Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na prosbę został scalony temat :cool1:

Opublikowano

Dzieki Cuber :notworthy:

OD poczatku montazu zbiorniczkow przy nalaniu duzej ilosci plynu,ten gdzies ucieka....

Mozliwe jest ze to powoduje zbyt male cisnienie i takie objawy?

Opublikowano

Dzieki Cuber :notworthy:

OD poczatku montazu zbiorniczkow przy nalaniu duzej ilosci plynu,ten gdzies ucieka....

Mozliwe jest ze to powoduje zbyt male cisnienie i takie objawy?

mi się wydaje ze jeżeli ze zbiorniczków to nie. co innego juz od pompki w stronę przewodów,to tak

Opublikowano

Hmmm rozbiore zderzak i nadkole w sobote to zobacze.Wszelkie sugestie mile widziane :hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 23:06_________________________________________________Wyciek zlokalizowany.Brak rurki miedzy jednym zbiorniczkiem,a drugim.Ten od xenonow byl zaslepiony i lecialo przez otwor w glownym zbiorniczku.Odpowiada takze ta rurak za wyrownanie cisnien miedzy zbiorniczkami i dzieki temu napelnieniu do pelna zbiorniczka pod xenon.Czekam na rurke i mam nadzieje,ze to wszystko. :decayed:

Opublikowano

a gdzie jest polaczenie miedzy duzym a tym malym zbiorniczkiem ? :) maly ma koncowka a duzy :mysli:

Opublikowano

a gdzie jest polaczenie miedzy duzym a tym malym zbiorniczkiem ? :) maly ma koncowka a duzy :mysli:

Zrobie pozniej fotki :)

Wyczyscilem wszystko i d*pa.Pod sprezonym powietrzen dziala.a pompa nie wydaje odpowiedniego cisnienia.Sparwdzilem po nr i jest odpowiednia i wydaje mi sie ze za slabo dmucha...

Opublikowano

a gdzie jest polaczenie miedzy duzym a tym malym zbiorniczkiem ? :) maly ma koncowka a duzy :mysli:

Zrobie pozniej fotki :)

Wyczyscilem wszystko i pupa.Pod sprezonym powietrzen dziala.a pompa nie wydaje odpowiedniego cisnienia.Sparwdzilem po nr i jest odpowiednia i wydaje mi sie ze za slabo dmucha...

napiecie na pompke jest odpowiedniej wartosci?Moze byc pompka uszkodzona lub brudna albo gdzies cos jest przytkane-w kazdym razie jestes blisko rozwiazania

Opublikowano

Przyztkane nic napewno nie jest.Spryski sie wysywaja ,ale nie leci plyn...Jak spawdzic prad na pompce?

To chyba cos z pompka...Teraz zaczewlo leciec troche.Prawy nawet nawet pryska,a lewy tylko siknie.Jak kilka razy pod rzad pryskam to coraz slabiej leci...[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 13:55_________________________________________________

OK.. :>

pilot010.th.jpg

Opublikowano

Przyztkane nic napewno nie jest.Spryski sie wysywaja ,ale nie leci plyn...Jak spawdzic prad na pompce?

To chyba cos z pompka...Teraz zaczewlo leciec troche.Prawy nawet nawet pryska,a lewy tylko siknie.Jak kilka razy pod rzad pryskam to coraz slabiej leci...[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 13:55_________________________________________________

OK.. :>

pilot010.th.jpg

tak myslalem :) dzieki za foto :good: masz numer tego wezyka z kocowka plastikowa do duzego wezyka ?

Opublikowano

Wezyk to obojetnie jaki,srednice dobierzesz sobie.Pamietaj,zeby kupic krucce i uszczelki jak tutaj na zdj z prawej.

Razem potrzebne sa 3 szt bo jeszcze dwa,zeby polaczyc jeszcze raz te zbiorniczki.W tym maly u gory i tak samo w duzym zbiorniczku.Zreszta widac wyzlobienie gdzie trzeba wezyk wcisnac.

Opublikowano

czasami spryski są zapchane i nie da się ich udrożnik..więc pozostaje wymiana sprysków..

jak coś mam jeden na sprzedaż a dokładnie prawy..

Opublikowano

Jak dmucham sprezarka to ladnie wszystko sie podnosi i pryska plynem,wiec chyba zapchane nie sa...[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 19:35_________________________________________________Jakies sugestie?? :mysli:

Opublikowano

bezpiecznik :)

Opublikowano

bezpiecznik :)

:mysli:

Przeciez pompka dziala...

Opublikowano

no to gdzies masz nieszczelność :)

bo pompka pompuje ale gdzies uchodiz powietrze i nie ma siły wypchnąc sprysków

moze masz jakies peknięcie w zbiorniczku albo cos :)

Opublikowano

no to gdzies masz nieszczelność :)

bo pompka pompuje ale gdzies uchodiz powietrze i nie ma siły wypchnąc sprysków

moze masz jakies peknięcie w zbiorniczku albo cos :)

No wlasnie nie :mysli: :mysli:

Zreszta zbiornik nie jest szczelny nawet przez wlew plynu,wiec to co innego.Nigdzie nie cieknie,nic nie jest zapchane(tak mi sie wydaje) a mimo to d*pa.Pompa po nr jest odpowiednia.Przy sciagnietym zderzaku widac przez wyzyki,ze plyn sie cofa...Czyzby walnieta pompka?

Opublikowano

no chyba po tych wszytskich zajściach to sprawdził bym pompke :)

Opublikowano

JAk ja sprawdzic bez podpinania innej??

Opublikowano

hmm tego nie wiem :)

moze pompka działa ale jakis oring czy cos ma wyrobiony i nie daje odpowiedniego cisnienie tak jak piszesz :)

musisz walczyć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.