Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] rabio bez czinczów a podłączenie wzmaczniecza.


emilmuha

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna ale to wyjdzie wielkie druciarstro :)

Podłaczasz przewody głosnikowe do wzmacniacza i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to dla Ciebie dobra czy zla wiadomosc ale do modelu London (jak i chyba wszystkich modeli Blaupunkta) mozna podlaczyc wzmacniacz/wzmacniacze poprzez wyjscia niskiego napiecia .Blaupunkt nie stosuje w swoich modelach (nie wiem czy wszystkich) wyjsc typu RCA/CHINCH tylko kostke miniISO.Spelnia identyczna role jak wyjscia RCA w radioodtwarzaczach innych firm. Koszt kostki miniISO w zaleznosci od wersji od 10zl do 40zl.

Mozna ale to wyjdzie wielkie druciarstro :)

Podłaczasz przewody głosnikowe do wzmacniacza i tyle :)

Obawiam sie ze jezeli ktos niezorientowany zastosuje sie do tego co napisales moze sie troszke zdziwic :blink: . Warto byloby wspomniec do jakich wejsc we wzmacniaczu ma podlaczyc te przewody :). Nie wspomne juz o tym ze nie wszystkie wzmacniacze posiadaja takie wejscia a jakosc dzwieku przy tej metodzie pozostawia wieeele do zyczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację, dlatego napisałem,ze wyjdzie z tego druciarstwo (i mozna też uszkodzić wzmacniacz) i dlatego nawet nie pisałem jak

Jakość mierna i trzeba mieć odpowiednie wejścia we wzmacniaczu lub dorobić wtyki chinch do przewodów.

Nie posiadam instrukcji do tego radia i nie wiedziałem, ze ten model "zasili" wzmacniacz w sposób jaki opisaleś

Pytanie było czy sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Watson w Blaupunktach najczęściej potrzeba przejściówki z kostki na RCA osobno w sprzedaży.

Jak nie posiadasz instrukcji do tego radia znajdziesz ja na streonie www.blaupunkt.pl w dziele serwis.

Tam znajdziesz dokładny opis kostek i info jak podłączyć wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wzmacniacze oprócz wejść chinch, mają specjalne wejścia które pozwalają go podłączyć za pomocą wyjść głośnikowych z radia. Ja kiedyś tak u siebie miałem, to była taka mała kosteczka z czterema kabelkami wpinana do wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...