Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ja chce 993 turbo :) ale to chyba nie dam rady bo taka kase za stare auto..to trzeba miec kilka w garazu...gdzie to ujezdzac na codzien..zal..

997 trzeba bedzie szukac w 4S...bo 996 jest brzydkie i wogole.. :decayed:

Widac Ci z Woli maja podobne gusta :wink4: :wink4: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja nie z Woli , tak jak i ty pewnie dlatego , wola jezdzi 997 :decayed: BTW 993 turbo to chyba najladnieszy prosiak ever :cool1:

Opublikowano

Cena zabija..ale ma jedna super zalete...ladnie utrzymywana nie straci na wartosci jak te nasze nowsze wynalazki..bardzo mi sie to podoba.... :naughty:

Mialem szczescie sie przejechac za kolkiem...wiecej nie potrzebuje :decayed:

Sa tez minusy..grzeje to od silnika strasznie..a klimatyzacja w tych latach to troche inna bajka..

Coz tak to jest ja masz taki agregat za plecami chlodzony powietrzem..to nie jest komfortowy samochod

Opublikowano
  • Autor

racja , ale takim tez bym nie pogardzil :wink4:

PICT0122.jpg

Opublikowano

993 turbo sztosik bez dwóch zdań.. chociaż 997 gt3 rs mkII bym wolał bardziej :polew: [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 09:17_________________________________________________jerry_seinfeld_porsche_993_911_turbo_s_4-568-426.jpg

Opublikowano
  • Autor

miodzio :cool1:

Opublikowano

Moj sas

racja , ale takim tez bym nie pogardzil :wink4:

PICT0122.jpg

Moj sasiad taka miał..na sliskim uderzył w latarnie i spadła na niego.. ;(

Rok 1993 964 Turbo koniec produkcji...piekna była.. :kox:

No i ta 993 turbo przepiekna!

Opublikowano
  • Autor

Moj sas

racja , ale takim tez bym nie pogardzil :wink4:

PICT0122.jpg

Moj sasiad taka miał..na sliskim uderzył w latarnie i spadła na niego.. ;(

Rok 1993 964 Turbo koniec produkcji...piekna była.. :kox:

jestes pewien ze taka bo to nie jest zwykle Prosie tylko RUF :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jutro bedzie prawdziwy test spalania , do zrobienia w sumie z 1500 km , po kretych gorzystych drogach.Ostatnio w tych samych okolicach GTek spalil mi prawie 11 litrow , jezeli zejde z 9l bedzie super.

Opublikowano

jestes pewien ze taka bo to nie jest zwykle Prosie tylko RUF

napewno RUF :mysli: od którego roku/modelu zniknął znaczek porsche z maski ?

musze chyba uzupełnić wiedze w końcu nastepna będzie Panamera turbo s :kox:

Turdzi, 1500 po kretych drogach :kox:

Opublikowano

musze chyba uzupełnić wiedze w końcu nastepna będzie Panamera turbo s :kox:

A mówią że bieda.. :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Turdzi[/b], 1500 po kretych drogach

aaa taka tam drozka......

stream_file.asp?iEntityId=1922

:wink4:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina:

przeprowadzam sie do NO.

Opublikowano

:shocked: Ale widoki. Gdzie się wybierasz? Na wakacje?

Opublikowano

stream_file.asp?iEntityId=1922

piekna trasa

9L - da radę :mysli: ? moimi zwłokami prze Chorwacje 10L wziął- tyle że tu już całkiem inna bajka.

Opublikowano

O masakra ale trasa !!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :blink:

jak to mówią, ukształtowanie terenu bez szału, norwedzy na płaskim nie dali by rady.. :naughty:

Gdzie się wybierasz? Na wakacje?

a co za różnica, byle jechać :wink4:

hamulce dostaną konkretnie z góry jakby się chciało grubiej pojechać to może się w pewnym momencie okazać że tylko na skróty jest opcja :decayed:

Opublikowano

oj na takie drogi to dobry gwint plus skręcenie porządne i jaaazdaaa :)... oj szkoda że nie ma takich dróg u nas... chętnie bym pojeździł po takiej drodze na KW swoim :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.