Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc w temacie zbiorniczka czesci dolnej do spryskiwaczy reflektorow, poniewaz dostaje juz bialej goraczki. Posiadam B6 z silnikiem AVF. Zakupilem zbiornik do ksenonow, Pan oczywiscie wedlug ETKI znalazl i niestety dol jest za szeroki musialbym chlodnice wyrzucic. Pojechalem ponownie i wymieniono mi na inny, byl podobny, ale dol takze jest za szeroki. Oryginalnie mam nr 8E0 955 451 AG (na jedna pompke bez spryskow reflektorow).

Prosze o dokladny mr tego zbiorniczka.

8E0955453AH zbiorniczek 0,65l dla spryskiwaczow relflektorow

8E0955453AQ zbiorniczek 1,1l do pojazdów bez spryskiwaczy reflektorow

cyt.z etki"zastosuj tez" 8E-2-290000 N 020 025 1 443 955 465

Mialem z koncowka AP i z koncowka AK ten pierwszy w ogole nie pasuje inne ksztalty, a ten drugi (AK) na samym dole jest za szeroki.

Zdjecia ponizej. Potzrebuje taki ksztalt jak AG tylko do spryskow

http://img241.imageshack.us/my.php?image=zbiornikmv4.jpg

juz nie bardzo wiem o co ci chodzi

W etce sa tylko te dwa numery pod pozycja nr 30

9fb197cfeba929f4.jpg[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 11:58_________________________________________________ znalazlem jeszcze kilka innych zbiornikow :good:-jak bedzie dzialal hosting zdjec to wkleje tutaj scana[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 12:47_________________________________________________8b81c4275c1cf1b2.jpg

ponizej jest jeszcze jeden numer ktorego nie widac na zdjeciu

oto on :8E0955453AP sa przy nim rozne kody silnika ale nie ma ani awx czy tez avf[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 14:02_________________________________________________nie mam pojecia po co jest zbiornik nr 30 skoro jest numer 14 :wallbash: o co w tym chodzi wie ktos ?

Powoli zaczynam dochodzic. Bylem tez w serwisie. Tak jak piszesz wyzej. Ten z nr 30 najprawdopodobniej bedzie pasowal do mojego. Jest t dostawka tylko jak ona ma byc polaczona z glownym zbiornikiem. (tego nawet u mnie w VW nie wiedza). Odpowiedz na Twoje pytanie odnosnie po co 30 jak jest 14 nastepujaca. Do mojego nie wchodzi ten z 14. Musialbym chlodnice przestawic :-).

Problem bede mial kolejny ze spryskami, poniewaz nie bedzie mozliwosci wprogramowania najprawdopodobniej w koputer ksenona, zeby spryski dzialaly jak w ori po przytrzymaniu, poniewaz fabrycznie nie ma instalacji. Bedzie trzeba mostkowac z szybami. O regulacji z kabiny nie wspomne.

Walcze dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wynikaloby ze jedne a4 maja zbiornik nr 14 a drugie tylko 30? Sa auta ktore maja jednoczesnie 14 i 30?

nie wiem po co to skoro i 14 i 30 spelniaja to samo zadanie.

Nie wprogramujesz do komputera spryskiwaczy bo nie masz autopoziomowania xenonow ktore jest scisle powiazane ze spryskiwaczami lamp.W ogole dziwie sie ze masz checi i czas na zajmowanie sie czyms takim a i tak nie bedzie to zrobione tak jak powinno.[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:03_________________________________________________

Prosze o pomoc w temacie zbiorniczka czesci dolnej do spryskiwaczy reflektorow, poniewaz dostaje juz bialej goraczki. Posiadam B6 z silnikiem AVF. Zakupilem zbiornik do ksenonow, Pan oczywiscie wedlug ETKI znalazl i niestety dol jest za szeroki musialbym chlodnice wyrzucic. Pojechalem ponownie i wymieniono mi na inny, byl podobny, ale dol takze jest za szeroki. Oryginalnie mam nr 8E0 955 451 AG (na jedna pompke bez spryskow reflektorow).

Prosze o dokladny mr tego zbiorniczka.

