Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co ci szkodzi spróbować. Wielkie pieniądze to nie są. Jak ci w realu nie bedzie pasować to ściągniesz za dwa dni naklejki. Nie przekonasz sie na własnej skórze to nie będziesz wiedział. Ja bym spróbował z czystej ciekawości.

Opublikowano

zrób różowe dekory i będzie jak murzynka :) ew. coś takiego zapodaj:

8949c4ee315873e9.jpg

Opublikowano
  • Autor
:polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 22:18_________________________________________________dzis doszlo z cyklu male a cieszy mianowicie needle sweep i lap timer - i tu maly bonus o ktorym zapomnialem temp. olaju :notworthy:
Opublikowano

temp olayu na FISie wyświetla ?

Opublikowano
  • Autor

tak , ale musze miec wlaczony na FISie lap timer.

Opublikowano

kurfa ale język sobie zmień bo do norkowego to niepodobne :polew:

Opublikowano

przecież to filmik nie z jego auta, poza tym to automat :decayed:

Opublikowano

a ja to na serio pisałem ? japoński fajny jest :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak ktos zauwazyl to ne moje :wink4:

Opublikowano

Pawel: Przerwalo nam rozmowe ale tutaj tak caly czas przez pogode.

Nie wiem jak dlugo bedzie promocja w Swissvax ale jak cos chcesz to zamawiaj asap bo 20% to juz fajny rabat :)

Opublikowano
  • Autor

przrwalo bo wjechalem do tunelu :) , no faktycznie 20% to juz fajna sprawa.Cos sobie kupie na gwiazdke :)

Opublikowano

dzis doszlo z cyklu male a cieszy mianowicie needle sweep i lap timer - i tu maly bonus o ktorym zapomnialem temp. olaju :notworthy:

no prosze Cie.... dopiero teraz?!

Przeciez to jest pierwsza rzecz ktora kazdy szanujacy sie rezacz powinien zrobic w pierwszym dniu osiadania nowej fury :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no niestety nie mam kabelka i nikogo w okolicy kto by mi to wczesniej ogarnal.

Opublikowano

no niestety nie mam kabelka i nikogo w okolicy kto by mi to wczesniej ogarnal.

to jak bedziesz w polszy do zapraszam na kafke :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy bede w Swieta w stolicy , ale jak kiedys bede w okolicy chetnie wpadne :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 22:37_________________________________________________Dzis pare spostrzezen z obserwacji temp. oleju.

Przy temp. w garazu 10 -12 stopni i odpaleniu po nocy potrzeba ok 5 min jazdy 70-80 kmh zeby temp. w ukladzie chlodzenia osiagnela 90C podczas gdy tem. oleju osiaga ledwo 60C.Potrzeba kolejnych 4-5 min aby wzosla to ok 90 a wiec tak na dobra sprawe po 10 min jazdy mozna dopiero pozadnie odkrecic.To oczywiscue dotyczy B8 w benzynie.

Opublikowano

Czyli w porównaniu do 3.0 tdi różnicy nie widzę :tongue4::wink4:

Opublikowano

Czyli w porównaniu do 3.0 tdi różnicy nie widzę :tongue4::wink4:

A ja nie widzę różnicy w porównaniu do 4.2 TDI ;-)

Opublikowano

PS. mamy grupę marzeń EU2012 :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to widac wieksze TDI grzeja sie szybciej bo oba 2.0 TDI byly zagrzane po 15 km jazdy w zimie :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 19:45_________________________________________________dzisiaj spadl snieg i w koncu pojechalm sobie poupalac.

B8 na sniegu jest rewelacyjne , ale to co najfajniesze to dobrze miec znow benzyne pod maska.Na takie upalanki przelozenia TDI to jest jednak porazka.

Opublikowano

a jak sytuacja z tym braniem oleju u Ciebie wygląda? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.