Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

mowisz o E9X ? . to sie zgadzam A4 B8 ma ladniejsze wnetrze , ale pozycja za kierownica

w beemce tez sie fajnie siedzi ale mnie osobiscie przeszkadza podlokietnik tunela srodkowego.W B8 jest to kapitalnie rozwiazane.Do tego B8 ma faktycznie fajna pozycje za kierownica fajna konsole i zegry no i prowadzenie w porownaniu do B6/7 to inna galaktyka.Z wygladu nie kazdemu musi siepodobac ale birac pod uwage ze somochod odbierasz prowadzac go i siedziec w srodku mimo faktycznie slabszych materialow zdecydowanie wygrywa.Co do Merca tez sie zgadzam z wygladu najladniejsze auto z calej trojki , w sordku awaria :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:17_________________________________________________U mnie dzis tez byl Mikolaj........

p1060203f.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulerer! Zobaczysz jak zapodasz Shielda to prawie jakbys program zrobil! Odrazu 50km wiecej! :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, widzę, że zacząłeś uczyć się na pamięć nazw tych specyfików :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka miala isc pewnie do Makkiego , ale sie mikolajowi popitolilo i przyszlo do mnie :wink4: Ja nie mam pojcia co tam jest jakis Vax mam nadzieje ze do samochodu... ... :polew::wink4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 15:32_________________________________________________Dziś zapodałem Shield'a i resztę bajerów z zestawu Swissvax Entry Collection.

Powiem tak , odkryłem nowy świat pielęgnacji samochodu :shocked: aplikacja środków , i efekt końcowy to faktycznie zupełnie inna liga.Jeżeli ktoś ma mieszane uczucia co do wydania 1000zl na kosmetyki samochodowe ( a sam je miałem i w sumie kupiłem to pod wpływem impulsu ) mogę bez wahania polecić.Niestety jest i druga strona medalu , powinni w opakowania dawać tez maszynę do cofania w czasie , zeby później nadrobić te 4 , 5 godzin.W 3 godziny ledwo zrobiłem blachy bez dachu bo mam boksa , nie dotykając reszty.Zazdroszczę tym którzy maj tyle czasu ze mnoga sobie poświecić 10 godzin na mycie i pielęgnacje samochodu, niestety to nie dla mnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , odkryłem nowy świat pielęgnacji samochodu :shocked: aplikacja środków , i efekt końcowy to faktycznie zupełnie inna liga.Jeżeli ktoś ma mieszane uczucia co do wydania 1000zl na kosmetyki samochodowe ( a sam je miałem i w sumie kupiłem to pod wpływem impulsu ) mogę bez wahania polecić.

:decayed: :decayed: :decayed: witamy w klubie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiesty , auto w sumie nie jest juz czaren bo wszystko sie w nim odbija.Nie wiem czy dam rade zrobic fotki bo ma jutro padac , a dzis nie dalem rady bo uciekalem przed deszczem.

Zastanawiam sie tylko co ile trzeba tego Shielda nakladac aby zapewnial odpowiednia ochrone?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:17_________________________________________________

Turdzi zapodaj fotki jaki efekt po głaskaniu Shieldem

jak prosiles , ale w sumie na fotkach niewiele widac bo auto nowe to i lakier nowy wiec ma lady polysk.Na zywo wyglada lepiej.

p1060213f.jpg

p1060215r.jpg

p1060219y.jpg

p1060224uu.jpg

p1060225n.jpg

p1060227r.jpg

p1060228g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby sa tylko z praktycznego punktu widzenia , czesto jezdze zapakowany a tak to nie widac ze sie ma rumunie w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki jakos dziwnie zrobiles bo ten czarny lakier jest jakis bez polysku

a powinno byc lustro :cool1: zwykly AG AquaWax i szmatka :decayed:

030720112405.th.jpg

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 19:20_________________________________________________ps. u mnie tez byl chyba ten sam mikolaj :decayed:

190720112774.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka pogoda i totalny brak czasu wiec cykalem na szybk w niedzyczasie , w sumie to tylko pierwsze zdjecia cos tam pokazuje , reszta byla robiona pod slonce a wiec auto w cieniu od strony aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

podobno ori http://allegro.pl/felgi-audi-a7-a8-a5-q5-rs5-21-oryginalne-i1712579847.html

aby nie było ot. mi tam bagażnik się podoba :) jak nie miałem do końca przekonania co do B8 to patrząc na Twoje auto się przekonałem :) piękna jest :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niger konkretny :decayed::naughty: tylko po co Ci mody typu soft, turbo skoro za szybko nie jeździsz i priorytetem u Ciebie jest niskie spalanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro za szybko nie jeździsz i priorytetem u Ciebie jest niskie spalanie :wink4:

a skad Ty tanie wnioski wytrzasnales? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...