8E0955453AH zbiorniczek 0,65l dla spryskiwaczow relflektorow

8E0955453AQ zbiorniczek 1,1l do pojazdów bez spryskiwaczy reflektorow

cyt.z etki"zastosuj tez" 8E-2-290000 N 020 025 1 443 955 465

Mialem z koncowka AP i z koncowka AK ten pierwszy w ogole nie pasuje inne ksztalty, a ten drugi (AK) na samym dole jest za szeroki.

Zdjecia ponizej. Potzrebuje taki ksztalt jak AG tylko do spryskow

http://img241.imageshack.us/my.php?image=zbiornikmv4.jpg

juz nie bardzo wiem o co ci chodzi

W etce sa tylko te dwa numery pod pozycja nr 30

9fb197cfeba929f4.jpg[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 11:58_________________________________________________ znalazlem jeszcze kilka innych zbiornikow :good:-jak bedzie dzialal hosting zdjec to wkleje tutaj scana[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 12:47_________________________________________________8b81c4275c1cf1b2.jpg

ponizej jest jeszcze jeden numer ktorego nie widac na zdjeciu

oto on :8E0955453AP sa przy nim rozne kody silnika ale nie ma ani awx czy tez avf[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 14:02_________________________________________________nie mam pojecia po co jest zbiornik nr 30 skoro jest numer 14 :wallbash: o co w tym chodzi wie ktos ?

Powoli zaczynam dochodzic. Bylem tez w serwisie. Tak jak piszesz wyzej. Ten z nr 30 najprawdopodobniej bedzie pasowal do mojego. Jest t dostawka tylko jak ona ma byc polaczona z glownym zbiornikiem. (tego nawet u mnie w VW nie wiedza). Odpowiedz na Twoje pytanie odnosnie po co 30 jak jest 14 nastepujaca. Do mojego nie wchodzi ten z 14. Musialbym chlodnice przestawic :-).

Problem bede mial kolejny ze spryskami, poniewaz nie bedzie mozliwosci wprogramowania najprawdopodobniej w koputer ksenona, zeby spryski dzialaly jak w ori po przytrzymaniu, poniewaz fabrycznie nie ma instalacji. Bedzie trzeba mostkowac z szybami. O regulacji z kabiny nie wspomne.

Walcze dalej.

odnosnie pytaia jak polaczyc dostawke -popatrz na ostatni rysunek i znajdz nr 11 -w to miejsce przychodzi krociec dostawki :)

dostawka gorna ma numer 8E0955453AQ jest taka sama do kazdego typu nadwozia wiec nie potrzebujesz innej ale aby ja polaczyc ze zbiornikiem nr 14 trzeba miec wlasnie czesc nr 11 "pierscien uszczelniajacy" o nr 8E0955465B

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ten duzy zbiornik 30 masz ok a chcesz kupic 14 tak ?

Mozna by bylo kupic zbiornik 30 z dwiema pompkami jedna do spryskow druga do szyb ale pewnie taki ci nie wejdzie jesli dobrze mysle.Przygladalem sie tez temu zbiornikowi 30 i rzeczywiscie nie widac jak jest polaczony z nr 14 ale na twojej fotce widac ze jest on polaczony z tym duzym zapewne na jakis zaczepach.Mysle ze jest do niego poprowadzony elastyczny przewod-wlewajac plyn do duzego zbiornika plyn przelewa sie tez wezykiem do malego.Mysle ze tak to dziala ale glowy nie dam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ten duzy zbiornik 30 masz ok a chcesz kupic 14 tak ?

Mozna by bylo kupic zbiornik 30 z dwiema pompkami jedna do spryskow druga do szyb ale pewnie taki ci nie wejdzie jesli dobrze mysle.Przygladalem sie tez temu zbiornikowi 30 i rzeczywiscie nie widac jak jest polaczony z nr 14 ale na twojej fotce widac ze jest on polaczony z tym duzym zapewne na jakis zaczepach.Mysle ze jest do niego poprowadzony elastyczny przewod-wlewajac plyn do duzego zbiornika plyn przelewa sie tez wezykiem do malego.Mysle ze tak to dziala ale glowy nie dam :tongue4:

:-) Ten na zdjeciu co wkleilem link jest nr 14, ale z inna podstawa niz przedstawia rysunek w ETka. Jak przygladniesz sie dobrze zobaczysz roznice. Nr 30 musze dokupic zeby miec druga pompke do spryskow. Zamowie (czas oczekiwania 7 dni) i wtedy sprawdze jak to obsadzic.

