakos przeżyje :)

a moze sie springi trafia od sline

bo ja i tak amorki na wiosne zmieniam wiec przy okazji zmienie sprezyny a jak nie to tak bede jezdził

:P

a te fotel emi sie podobaja tym bardziej ze do skóra [br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 14:23 _________________________________________________ale faktycznie wyglada straszni ena tych 17 :)

Opublikowano

a te fotel emi sie podobaja tym bardziej ze do skóra

to kupuj fotele. Osobiście wolałbym opcje alcantara + skóra ( jak w S-kach ).

chyba kolor nie ten ale ?

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-B5-Innenausstattung-Sport-Sitze-Quattro-Turbo_W0QQitemZ250209038694QQihZ015QQcategoryZ53953QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano
  • Autor

tylko ze to jest od B5

i kupie skóre i na 16 calach bede jezdził :)

ehh :bicz2:

ide grać w totka :P

kupie i to i to i zawias :P

Opublikowano

boberek coś taki niecierpliwy , nie kupuj tych foteli szukaj s line .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.