Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wal tylko do Rogala :naughty:

True, widzę, że ostatnio niezłe wyniki u niego wychodzą :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Wal tylko do Rogala :naughty:

True, widzę, że ostatnio niezłe wyniki u niego wychodzą :thumbup1:

to nawet nie to nie wiem czemu i TDI i Pb u Compotow wszystkie pozno wstaja i strasznie spada im Nm.To mi sie nie podoba w tych wykresach Rogal za to wczesnie wstaje i piekna ma krzywa zawsz i bardzo dlugo.

Opublikowano

wlasnie mialem pytac na troopie.. tez mi po glowie lazi wirus... jaki to koszt?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

70K przebiegu , to pewnie ma z 320 KM przy dobrych lotach :decayed: ja sie z tego silniaka w NO wyleczylem , szkoda placic clo od mocy ktorej auto nie ma :facepalm: , ale ty lepiej powiedz jak tam twoje RS2

Opublikowano

No cenia sie ladnie. Ale te 22" to juz przesada :facepalm:

Narazie nic. Dopoki nie doprowadze spraw osobistych do konca to bialas pozostaje.

A teraz umieram w domu z zatokami i wszystkim co mozliwe, zapchane.

Nurkowanie w Egipcie zle mi robi :grin:

Opublikowano

Nurkowanie w Egipcie zle mi robi :grin:

Dawaj focisze :naughty:

Zapewne GoPro było w akcji :naughty:

Opublikowano
umieram w domu
z wszystkim co mozliwe, zapchane.

bardzo boli jak siedzisz? :polew:

Opublikowano

Dawaj focisze :naughty:

Nie bede Pawlowi zasmiecal watku :P

Zapewne GoPro było w akcji :naughty:

Oj bylo, 80GB danych przywiezlem :)

bardzo boli jak siedzisz? :polew:

Aaa zebys wiedzial :grin::facepalm:

Powiem tak, boli mnie tak glowa ze nawet bialasa nie moge umyc. A to juz cos znaczy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Katalizator i wydech z MG motorsport na aucie , jak Michal zobaczyl tego millteka to sie doslownie zalamal.Lipa po calosci , jak ktos sie zastanawial mozna sobie darowac , na prawde szkoda kasy............ tak wiec Widow Stage II w drodze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wszystko lacznie z bledami konstrukcyjmymi ktore moga powowdowac nawet spadek a nie przyrost.

Opublikowano
wszystko lacznie z bledami konstrukcyjmymi ktore moga powowdowac nawet spadek a nie przyrost.

Pawel, ale Ty pewny jestes na 100% ze masz wydech Millteka dedykowany do Twojego auta modelu itp itd? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc.

Z tego co wiem i na ile znam przedstawiciela Millteka w Norwegii to takich lip nie ma tutaj..

Opublikowano

Sorry za OT ale co to za kółko na tej "Rogalowej" B8 ?? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Makki jestem pewien , Michl poogladal ten wydech i powiedzial ze to chyba jakis kowal robi w szopie a nie taka firma.W NO nie ma pewnie poroblemu bo nikt nie zaglada do tlumika rura jak on jest zrobiony , i ludzie nawet nie wiedza jakiego bubla kupili.Porobie zdjecia to sami zobaczycie.

---------- Post added at 09:43 ---------- Previous post was at 09:40 ----------

Tymczasem Michal tak porzezal moj wydech ze mam prawie Akrapovic made by MG motorsport :)

Opublikowano
  • Autor

Bedziecie musieli troche poczekac bo musze sie ogarnac.W kazdym razie dziek jest mega , taki jak w TT ce tylko troszke glosniej.

---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

p1060351f.jpgp1060357x.jpg

p1060358.jpg

Opublikowano

Pawel, mam nadzieje ze dzwiek itp jest zadowalajacy ale mnie te koncowki sie nie podobaja..

No ale to Twoje (brudne) auto :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.