P.S. Szkoda, ze nie pasuje ten, ktory przedstawia ETKA z koncowka .....AK. Wtedy nie byloby klopotu, poniewaz on jest jednoczesciowy na dwie pompki, no ale niestety chlodnicy nie bede wymienial zeby zmiescic go.

Dzieki za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber mozesz opisac jak wyglada podlaczenie tego??

hmmm nowy własciciel mojej B6-stki podpinał aby działały ale z tego co wiem to był w ASO zapłacił coś ok 250 zeta i mu wszytsko działą jak w ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy naprawde nikt nie podlaczal spryskow??Na dniach bede montowal zderzak i nie mam pojecia ak spryski podlaczyc.... :kwasny:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 11:40_________________________________________________http://www.allegro.pl/item515227734_zbiornik_spryskiwaczy_audi_a4_8e0_2003_rok_xenon.html

Czy ten zbiornik podejdzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien byc dodatkowy zbironiczek którego przy tym nie widze :gwizdanie:

było gdzies na forum o tym :mysli: zaraz cos poszuakm[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 23:53_________________________________________________

8e0955453ahkopiafx9.jpg zaznaczony dodatkowy zbiorniczek z pompką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki!!! :good: :good:

Zabieram sie za szukanie takiego.Dowiedziales sie moze od znajomego jak wygladalo podlaczenie spryskow w serwisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki!!! :good: :good:

Zabieram sie za szukanie takiego.Dowiedziales sie moze od znajomego jak wygladalo podlaczenie spryskow w serwisie??

wiem tylko jaki koszt , jego nie ma w ASo bo ma urlop do 15 stycznia :gwizdanie: a nie mozesz podjechac do ASo by Ci to założyli ? koszt coś ok 250 zeta

ps. zapytaj w ASO o cene bo do Swojego zbirniczka mozesz dokupic tylko ten dodatkowy oraz pompke nie musisz kupowac całości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj jest pekniety, wiec i tak musze kupic.Po nowym roku przejade sie do aso i pogadam.

Najbardziej mnie dziwi,ze nikt na forum sam sie tym nie bawil... :shocked:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 00:26_________________________________________________Posiada ktos nr katalogowy zbiornika??

Sprawdze w serwisie ile kosztuje kompletny z pompkami zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik do xenonów (0,65L)

8E0 955 453 AH (8E0955453AH)

55zł brutto

pompka :

3B7 955 681 (3B7955681)

160zł

http://www.a4-klub.pl/smf/all_xenony_problem_naglasniany-t18351.0.html;msg283670#msg283670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kompletny zbiornik od B7 podejdzie??[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 15:01_________________________________________________Ile tego jest...Na alllegro jest tyle tego i kazdy inny :disgust: :disgust:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 15:35_________________________________________________No i zamowilem w serwisie.Koszt to:

-zbiornik na szyby 90zl

-zbiornik dodatkowy 40zl

-pompka pod lampy 160zl

-wtyczka-40zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktory trzeba kupic.Kupilem dwa do szyb i do spryskow i nie pasuje.Dol jest za szeroki.Ktory mam zamowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktory trzeba kupic.Kupilem dwa do szyb i do spryskow i nie pasuje.Dol jest za szeroki.Ktory mam zamowic?

Masz jeden główny zbirniczek do sprysków a jak masz xenon to jest dokładany do głównego mniejszy zbiorniczek :gwizdanie:

było juz na forum .... zaraz poszukam i Ci tutaj wkleje fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie 2 zbiorniki kupilem,i na dole jest za szeroki.Chyba ten od spryskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie 2 zbiorniki kupilem,i na dole jest za szeroki.Chyba ten od spryskow.

no to wrzuc fotke jaki kupiłes ten zbirniczek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...