Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pytanie o żarówki


Sebek30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ptanie czy ktorys z kolegow posiadajacy b7 uzywa zarowek PHILIPS DIAMOND VISION

allegro.pl/philips-diamond-vision-5000k-h7-lepsze-od-blue-vis-i1659781218.html

allegro.pl/philips-diamond-vision-5000k-h1-lepsze-od-blue-vis-i1659781366.html

Jesli tak to prosze o opinie na temat tych zarowek.

(przepraszam za brak polskiej czcionki pisze z telefonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 używałem różnych żarówek h7 co prawda nie używałem tych diamond tylko eko vision i blue vision i wypadały najlepiej w porównaniu z innymi żarówkami. Minus bardzo krótki okres świecenia góra 3 miesiące :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innego forum http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=140&t=366549

Nie wiem gdzie kupiles te Diamond Vision bo ja kupowalem na Allegro i byly to tandetne podrobki. Zarniki byly krzywe, cale wykonanie zarowki lipne i rowniez dymily sie. Niebieska farbka na czubku zarowki odpadala i z niej wlasnie sie kopcilo. Wsadzilem poprzednie zarowki a te odeslalem sprzedajacemu. Zauwazylem ze wiele osob narzeka na podrowbki z Allegro. Na moich nawet pudelko nie do konca udalo sie podrobic, wygladalo niby ladnie ale napis na nim byl Crystal Vision 5000K. Normalnie Crystal Vision ma 4300K. Sprzedawca ma nicka WDA1 i jego Diamond Vision jak i Crystal to podroby. Kumpel u niego tez kupil i rowniez dostal taki sam badziew. Sprawdz czy masz na nich homologacje nabita. Nie posiadaja one europjskiej, na moich jednak byl znaczek E1, a powinien byc napis not for use in Europe/USA.

Żarówki kupujemy w pożądnym sklepie a nie na alledrogo, osobiście miałem podróby.

Te żarówki właściwie mają tylko inna barwę światła ,jak chcesz mieć więcej światła polecam OSRAM SILVERSTAR, mam je i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Philips blue vision wytzymywały 15tyś ale świeciły bardzo ładnie. Osramy lecą leszcze szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Philips blue vision wytzymywały 15tyś ale świeciły bardzo ładnie. Osramy lecą leszcze szybciej.

potwierdzam. Miałem Osram Night Breaker i super świeciły. Światło było intensywnie białe, ale niestety co pół roku wymiana żarówki. przeszedłem na Philips Blue Vision i jak na razie bez problemów. Intensywność białego porównywalna. Z żywotnością ciężko powiedzieć, ale wytrzymała już pół roku. Za to cena x2 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam Philips Blue Vision tyle że w Audi 80 więc są to H4 i świecą super. I z tym częstym przepalaniem to nie wiem czemu wszyscy na to narzekają ale u mnie świecą prawie 2,5 roku i żadna się nie przepaliła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...