Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie mam szukac dokladnie pompki do spryskiwaczy?? bo jak sie domyslam jesli gosc mi mowil ze odlaczyl to pewnie ta pompke...

Ona ma w B6 wlasna kostke (zasilanie)??

Opublikowano

Pompka do spryskiwaczy jest w dolnej części zbiornika płynu i ma na pewno własną kostkę zasilającą. Wydaje mi się, że bez ściągnięcia nadkola się nie obejdzie.

pozdr :hi:

Opublikowano

no to jutro bede tam szukal jakiejs kostki :confused4:]

a jesli tam kostka jest odlaczona to raczej wiecej nic po drodze nie ma zeby spryski nie dzialaly z elektryki (mowie o jakis kablach od pompki do sprysku) ??

Opublikowano

Wg mnie najprostrzym sposobem odłączenia sprysków reflektorów jest włąsnie odpięcie kostki od pompki. Drugim (głupim) jest przecięcie kabli w którymś miejscu, trzecim-odłączenie kabli gdzieś w kabinie -> to rozwiązanie odrzucam bo laik na pewno by tego nie zrobił (no chyba że był w ASO i ktoś kto się na tym zna mu to odłaczał). Zawsze możesz zadzwonić do kolesia od którego kupiłeś furmanke i się go spytać co tam pomodził...

pozdr :hi:

Opublikowano

hehe do Belgii nie zadzwonie bo jezyka nie znam :)

Opublikowano

Zajrzyj najpierw do pompki,odepnij nadkole i bedziesz widział czy kostka odpięta.

Opublikowano

Panowie a pompka spryskiwacza pasuje od B5 do B6?

Bo kolega mcm w dziale sprzedam ma do sprzedania cos takiego i nie wiem czy mi podejdzie, ale na niej pisze GM. Hmm ciekawe czy to spasuje

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie a pompka spryskiwacza pasuje od B5 do B6?

Bo kolega mcm w dziale sprzedam ma do sprzedania cos takiego i nie wiem czy mi podejdzie, ale na niej pisze GM. Hmm ciekawe czy to spasuje

Pozdrawiam

JA mam ori pompke do sprzedania.Oddam za 50zl

Opublikowano

wyglada ze pompka podlaczona (niestety bo) nie wiem gdzie teraz dakej szukac :wallbash:

co proponujecie??[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________jest mozliwosc ze gdzies kolo przekaznikow jest odlaczony kabelek czy gdzie mam szukac???? Prosze o pomoc bo nie daj mi to spokoju

Opublikowano

Czy udało się już komuś zamontować te uniwersalne spryski, żeby wyglądały tak jak ori? tj na równi ze zderzakiem? Nie mówię tu o instalacji, chodzi i wygląd.

Opublikowano

a jak sprawdzic czy moze pompka nie jest uszkodzona??

Opublikowano

podpiąć ją na krótko do aku

Opublikowano

do tych co rezali spryski sami>>>>

czy spryskiwacze sa "napedzane" przy pomocy pomki na zbiorniczku do sprysku (tego pod nadkolem) czy maja osobne jakies swoje zasilanie pradowe?? - konkretniej czy ta pompka na zbiorniku pompuje wode z taka sila ze podnosi sie sprysk i psika czy jest jeszcze jakies dodatkowe zasilanie???? [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________podpowie ktos cos ?? :evil:

Opublikowano

Sa dwie pompki z niezaleznym zasilaniem.Jedna do szyb,druga do lamp.

Opublikowano

to wiem ale czy spryski lamp (te bezposrednio pod lampami) maja swoje zasilanie czy wysuwaja sie zasilane sila wody pompowanej z pompki na zbiorniczku. Bo nie wiem czy szukac cos przy spryskach czy moge je wyeliminowac :confused4:

Opublikowano

Wysuwa je ciśnienie wody z pompki

Opublikowano

no i dziekuje juz cos moge odrzucic i szukac gdzie ten baran to odlaczyly!!!!!! :evil:

Opublikowano

Czy jest gdzies w vagu mozliwosc kodowania spryskow?

Modul podaje napiecie tylko przez ulamek sekundy i tu lezy u mnie problem.

Sprobuje jeszcze moduł podmienic.

Opublikowano

A ja rowniez mam do Was pytanie. Zakupilem uzywany samochod, A4 b7 i jest on na bi-xenonach. Jak wlaczyc spryskiwacze reflektorow? Probowalem juz chyba wszystkiego, moze to po prostu z nimi jest cos nie tak?

Opublikowano

Zapal światła i przytrzymaj manetkę spryskiwaczy szyb przez dłużej niż 2 - 3 sekundy :wink4:

No chyba, ze to nie działa to masz już problem i musisz szukać co jest grane :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.