Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16b3f4b8eacc0d95.jpg

EOT na tych felach A5 całkiem fajnie siedzi i ET dobre, w tle moje ex Biseven

Opublikowano
  • Autor

te tez sa super

Opublikowano

nawet kolor odpowiada w tym A5 :decayed:

Opublikowano

Audi ma jednak tragicznie podobierane ET do swoich modeli :rolleyes:

to mało powiedziane - jak założe zimowki to wrzuce zdjecie z orygianlnymi 18tkami.

masakra jakas jest - kola "wpadaja" w blotniki i wyglada jakby ktos bude Q7 zalozyl na podloge od malucha :wallbash:

Opublikowano

Turdzi: Mala przestroga jezeli chodzi o czarny kolor :)

Zdjecie dnia, Oh happy days!

c68daf7e6c818443.jpg

Opublikowano

o kuźwa jaki efekt genialny!

Makki masz PW ode mnie.

Opublikowano

Makki efekt mega :kox: :kox: :kox:. Jakie środki poszły? i jaką techniką?

Opublikowano
  • Autor

Turdzi: Mala przestroga jezeli chodzi o czarny kolor :)

Zdjecie dnia, Oh happy days!

c68daf7e6c818443.jpg

zanim moj bedzie tak wygladal to mysle ze mam jeszcze ze 3 lata :wink4:

Opublikowano

o kuźwa jaki efekt genialny!

Makki masz PW ode mnie.

Odpisalem.

Makki efekt mega :kox: :kox: :kox:. Jakie środki poszły? i jaką techniką?

No sam jestem mega zadowolony.

Nie bedziemy Pawlowi zasmiecac watku.

O tym mozna pogadac w dziale kosmetyki

zanim moj bedzie tak wygladal to mysle ze mam jeszcze ze 3 lata :wink4:

Ta jasne :)

Dobrze ze Audi ma zazwyczaj twarde lakiery bo to cos co teraz poleruje to japonczyk, ktorego nie problem porysowac nowa mikrofibra za 50zl! :(

Opublikowano
  • Autor

Ta jasne :)

Dobrze ze Audi ma zazwyczaj twarde lakiery bo to cos co teraz poleruje to japonczyk, ktorego nie problem porysowac nowa mikrofibra za 50zl!

wystarczy ze nie chodzisz codziennie z latarka kolo auta :wink4:

Czarny jest lakierem na ktorym wszystko widac i wysuje sie nawet jak nie niego patrzysz :rolleyes:

Sa wiec dwie rzeczy ktore mozna zrobic ,albo sie zamartwiac i zwariowac , alebo przejsc na tym do porzadku dziennego i jak bedzie juz slabo to za dwa trzy lata zrobic jakas korekte.

Opublikowano

kuredu , ale w ogloszeniu napisane ze to orginal :mysli:

Ufffff udalo sie , kola zimowe zakupione , ale szczerze zakup felg u handlarzy z allego to jakis koszmar......... :rolleyes:

Zakupione 17 ale z malym trikiem bo sa to kola z A5/A4 Allroad , 17x7.5 ale z fajnym ET28.Pasuja idealnie w nadkola B8 i mysle ze przez to beda o wile fajniej wygladac niz schowane 18 cali.

zimowe.jpg

29526448717.jpg

29647688273.jpg

292067329262.jpg

zdjcie0182e.jpg

zdjcie0184t.jpg

bardzo fajne zimówki - moje dość mocno są schowane w nadkola - pewnie będę jakiś dystansik zakładał

Opublikowano

Turdzi: To teraz kup sobie jeszcze takie zimowki jak tutaj:) nokian hakkapeliitta r - bez kolcy..

zdjcie0182e.jpg

Bede cos takiego kupowal teraz na zime w Norwegii. A to co mialem zostanie mi na wyjazdy Polska-Niemcy-Dania itp

Opublikowano
  • Autor

pewnie kupie na przyszly rok , w tym roku zjezdze te co sa na felgach.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 17:23_________________________________________________Patrz Makki jaka ironia , jak kupowalem auto to na rynku wtornym nic nie bylo a jak kupilem to oczywiscie zacza sie wysyp.

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30502596

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30229884

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=30511366

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30510018

ale przyznam szczerze ze ceny 3.0 TDI w NO sa chore :rolleyes:

Opublikowano

Chore - to mało powiedziane za 2-letnie A4 średnio 300.000pln to dużo (nie ważne ON czy Pb)

Opublikowano

jak kupowalem auto to na rynku wtornym nic nie bylo a jak kupilem to oczywiscie zacza sie wysyp.

skad jak to znam... zawsze sie wtedy znjadize fajniejszy kolor, specyfikacja lub cena... :disgust:

ja po zakupie przestalem przegladac ogloszenia, bo po co się wkur.wiac :)

Opublikowano
  • Autor

Typowe.....

Ok jestem w PL i tak na szybko napisze auto na trasie spisalo sie za***iście , zrobione 1400 km jazda miedzy 150-180 z boksem i calym zladowanym autem.Spalanie na MMi 8,7 na stacji 8.9 :shocked: makki u siebie mail 8.8 na podobnej trasie ......i po co komu diesel :decayed:

Opublikowano

Typowe.....

Ok jestem w PL i tak na szybko napisze auto na trasie spisalo sie za***iście , zrobione 1400 km jazda miedzy 150-180 z boksem i calym zladowanym autem.Spalanie na MMi 8,7 na stacji 8.9 :shocked: makki u siebie mail 8.8 na podobnej trasie ......i po co komu diesel :decayed:

Heheh. Powodzenia w PL i uwazaj na dziurki..

Mnie mozliwe ze i duzo pali na trasie DK-DE-PL ale DK robie do 160km/h, DE ile fabryka daje a w PL to zalezy od drogi.. :(

Za to Ty masz kola rowerowki w porowaniu do moich pimp 20inch.. :naughty:

Opublikowano

Ja ostatnio na 1200km miałem srednie 8,0 na fisie..ale jechałem tylko z jednym pasazerem.Inna sprawa ze fragmentami i 240 szedłem..

Goniłem naprawdę dość mocno..

Opublikowano
  • Autor

Heheh. Powodzenia w PL i uwazaj na dziurki..

Mnie mozliwe ze i duzo pali na trasie DK-DE-PL ale DK robie do 160km/h, DE ile fabryka daje a w PL to zalezy od drogi.. :(

Za to Ty masz kola rowerowki w porowaniu do moich pimp 20inch..

jasna sprawa ale tymczasowo a4 grzeje garaz bo mam impreze na trasy i punto 1.1 na miasto :decayed:

pawel 1380 masz PW :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 21:21_________________________________________________zajebiscie zrobilem ledwo 10km po krakowie ......... dzis umylem auto , patrze a tu z przodu uj***na felga i przecieta opona :wallbash:

Krakow nigdy nie grzeszyl dobrymi drogami ale to co sie traz dzieje to jest normalnie skandal.

Zawsze sie dziwilem po co komu SUVy ale w takim miescie to koniecznosc i to najlepiej na kolach od traktora :rolleyes:

Opublikowano

Felge zrobi Ci Czaja bez sladu na wpyłce...

A z opony chyba powietrze nie zeszlo tylko ja drasnąłeś na boku no nie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.