Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

NIe mam mozliwosci bo auto na warsztacie :confused4:

juz wklejalem komuś jak wygląda zbirniczek do xenonów i nie pamietam w jakim to było temacie :wallbash:

no nic szukam dalej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba mi wklejales :naughty: :naughty:

W Etce sa dwa ale wg rys nie rozna sie niczym.Zaraz bede mial nr tych zbiorniczkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem cos takiego w passacie b5po lifcie i radze Ci wybrac drugi wariant! nie przerabiaj zwyklych reflektorów na xenony bo to lipa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek jesli Ci wklejałem to moze pamietasz w jakim temacie ?

taki dokupiłes ten mniejszy zbirniczek ? Bo ja u siebie w poprzednim audi własnie taki dokupowałem i wszytsko śmigało jak nalezy :gwizdanie:

abf9be2468d6f691.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem cos takiego w passacie b5po lifcie i radze Ci wybrac drugi wariant! nie przerabiaj zwyklych reflektorów na xenony bo to lipa!

Po pierwsze nie o to pytalem.PO drugie robie na ori rzeczach z wyjatkiem samopoziomowania.

Mam taki sam problem jak opisal skibol.Ciekawe jak sobie poradzil.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 17:47_________________________________________________Cuber a Ty jak u siebie to rozwiazales?Pasowalo wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przerabiaj zwykłych reflektorów na xenony bo to lipa! wybierz druga opcje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to zamawialem 2 zbiorniczki.

NAwet tutaj podalem ceny i to jest ten temat co pytales:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_avf_spryskiwacze_w_zderzaku_s4_a_seria-t24141.0.html;msg639730#msg639730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to zamawialem 2 zbiorniczki.

NAwet tutaj podalem ceny i to jest ten temat co pytales:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_avf_spryskiwacze_w_zderzaku_s4_a_seria-t24141.0.html;msg639730#msg639730

OK

Bieniek, taki zbiorniczek jak wkleiłem zamontowałem u siebie a końcowy etap czyli finalne podpiecie do elektryki zrobil juz nowy własciciel był w ASO zapalcił 250 zeta i mu wszystko smiga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze zbiorniczki sa w domu.JAk rodzinka znajdzie chwile to zrobia zdj i mi przesla a wtedy wrzuce tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze zbiorniczki sa w domu.JAk rodzinka znajdzie chwile to zrobia zdj i mi przesla a wtedy wrzuce tutaj.

zbiorniczki ? a nie dokupowałes tylko tego małego do xenonów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze zbiorniczki sa w domu.JAk rodzinka znajdzie chwile to zrobia zdj i mi przesla a wtedy wrzuce tutaj.

zbiorniczki ? a nie dokupowałes tylko tego małego do xenonów ?

Kupilem oba,bo moj byl pekniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha OK no to wklej fotki jak bedziesz miał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjec,ale sie wyjasnilo.Kupilem omylkowo zbiornik do xenonow, ale bez dodatkowego zbiornika z tylu.Tak to jest jak nie ja zamawiam czesci i ich nie odbieram :wallbash: :wallbash: Kazdy zbiornik sie sklada z 2 czesci i nie dogadalem sie :wallbash: :wallbash: Oddaje tamten i biore standardowy zbiornik plus ten maly z pompka co przychodzi z tylu i powinno byc si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaje tamten i biore standardowy zbiornik plus ten maly z pompka co przychodzi z tylu i powinno byc si

no to działaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem cos takiego w passacie b5po lifcie i radze Ci wybrac drugi wariant! nie przerabiaj zwyklych reflektorów na xenony bo to lipa!

Po pierwsze nie o to pytalem.PO drugie robie na ori rzeczach z wyjatkiem samopoziomowania.

Mam taki sam problem jak opisal skibol.Ciekawe jak sobie poradzil.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 17:47_________________________________________________Cuber a Ty jak u siebie to rozwiazales?Pasowalo wszystko ok?

Witaj.

