Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

nie bez boxu , do promu w szwecji lecialem jakis 50-70 km caly czas 220+ i zdazylem doslownie w ostatniej

Do Karlskrony? Kurde, odwazny jestes :) Mnie ostatni mandat w Szwecji 4300SEK troche nauczyl. Szwedy z helikopterow mierza przeciez tez.

Ale jak Ci nic nie mignelo to bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Helsingborgu , no bylo szybko ale nie mialem wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi

Do Helsingborgu , no bylo szybko ale nie mialem wyboru.

Trzeba było wyjechać wcześniej... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic by to nie dalo bo bym utknal w korkach w Oslo :wink4: musze prom wczesniejszy kupowac chyba zeby wyjechac z przed 15.30 a potem zeby wiekszosc trasy leciec w nocy lub nad ranem , bo to co sie dzieje na A4 kolo Wroclawia to jest jakas masakra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic by to nie dalo bo bym utknal w korkach w Oslo :wink4: musze prom wczesniejszy kupowac chyba zeby wyjechac z przed 15.30 a potem zeby wiekszosc trasy leciec w nocy lub nad ranem , bo to co sie dzieje na A4 kolo Wroclawia to jest jakas masakra :wallbash:

samemu to sobie można nawet stać, gorzej jak mała pociecha z tyłu przestanie być tym zachwycona.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoloty przestały latać z Oslo do Krakowa ? :mysli:

Turdzi musi czasami sie ruszyc autem z oslo w cywilizowany swiat motoryzacji zeby mu sie ten tfsi w miescie nie zamulil :)

Kiedy wracasz z PL?

Moze bys sie wybral ze mna na ferdinandicefestival.no?

1500NOK za jazde 3 dni do bolu + nocleg za okolo 500NOK na dobe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dawno sie tam chcialem wybrac ale termin mi calkowicie nie lezy :confused4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 10:56_________________________________________________kurcze moze bym sie zjawil w sobote albo niedziele , ale najlepiej pozyczyl bym samochod na miejscu :gwizdanie: musze sie dowiedziec jakie sa opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dawno sie tam chcialem wybrac ale termin mi calkowicie nie lezy :confused4:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 10:56_________________________________________________kurcze moze bym sie zjawil w sobote albo niedziele , ale najlepiej pozyczyl bym samochod na miejscu :gwizdanie: musze sie dowiedziec jakie sa opcje.

Termin troche nie halo dla mnie tez ale jakbym sie spial to moze dam rade. Wracam w czwartek wieczorem z morza wiec na piatek bym tam moze byl.

Tez myslalem o pozyczeniu auta ale swoim tez chce pojezdzic. Z tego co wiem to tor bedzie naprawde dobrze przygotowany i szeroki wiec nie ma co sie bac.

Moze bialas vs czarna wdowa? :naughty::wink4:

No i specjalnie na ten zlot chce kupic GoPro Hero2 bo bedzie co nagrywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie napisalem im maila i czekam na wiadomosc , ja z calego weekendu odpadam jak cos tylko jeden dzien.Swoim za bardzo nie pojezdze bo musial bym zainwestowac w nowe zimowki.Jezli maja taka mozliwosc chetnie bym pozyczyl jakies EVO czy Subaru czy cokolwiek innego tam maja.wdowa to sobie moge przejcechac co najwyzej rekreacyjnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo cala kase na olej wydalem :wink4: , juz za chwilke , juz na momencik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi święta minęły a wydechów nie widać... :gwizdanie: :decayed:

może się złozy tak ze prezentacja nastąpi w Kraku na Spocie Czwartkowym :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki jest plan ale zobaczymy o ktorej wroce.

Dzis zmienialem olej w Autospecjalu i przyznam szczerze ze obsluga salon na najwyzszym swiatowym pozniomie.Beltowski to jakas kpina jest.Nie wiem jak z kompetencja ale sam serwis to przyjemnie az tam zrobic :good:

Przy okazji pozdrawiam kolega w czarnej B7 spotkanej na alejach z podkladkami klubowymi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki jest plan ale zobaczymy o ktorej wroce.

Dzis zmienialem olej w Autospecjalu i przyznam szczerze ze obsluga salon na najwyzszym swiatowym pozniomie.Beltowski to jakas kpina jest.Nie wiem jak z kompetencja ale sam serwis to przyjemnie az tam zrobic :good:

Przy okazji pozdrawiam kolega w czarnej B7 spotkanej na alejach z podkladkami klubowymi :hi:

spotkales KERCZI-ego :) bo własnie mi pisze :kox:

co do AutoSpeciala to jakoś my mamy zupelnie inne zdanie na ten temat , Bełtowski zdecydowanie ma lepsza opinię :gwizdanie: sam tam serwisuje auto od 10 lat :wink4:

Oczywiscie każdy ma wpadki ale jakos Bełtowski ma ich mniej :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15925.0

Zresztą kazdy jedzie gdzie mu pasuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do AutoSpeciala to jakoś my mamy zupelnie inne zdanie na ten temat , Bełtowski zdecydowanie ma lepsza opinię :gwizdanie: sam tam serwisuje auto od 10 lat

belt jest spoko , ale osobisice irytuje mnie ogolnie panujacy bajzel , za kazdym razem w aucie mam poprzestawiane doslownie wszystko , od fotela kierownicy na lusterkach czy radiu konczac , do tego nigdy nie widzialem zeby ktos sie pokwapil i nalozyl na kierownice i fotel folie ochronna przed ubabranymi smarem lapami i portkami , ogolnie to robi to wrazenie wrastatu a nie serwisu marki premium.Pomine juz fakt ze na wlasne oczy widzialem jak jeden z serwisantow moim autem na tzw. jezdzie testowej przeszedl pelna bomba po wszystkich mozliwych progach w okolicy :rolleyes::kwasny: , do tego ma sie wrazenie ze profi obsuge maja tylko kolese i znajomki ktorzy co chaila wpier..... sie bez kolejki :shocked: :evil:Ogolnie to im sie troche u mnie nazbieralo........

Oczywisice wiem ze Specjal moze specjalny nie jest jezeli chodzi o powazniejsze naprawy ale na sam serwis z wymiana oleju , obsuga miejsce i podejsice do klienta na najwyzszym swiatowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nigdy nie widzialem zeby ktos sie pokwapil i nalozyl na kierownice i fotel folie ochronna przed ubabranymi smarem lapami i portkami

juz zakładają za każdym razem :cool1: przynajmniej z tego co obserwuje bywając u nich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bełtowskiego znam od '91, zasadę mam bliżej i od '98 nic mi nie zwalili, jak narazie :wink4:

a do tego mam znajomego mechanika w specialu więc póki co tam serwisuje.

Turdzi, kręcisz się po krk i co, cisza :tongue4:

Grabisz sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...