Tak jak Cuber umiescil zdjecie.

Przerabialem wszystkie opcje z tymi xenonami. Nagimnastykowalem sie ze wszystkich stron. Wyglada to w nastepujacy sposob.

Co do zbiorniczkow to inny jest w A4 B6 z silnikiem AWX i inny z silnikiem AVF. Wzialem nr VIN z ori A4 z xenonem z silnikiem AWX i niestety nie psuje, poniewaz chlodnica (dolna czesc jej) przeszkadza i nie ma mozliwosci go wlozyc. Po tym zabiegu zamowilem kolejny (nie pamietam nr i tez nie pasowal (nie miescil sie). Po tym zabiegu zamowilem reszte jaka jest tylko mozliwa, nawet do "benzynowca". W moim przypadku pasowala tylko opcja taka jak wkleil powyzej Cuber. Maly zbiorniczek do zamocowania pompki. Reszta nie pasowala. Mechanik moj wprogramowal wszystko jak w ori (w serwisie powiedziano mi, ze jak nie ma ori instalacji to nie ma mozliwosci wprogramowania spryskow jak to jest w standardzie :-); myla sie panowie i to czesto w pewnych sprawach. Problem mam tylko, ktory moze zostal rozwiazany, a moze nie, nie mam regulacji lamp z kabiny. Tutaj niestety ustawione mam na stale pod maska na diagnostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide jutro zamowic ten maly zbiorniczek.Jakas instalacja elek potrzebna jest??

Jakas wiazka przychodzie co moge z aso zamowic??JAk to zaprogramowales??[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 15:30_________________________________________________JAk polaczyc te dwa zbiorniki??

Dobra mam nr z etki pompki dodatkowego zbiorniczxka pod xenon.A jaki nr ma ten duzy zbiornik co sie laczy z tym dodatkowym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mechanik moj wprogramowal wszystko jak w ori (w serwisie powiedziano mi, ze jak nie ma ori instalacji to nie ma mozliwosci wprogramowania spryskow jak to jest w standardzie :-); myla sie panowie i to czesto w pewnych sprawach...

No niestety w serwisie mają rację. Za sterowanie spryskiwaczami odpowiedzialny jest moduł samopoziomowania. Jeżeli go ni ma to ciekawe jak Ci je wprogramował? Pewnie podpiął do pompki spryskiwania szyb a to nie ma nic wspólnego z ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sterowanie spryskiwaczami odpowiedzialny jest moduł samopoziomowania.

hmm a kto tak powiedzial ? W moim poprzednim audi ( B6) nie bylo samopoziomu a jednak w ASO podpieli i działa tak jak ORI :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mechanik moj wprogramowal wszystko jak w ori (w serwisie powiedziano mi, ze jak nie ma ori instalacji to nie ma mozliwosci wprogramowania spryskow jak to jest w standardzie :-); myla sie panowie i to czesto w pewnych sprawach...

No niestety w serwisie mają rację. Za sterowanie spryskiwaczami odpowiedzialny jest moduł samopoziomowania. Jeżeli go ni ma to ciekawe jak Ci je wprogramował? Pewnie podpiął do pompki spryskiwania szyb a to nie ma nic wspólnego z ori...

zawsze rozumialem krytyke i przyjmuje ja do dnia dzisiejszego z pokora, ale jezeli czegos sie nie wie to nie powinno sie tego glosic jako pewnik.

Napisalem wyraznie polaczone mam jak ori, a nie mostkowane. Czyli po nacisnieciu manetki spyskiwana jest szyba, a okolo 2 sek. pozniej sprysk na lampy tez okolo 2 sek.

BIENIEK- nie potrzbujesz nic wiecej poza tym zbiorniczkiem, ale bedzie potrzebna reka "montera", zeby to polaczyc sprawnie. Co do wprogramowania to nie wiem jak to robil moj mechanik. Podlaczenie poprzez nadkole zbiorniczkow i programowanie trwalo caly dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...